تبلیغات

نوار بهداشتی

نظرسنجی:
این نظرسنجی بسته شده است.
مجموع 0 رای 0%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخت روز تولد شما چيست؟
من افرا (استقلال فكري)Clap
}
درخت من سیب.چه چیزای خوبی گفته بود.ذوق کردمexcited
[عکس: sunflower3.gif]
}
گوناگون از وب
loading...
درخت من کاجه...ایول............نماد صلح و آشتی....کلی ذوق کردم...من عاشق اینجور مطالبم....ممنون عزیزم. Dan
}
می بینم که درخت من درخت سدر شده
ظاهرا که درستهhehe
}
من درخت صنوبرم
من خدارا دارم,كوله بارم بر دوش,سفري ميبايد, سفري تاته تنهايي محض,هركجا لرزيدي,از سفر ترسيدي,فقط آهسته بگو:من خدارا دارم. .
}
درخت فندقم
اینم خصوصیات - درخت فندق (خارق العادگي)

جذاب و گيرا، شوخ طبع، بسيار فهميده و فردي كه مي داند چطور روي ديگران تأثير ماندگار داشته باشد. در امور اجتماعي فعال، مردمي و اغلب اوقات دمدمي مزاج، درستكار، كمال گرا و در رعايت عدل و انصاف قاضي خوبي است .

}
گوناگون از وب
loading...
اينم درخت من
22 آذر تا 1 دي - درخت راش (خلاقيت

فردي با سليقه،كسي كه به ظاهر خودش اهميت زيادي مي دهد. يك برنامه ريز خوب براي زندگي و كار و مسائل اقتصادي، فردي كه بدون لزوم بي گدار به آب نميزند. منطقي و مونس و ياري بي نظير در زندگي به شمار مي رويد.

و درخت ماه تولد شوهري عزيزم
14خرداد تا 23 خرداد - درخت انجير (حساسيت)

فردي مستقل، درستكار، با وفا كه از ضد و نقيض گويي و بحث متنفر است. زندگي و دوستانش را دوست دارد. از بچه ها و حيوانات لذت ميبرد. اجتماعي و شوخ طبع است و دوست دارد كه بعد از ساعت هاي طولاني كار سخت استراحت كند و از استعداد هنري و هوش بالايي برخوردار است.

گاهی فقط پرواز یه قاصدک یعنی اینکه خدا حواسش به تو هست
http://refresh20.blogfa.com/
}
3شهریور تا 12 شهریور :درخت بید مجنون
تا دلهایی داریم که به یاد هم میتپند بهترین ثروت ها از آن ماست:
sermeh91.blogfa.com
}
درخت كاج (صلح و آشتي)

عاشق مصاحبت و شركت در گفتگوهايي است كه به توافق منجر بشود. بايد در زندگي آرامش داشته باشد. عاشق كمك كردن به ديگران است و تخيلي پويا دارد. دوست دارد شعر بسازد و به مد علاقه ندارد. هميشه ملاحظه ديگران را مي كند. با همه خيلي دوستانه رفتار مي كند. احساسات لطيفي دارد و به عاطفه و اطمينان خاطر نياز دارد.(87)(87)(87)(87)(87)(87)(87)(87)
زندگی خالی نیست
مهربانی هست سیب هست ایمان هست
آری تا شقایق هست زندگی باید کرد
Flowerysmile
}
1اسفند تا 10 اسفند - درخت بيد مجنون (اندوه)

فردي كه دوست دارد از فشارهاي روحي دور باشد. زندگي خانوادگي را دوست دارد و سرشار از اميد و رؤيا است. جذاب، بسيارمهربان، عاشق زيبايي، با استعداد زياد در موسيقي، عاشق سفر به نقاط غيرمعمول، خستگي ناپذير، غيرقابل پيش بيني، درستكار و فردي كه مي تواند تحت تأثير قرار بگيرد اما نه هنگامي كه در تنگنا باشد. حس ششم خوبي دارد و عاشق خنداندن ديگران است.
Winking
}
گوناگون از وب
loading...