تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خونه م بوی رطوبت میده چیکار کنم؟
خونم خیلی بوی رطوبت میده ؟ بوش اذیتم میکنه چیکار کنم؟
پاسخ }
100% جایی لوله ترکیده - یا تو خونه خودتون یا از طبقات بالا .
حتما پیگیری کن . خیلی خطرناکه
من میبافم و تو میبافی
من برای تو کلاه میبافم تا سرت گرم شود
تو برای من دروغ میبافی تا دلم گرم شود
پاسخ }
به نظر منم بايد منشا بو را پيدا كرد تا بتوني از بين ببريش تا نفهمي به چه دليل بوي رطوبت ميده نمي شه كاري كرد
دردناكترين اشكها آنهايي نيستند كه از چشمهايتان جاري مي شوند و صورتتان را مي پوشانند بلكه آنهايي هستند كه از قلبتان جاري مي شوند و روحتان را مي پوشانند
پاسخ }
خونتون از سطح زمین پایین تره؟ یعنی مثلا زیر زمین یا 3 4 تا پله به سمت پایین داره؟
یا نورگیر کافی نداره؟ چند تا پنچره دارید؟ همه خونتونه یا اونجاهایی که نور کافی نداره یا مثلا فقط آشپزخونه؟ یا اتاق خواب ؟Flowerysmile
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
حتما برو تو کمد رختخواب هات رو چک کن .
من میبافم و تو میبافی
من برای تو کلاه میبافم تا سرت گرم شود
تو برای من دروغ میبافی تا دلم گرم شود
پاسخ }
موضوع فقط بو نیست که باید بفهمی از کجاست مثلا رختخابهات رو نم خراب میکنه ها یا فرشها رو پوسیده میکنه بهتره یه لوله کش بیاری حتما هم لوله ها رو چک کنی
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
پاسخ }
(۱۶-۰۷-۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ق.ظ)malihe_6577 نوشته:  خونتون از سطح زمین پایین تره؟ یعنی مثلا زیر زمین یا 3 4 تا پله به سمت پایین داره؟
یا نورگیر کافی نداره؟ چند تا پنچره دارید؟ همه خونتونه یا اونجاهایی که نور کافی نداره یا مثلا فقط آشپزخونه؟ یا اتاق خواب ؟Flowerysmile
طبقه پایینیم، مستاجریم. اونجاهایی که نور کافی نداره بوی رطوبت میده. اتاق خوابم و آشپزخونم خوبه مشکلی نداره... ولی طرفهای سرویس بهداشتی ...جالب اینجاست که ظاهر سرویس بهداشتی و حموممون خیلی شیک و خوبه اگه ساخت قدیم بود میگفتم چون قدیمیه واسه همینه ولی با این همه بوی رطوبت نمیدونم از کجا میاد؟؟

پاسخ }
گاهی اوقات خونه ی ما هم اینطوری میشه ولی وقتی میریم حمام حواسم هست که در حمامو باز بذارم تا خشک بشه
اینطوری دیگه اون قسمت بوی نم نمیده
گاهی اوقات زودی پنکه روشن میکنم اخه اینجوری بهتره چون بوی نم نمیپیچه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...