• 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست دستور و پیشنهاد و اعلام امادگی در کلاسهای مهارت
سلام این کلاس کجاست به منم بگین ممنون
(۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۲۷ صبح)h1233 نوشته است: سیما خانم سلام . من میخام فوت و فن های کیک را بدونم آخه دیشب یک کیک با چهار تخم مرغ که زرده و سفیده جدا بود برای حلوا درست کردم خوب از آب دراومد ولی نمیدونم چرا نون کیکم حالت خیس داشت همش می چسبید به کاغذ بعدشم نرم شد و حالت چسبندگی رو داشت تو رو خدا به دادم برسید

با اجازه سیما جون من جواب میدهم Flowerysmile
خیس بودن کیک به معنای این هست که پخت شما کافی نبوده ، یا مدتش کم توی فر یا دمای فر تنظیم نبود
(۱۷-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۱۱ عصر)مه رز نوشته است: لطفا یکی طرز تهیه دقیق دمپخت گوشت و برام بذاره آخه هر طور درست میکنم خوب در نمیاد و برنجش نرم میشه و مزه ای رو که میخوام ندارهDash2crying

عزیزم نوع برنج خیلی مهم هست ، من با همین برنجهای مزده وعاطفه و... کار میکنم ، نمیدونم برنج شما ایرانی هست یا نه اصولا برنج ایرانی اب کمتری احتیاج داره من چیزی که مینویسم برای برنج مصرفی خودم هست ،
برای 3 پیمانه برنج که توی ابکش ریختم وابی اضافه توش نیست ، 4 پیمانه اب میریزم ، اخه اگر برنج را توی ابکش نریزی لابلای برنجها اب اضافی هست وبا ابی که شما توی قابلمه میریزی زیاد میشه وبرنج شل میشه ، بعد هم اگر با هر لیوانی که برنج را پیمانه زدی باید با همون لیوان اب هم پیمانه بزنی ، دیگه اینکه باید بزاری ابش کشیده بشه ، بعد حتما دم کنی بزاری مخصوصا این قابلمه های در پیرکس چون بخار برنج ، تبدیل به اب میشه دوباره بر میگرده روی برنج وشل میشه ، شما باید دمی بزاری
اگر برنجت محلی باشه باید برای 3 پیمانه برنج ، 2 پیمانه اب بریزی Flowerysmile
سلام خانما. منم هرچی ژله خورده شیشه درست می کنم اصلا نمیگیره و همونطور شل میمونه. منو کمک کنین لففاًcryingcryingcrying
همه چی درست میشه من میدونم.......
سلام
من دستور یک نوع باقلوا را می خواستم
باعرض سلام وخسته نباشید
سیمای عزیزم من چند وقت پیش یه کارهنری تو یکی از سایتها دیدم که اصلا اسمشم ننوشته بود.میتونم عکسشو بزارم تا اگه کسی وارد بود برام توضیح بده.قابل ذکره که شبیه گلیمه ولی گلیم نیست و توسط دار خاصی بافته میشه.ممنون میشم جوابمو بدین.تشکر(1782)
(۲۰-۱۰-۱۳۹۱, ۰۳:۵۶ عصر)وفای خوبان نوشته است: سلام خانما. منم هرچی ژله خورده شیشه درست می کنم اصلا نمیگیره و همونطور شل میمونه. منو کمک کنین لففاًcryingcryingcrying

سلام عزیزم.به احتمال زیاد اب زیاد میریزی تو ژله که نمیبنده.اول یک لیوان اب جوش بریز تو یک بسته ژله بعد که حل شد 1 لیوان اب سرد بریز و بعد بزار یخچال تا خوب ببنده.
سلام به همه خانم گلای کدبانو من و همسری خیلی دمپخت دوس داریم اما برنجم شل میشه بعدشم بابرنج محلی جنوب بنظرم اب بیشتر میخاد اخه ابش تموم میشه منم یه پ اب بیشتر از برنج میریزم بازم برنج سفت اب میریزم شل میشه Dash2 میشه نوع حرارت و تایم رو تقریبی بگید Flowerysmile
بااونی زندگی نکن که بتونی باهاش زندگی کنی بااونی زندگی کن که نتونی بی اون زندگی کنی
دوستان این تاپیک رو گویا با رفع اشکال آشپزی و درخواست دستور آشپزی اشتباه گرفیتن

اینجا برای تشکیل کلاس مهارت بوده

تاپیک رو میبندم که دوستان یه زحمتی به خودشون بدن و مطلبشون رو تاپیک درستش بیان کنن
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=160&bg=57...married%20in]

Created by Wedding Favors