تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.92 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درختان عجیب
Bell 
                        سلام بچه ها Wavesmile
بنظر شما این درختان خودشون حالت گرفتند یا بادخالت انسان بوده
خوشبختی از ان کسی است که درپی خوشبختی دیگران باشد.

...اشو زرتشت...
پاسخ }
Ksmiletris 
[عکس: strange-trees01.jpg]
[عکس: 9001_365.jpg]
[عکس: coral-gables.JPG]
[عکس: 44616.imgcache.jpg][عکس: images?q=tbn:ANd9GcT5_dBgjDF_RDoZHysFPGq...spjnI8&t=1]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام

اون پست اولی که گذاشتید دخالت دست انسانه چون این کار یه نوع هنر در باغبانی به حساب می یاد و اولین بار حدود 70 سال پیش توسط یک فرد سوئدی مقیم آمریکا به نام ارلاندسوم (erlandsoom) صورت گرفته تصاویر هم کار ایشون هست. در اولین فرصت حتما ً یه تاپیک در این مورد تو بخش گیاهان زینتی می زنم.
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }
یه توضیح کوچولو بدم واسه 2تا عکس آخری که رومینا جون گذاشتن!
اون عکس تمساح بخشی از یه درخت مصنوعی در دیزنی لنده که معروف به درخت زندگیست!
درخت زندگی با 44 متر ارتفاع و 15 متر پهنا دارای 14 طبقه میباشد. این درخت مصنوعی یکی از نماد های اصلی پارک قلمرو حیوانات در دیزنی لند میباشد. 325 نوع حیوان مختلف بر روی تنه این درخت عظیم حکاکی شده است. با ورود به داخل آن احساس خواهید کرد که حشره ای کوچک هستید .

عکس بعدی هم درختیست معروف به خون اژدها !!! (به خاطر دارا بون شیره قرمز رنگ) در ماه فوریه گل میده و بومی جزایر سوکوترا در یمنه

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
اینم من اضافه کنم که نوشتم 70 سال پیش این رو تو کتاب استادم خوندم ولی نمی دونم دقیقا ً این متن رو چه سالی نوشته چون کتاب سال 62 منتشر شده و بعدا ً دوباره ویرایش و تجدید چاپ شده حالا نمی دونم تو ویرایش اون 70 رو درست کردن یا همونه. باید بیشتر تحقیق کنم
خدایا
دلمو دست تو دادم دلمو آسمونی کن/ همیشه مهربون بودی دوباره مهربونی کن

پاسخ }