تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست آموزش مرصع کاری
سلام دوستان اگه کسی مرصع کاری بلد هست لطفا آموزشش اینجا بذاره![عکس: 20131024232753_morsaa.JPG]

تغییر نام تاپیک
[عکس: 20151120204529_ez.JPG]
پاسخ }
(۱۱-۰۹-۱۳۹۲, ۰۲:۱۹ ق.ظ)doxtarexorshid نوشته:  سلام. کسی میدونه تو اهواز، از کجا میشه این ورق آلومینیوم رو خرید؟

سلام. اسم پاساژ رو یادم نیست Dunnofاما تو خیابون کاوه پاساژ بغلی پاساژ رضوان. طبقه پایین مغازه فکر کنم دوم یا سوم سمت راست. یه مغازه بزرگه که انواع لوازم هنری رو داره. قیمتش هم متری 5تومنFlowerysmile
پاسخ }
Package_favorite 
سلام من اسمام...هر کی ورق آلومینیوم میخواد به ایمیلم یه ایمیل بده ورق آلومینیوم نقره ای متری 4000تومن ورق آلومینیوم زرد5000 تومن.......تو ایمیل آدرستونو همراه شماره تلفن و اسم و فامیلتونو بگین و آدرس پستی...........و نوع فویل طرحداری که میخواین...........فویل طلایی سه خط دارم.........و نقره ای گل و گنجشک دارم و طرح گل .......ساچمه ام دارم دونه ای 2500تومن.....چیزای دیگه ام دارم بگین اگه داشتم می فرستم فقط قبلش باید پولو به شماره کارتی که میدم بفرستین......
و برای ده متر به بالا رایگان میفرستم و زیر ده متر هزینه پست با خودتونه...............

فداتون فعلاFlowerysmile
پاسخ }
[عکس: 20140906085650_---1.jpg]
بعد از عمل
[عکس: 20140906085616_IMG__.jpg]
خودش قشنگتر از عکسشه از مراحل کار عکس ندارم امروز قراره رو جا جواهراتی کار کنم عکس می گیرم
چون می گذرد غمی نیست...
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...