خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست دستور و پیشنهاد و اعلام امادگی در کلاسهای مهارت

ناظم خانوم گل

وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 5336

ارسال: #1
درخواست دستور و پیشنهاد و اعلام امادگی در کلاسهای مهارت
خانوما سلام خوبین ؟

خیلی از دوستان پیشنهاد داده بودن که اینجا کلاس های مهارت داشته باشیم ما هم به کمک گیسو جون اینجا رو راه انداختیم تا در کنار هم علاوه بر اینکه ساعات خوب و خوش و به یاد ماندنی رو میگذرونیم . یه چیزای مفید و خوبی هم یاد بگیریم .

برای اولین کار یه دستور خیلی ساده ولی شیک رو میزارم براتون امیدوارم همکاری کنین . تا ما هم مشتاق ادامه کار بشیم .
هر سوالی دارین تو این بخش بپرسین و دستوری که میخواهین براش کلاس بزاریم و به اطلاعمون برسونین .

یه چیزی هم اضافه کنم اگه استقبال نشه ادامه نمیدیم دوست دارم حداقل یه بار هر دستوری که اینجا گذاشته میشه امتحان کنین .

بعد از بین شرکت کنندگان در کلاس به نفرات اول جایزه تعلق میگیره

به این ترتیب نفر اول 10 اعتبار
نفر دوم 5 اعتبار
نفر سوم 3 اعتبار

امضای sima
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ صبح، توسط sima.)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۱۳ صبح
وب سایت کاربر یافتن
3 کاربر از sima به دلیل این ارسال سپاس کرده.
hhaannii, مامان شیده, marss
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

ارسال: #2
RE: درخواست دستور و پیشنهاد و اعلام امادگی در کلاسهای مهارت
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۱:۲۰ صبح)ماریا یگانی نوشته شده توسط:  سیما جون میشه یکم بیشتر توضیح بدین دربارش؟Dunnof

اگه ببینین یه شکلات عید خانگی رو تو این انجمن گذاشتم براتون میتونین این دستور رها رو ببینین و درست کنین . عکساشو برامون بزارین واحیانا اگر به مشکلی برخوردین تو همون بخش خودش بپرسین تا کاملا با دستور اشنا بشین و دیگه مشکلی نداشته باشین .
حالا واضح بود ؟ hih
امضای sima
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۰۱:۲۵ صبح
وب سایت کاربر یافتن
ناظم خانوم گل

مدال ها

ارسال: #3
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ صبح)ای سوره نوشته شده توسط:  سلام سیما جون این پروژه ی جدیدتون واقعا" خوبه ممنونم از شما و گیسو جون (1782)
یه سوال داشتم منظور از 3 بسته شکلات تخته ای 70درصد همون بسته های 90 گرمیه؟بعدشم میشه خشکبارشو تغیر داد من تو شکلات دوست ندارم توش انجیر خشک و قیصی باشه جایگزین میشه گردو فندق و غیره بزاریم

چرا که نه عزیز من میشه خشکبارشو تغییر بدی دلبخواهی هستش . نمیدوم 90 گرم هستن یا نه ؟ نگاه نکردم که . شما هر اندازه که دوست داری ذوب کن و بعد روشو با خشکبار تزیین کن .

(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۴۸ صبح)maryam poyan نوشته شده توسط:  سيما جون كار خيلي خوبيه منم موافقم باهاتون . شما شروع كن من كه هستم.

ما شروع کردیم شکلات عید رو ببین میتونی با اون شروع کنی
امضای sima
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ صبح، توسط sima.)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ صبح
وب سایت کاربر یافتن
مدیریت کل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 23858

ارسال: #4
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ صبح)mis gold نوشته شده توسط:  سلام دوست عزيز مرسي كار جالبي بود
من درخواست كارهاي هنري جديد دارم نه آشپزي آخه اصلا آشپزي نمكنم hih
كارهاي هنري هم جديد زياد اومده تابلوهاي برجسته با خميرهاي دكوراتيو يا سبكهاي مختلف وتابلو رزين كه بخواي بخري بايد حداقل 300000 تومن براي يك تابلو كوچيك پرداخت كنيد كه اكثرش هم فقط هنري وجنبه تزييني داره وميشه آموزش داد ممنون ميشم كسي بلد آموزش بده من خيلي مبتدي بلدم
(1782) please
میس گلد جان اگه استقیال بشه و از دوستامون کسی بلد باشه آموزش بده و زحمتش رو به عهده بگیره ما هم یه بخش مهارت تو انجمن هنرها میذاریمFlowerysmile
امضای Galaxy
[تصویر:  clocklandscape.php?img=03&bn=Gisoo&a...9&ad=1]
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۱۶ صبح
یافتن
ناظم خانوم گل

مدال ها

ارسال: #5
دوستان خوبم سوال میکنن که کلاس مهارت رو کجا گذاشتیم ؟ خوب اینبخش مهارت واسه خودش یه انجمنه و زیر مجموعه هاش رو میتونین تو این انجمن ببینین FlowerysmileFlowerysmile
امضای sima
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ صبح، توسط sima.)
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ صبح
وب سایت کاربر یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
ناظم خانوم گل

مدال ها

ارسال: #6
(۱۶-۱۲-۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ صبح)maryam poyan نوشته شده توسط:  فقط يك سوال دارم ميشه جنس يا مارك شكلات تخته اي رو بگين. من يك بار فرمند گرفتم ولي اصلا اب نمي شد و مزه بدي هم داشت .
ای سودا خیلی بهتر ذوب میشه امتحان کم من بسته شکلات معمولیش که 380 گرمه رو 2500 گرفتم . اگه شکلات تلخ دوست ندارین میتونین از شکلات معمولی هم استفاده کنین .

برای بار اول امتحان یه بسته شکلات رو ذوب کنین .
امضای sima
۱۶-۱۲-۱۳۹۰, ۱۰:۲۷ صبح
وب سایت کاربر یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد