تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 14 رای - 3.07 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست دستور و پیشنهاد و اعلام امادگی در کلاسهای مهارت
خانوما سلام خوبین ؟

خیلی از دوستان پیشنهاد داده بودن که اینجا کلاس های مهارت داشته باشیم ما هم به کمک گیسو جون اینجا رو راه انداختیم تا در کنار هم علاوه بر اینکه ساعات خوب و خوش و به یاد ماندنی رو میگذرونیم . یه چیزای مفید و خوبی هم یاد بگیریم .

برای اولین کار یه دستور خیلی ساده ولی شیک رو میزارم براتون امیدوارم همکاری کنین . تا ما هم مشتاق ادامه کار بشیم .
هر سوالی دارین تو این بخش بپرسین و دستوری که میخواهین براش کلاس بزاریم و به اطلاعمون برسونین .

یه چیزی هم اضافه کنم اگه استقبال نشه ادامه نمیدیم دوست دارم حداقل یه بار هر دستوری که اینجا گذاشته میشه امتحان کنین .

بعد از بین شرکت کنندگان در کلاس به نفرات اول جایزه تعلق میگیره

به این ترتیب نفر اول 10 اعتبار
نفر دوم 5 اعتبار
نفر سوم 3 اعتبار

پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
}
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۰ ق.ظ)ماریا یگانی نوشته:  سیما جون میشه یکم بیشتر توضیح بدین دربارش؟Dunnof

اگه ببینین یه شکلات عید خانگی رو تو این انجمن گذاشتم براتون میتونین این دستور رها رو ببینین و درست کنین . عکساشو برامون بزارین واحیانا اگر به مشکلی برخوردین تو همون بخش خودش بپرسین تا کاملا با دستور اشنا بشین و دیگه مشکلی نداشته باشین .
حالا واضح بود ؟ hih

}
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۰۱ ق.ظ)ای سوره نوشته:  سلام سیما جون این پروژه ی جدیدتون واقعا" خوبه ممنونم از شما و گیسو جون (1782)
یه سوال داشتم منظور از 3 بسته شکلات تخته ای 70درصد همون بسته های 90 گرمیه؟بعدشم میشه خشکبارشو تغیر داد من تو شکلات دوست ندارم توش انجیر خشک و قیصی باشه جایگزین میشه گردو فندق و غیره بزاریم

چرا که نه عزیز من میشه خشکبارشو تغییر بدی دلبخواهی هستش . نمیدوم 90 گرم هستن یا نه ؟ نگاه نکردم که . شما هر اندازه که دوست داری ذوب کن و بعد روشو با خشکبار تزیین کن .

(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۴۸ ق.ظ)maryam poyan نوشته:  سيما جون كار خيلي خوبيه منم موافقم باهاتون . شما شروع كن من كه هستم.

ما شروع کردیم شکلات عید رو ببین میتونی با اون شروع کنی
}
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۹:۵۳ ق.ظ)mis gold نوشته:  سلام دوست عزيز مرسي كار جالبي بود
من درخواست كارهاي هنري جديد دارم نه آشپزي آخه اصلا آشپزي نمكنم hih
كارهاي هنري هم جديد زياد اومده تابلوهاي برجسته با خميرهاي دكوراتيو يا سبكهاي مختلف وتابلو رزين كه بخواي بخري بايد حداقل 300000 تومن براي يك تابلو كوچيك پرداخت كنيد كه اكثرش هم فقط هنري وجنبه تزييني داره وميشه آموزش داد ممنون ميشم كسي بلد آموزش بده من خيلي مبتدي بلدم
(1782) please
میس گلد جان اگه استقیال بشه و از دوستامون کسی بلد باشه آموزش بده و زحمتش رو به عهده بگیره ما هم یه بخش مهارت تو انجمن هنرها میذاریمFlowerysmile
[عکس: clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&gn=Ad...&d=19&ad=1]
}
گوناگون از وب
loading...
دوستان خوبم سوال میکنن که کلاس مهارت رو کجا گذاشتیم ؟ خوب اینبخش مهارت واسه خودش یه انجمنه و زیر مجموعه هاش رو میتونین تو این انجمن ببینین FlowerysmileFlowerysmile
}
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۱ ق.ظ)maryam poyan نوشته:  فقط يك سوال دارم ميشه جنس يا مارك شكلات تخته اي رو بگين. من يك بار فرمند گرفتم ولي اصلا اب نمي شد و مزه بدي هم داشت .
ای سودا خیلی بهتر ذوب میشه امتحان کم من بسته شکلات معمولیش که 380 گرمه رو 2500 گرفتم . اگه شکلات تلخ دوست ندارین میتونین از شکلات معمولی هم استفاده کنین .

برای بار اول امتحان یه بسته شکلات رو ذوب کنین .
}
ممنون سيما جون . امتحان مي كنم نتيجه اش رو ميگم بهتون
تو مرا یاد کنی یا نکنی
باورت گر بشود, گر نشود
حرفی نیست... اما..!
نفسم میگیرد در هوایی
که نفسهای تو نیست
}
اینجا محل یادگیری مهارت آشپزی هست.برای درخواست یادگیری هنرهای دستی به تاپیک های مربوط به خودشون مراجعه کنید.لطفا پست اسپم نزنید
ممنون
فقر ، شب را " بي غذا " سر كردن نيست ..
فقر ، روز را " بي انديشه" سر كردن است ..

به وب سایت پسرم سر بزنید ،خوشحال میشم
http://m1363.blogfa.com/
}
گوناگون از وب
loading...
سیما جون برای عید یه شیرینی ریز که با کلاسم باشه آموزش میدید ؟ به سلیقتون شک ندارم (1782)
[عکس: hRvvp3.png]
}
سلام خانوما
پس کلاس مهارت کجاست منم میخوام شرکت کنم نمیدونم کجاست؟لطفا بگین بهم ...........ممنون
}