تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروهای اضافی در خانه
دوستای عزیز ایا شما هم مشکل ما رو دارید مواقعی بوده دکتر رفتید و یه سری دارو داده دوباره اواسط بیماری بدتر شدید و دوباره رفتید دکتر و گفته که اون داروها رو بزار کنار و این سری رو امتحان کن و یا یه دوره از دارو خوردن رو تموم نکردید و داروها رو هم تو خونه تلمبار شده حالا می خوام از شرشون راحت شم چون تاریخشونم نگذشته اصرافه بریزم دور نمی دونم باید چیکارشون کنم داروخانه ها ایا می پذیرن البته نه اینکه بفروشیم بهشون ولی می شه بهشون اعتماد کرد که از اون دارو ها به افراد نیازمند بدن یا راه دیگه ای هست ایا ؟
نه تو میمانی نه اندوه و نه من

و نه هیچ یک از مردم این آبادی

به حباب نگران لب یک رود قسم

و به آن لحظه شادی که گذشت

غصه هم میگذرد...
سهراب سپهری
پاسخ }
منم این مشکلودارم...واقعابایدیه جایی درنظرگرفته بشه که مردم بیارن داروهای اضافیشونو بدن.اتفاقا دیروز یه پماد بلااستفاده اک بند بود میخاستم بندازم دور ،حیفم اومدپشیمون شدم.Dunnof
پاسخ }
سلام من شنیدم که هلال احمر اینجور داروهارو میگیره البته خودم امتحان نکردم ،چند سال پیش از یه نفر شنیده بودم
83
پاسخ }
ما معمولا میدیمشون به داروخونه ها
در عوضش چیزی نمیگیریم اونام میفروشن 100در صد
Veiledsmile2ولی یه سری بابام داروهاشو که تماما دست نخورده بودن داده بود به داروخونه و به جاش استامینوفن و اینجور چیزا گرفته بود البته نصف قیمت
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
ما هم اینجا یه داروخونه هست که دارو هارو میگیره و وقتی از نظر تاریخ مطمئن شدن میدن به بهزیستی
منم یه عالمه از این داروها دارم،باید همین روزا ببرم بهشون بدم
میدونی چرا شیرازیا حافظ رو بیشتر از سعدی دوست دارن؟
چون سعدی میگه : برو کار کن مگو چیست کار ،
ولی حافظ میگه :بر لب جوی نشین و گذر عمر ببین
laf
پاسخ }