تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی درمورد کارکرد اجزای چرخ خیاطی و مدلی که باهاش کارکردین؟
خانوم گلای عزیز میخوام چرخ خیاطی بخرم ولی نمیدونم چه مارکی بهتره و تو اینترنت که سرچ کردم یه سری ویژگیها مثل دوخت استرچ یا بازويي آزاد متحرک (دور آستين ) یا سيستم اورلوک و ... داشت که نمیدونم اینا چه کاربردی داره و سوال دیگه اینکه عرض گلدوزي هرچه بیشتر بشه بهتره ایا؟ حرکت دکمه اتوماتیک بهتره یا چهارزمانه؟قیمت زیر یک میلیون و بالای 500 میخوام. لبه دوزي با سردوز فرق میکنه؟نخندینا سوزن نخ کن خودکار
یعنی منظورش اینه که لازم نیس مثل مادربزرگا هی با نخ وسوزن ور بریم؟
سيستم قاب ماکو : تمام دور بهتره یا نیم دور ؟چه فرقی باهم دارن؟سوال اخر :ایا چرخ خیاطی تو این رنج قیمت هست که سردوز هم داشته باشه؟
این سوالو میخواستم تو قسمت خیاطی بپرسم ولی تاپیکش بسته بود ببخشید اگه جاش اشتباهه
پاسخ }
مهرناز جون منم می خوام چرخ خیاطی بخرم،پرسیدم گفتن ژانومه خوبه اما اصلش که نو باشه تو بازار نیس. دست دومش هم 1میلیون میشه تازه سر دوز هم نداره، می تونی سردوز جدا بخری با 100-150 میشه خوبشو خرید.
پاسخ }
سلام نمی دونم تا حالا چرخ گرفتین یا نه منم با مارک ژانومه موافقم قیمتاش از500 تومن شروع میشه چرخ من بدنش از پلاستیک ولی کارش عالیه هم گلدوزیش هم دوختش کار باهاش راحته اگه برای دوخت دوز تو خونه میخوای از همین بگیر من وقتی مجرد بودم گرفتم حدود 7 ساله دارمش خاله ام گرفت چند ماه پیش 550 گرفت جدیدا باهاش پالتو چرمم دوختم
[عکس: 20150527091927_lb029fazlnk8x8tu6pwt.jpg]
پاسخ }
سانی جون چرخ خیاطی خاله ات مدلش چیه؟
ایشون هم تونستن باهاش چرم بدوزن؟13
پروردگارا!
از اینکه در قلبم حضور داری، سپاس گزارم
بخاطر اینکه دوستت می دارم، سپاس گزارم
از اینکه تو را می نگارم، سپاس گزارم
از اینکه می دانم به سویت باز خواهم گشت، سپاس گزارم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۲-۰۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ ب.ظ)mehrnaz91 نوشته:  خانوم گلای عزیز میخوام چرخ خیاطی بخرم ولی نمیدونم چه مارکی بهتره و تو اینترنت که سرچ کردم یه سری ویژگیها مثل دوخت استرچ یا بازويي آزاد متحرک (دور آستين ) یا سيستم اورلوک و ... داشت که نمیدونم اینا چه کاربردی داره و سوال دیگه اینکه عرض گلدوزي هرچه بیشتر بشه بهتره ایا؟ حرکت دکمه اتوماتیک بهتره یا چهارزمانه؟قیمت زیر یک میلیون و بالای 500 میخوام. لبه دوزي با سردوز فرق میکنه؟نخندینا سوزن نخ کن خودکار
یعنی منظورش اینه که لازم نیس مثل مادربزرگا هی با نخ وسوزن ور بریم؟
سيستم قاب ماکو : تمام دور بهتره یا نیم دور ؟چه فرقی باهم دارن؟سوال اخر :ایا چرخ خیاطی تو این رنج قیمت هست که سردوز هم داشته باشه؟
این سوالو میخواستم تو قسمت خیاطی بپرسم ولی تاپیکش بسته بود ببخشید اگه جاش اشتباهه

عزیزم دوخت استرج قلق داره که باهر چرخی دوخته میشه.بهترین راه اینه که زیر پارچه کاغذ بزاری
بازوی متحرک باعث میشه استین یا پای شلوار به راحتی دوخته بشه که فکر میکنم اکثر چرخ ها دارن
درمورد گلدوزی اطلاعی ندارم.
حرکت دکمه اتوماتیک یعنی شما لازم نیست اندازه دکمه رو روی پارچه علامت بزنی با این امکان دیگه کار خیلی راحته و چرخ خیاطی اتوماتیک اندازه دکمه رو میگیره و شما اصلا لازم نیست که حالت های چرخ رو عوض کنید.
سوزن نخ کن خودکار هم یه قابلیتی هست که به قول خودتون نیازی نیست با نخ و سوزن ور برید و چرخ نخ رو داخل سوزن میبره(فقط سوزن چرخ خیاطی رو .نه اینکه سوزن کوک رو)
چرخ خیاطی من قاب ماکو روی چرخ هست و تمام دور که باعث میشه چرخ خیاطی کم صدا کار کنه
چرخ های جدید کاچیران فکر میکنم سردوز سرخود داشته باشن باید سوال کنید که کدوم چرخ ها دارن
چرخ خیاطی من برادر هست.سردوز سرخود داره .خیلی بی صدا کار میکنه. ماکو از رو هست.جا دکمه اتومات هست.سوزن نخ کنش عالی کار میکنه.همه نوع پارچه ای رو میدوزه و چند تا گلدوزی اماده هم داره . گلدوزی هم انجام میده
موفق باشی
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
(۲۴-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ ب.ظ)گلوريا نوشته:  سانی جون چرخ خیاطی خاله ات مدلش چیه؟
ایشون هم تونستن باهاش چرم بدوزن؟13

چرخ خالم ژانومه اس برای چرم دوزی فرقی نداره چه چرخی باشه باید محل دوخت روی چرم رو روغن چرخ بریزی راحت دوخت میشه
[عکس: 20150527091927_lb029fazlnk8x8tu6pwt.jpg]
پاسخ }
سلام
من چرخ مارشال دارم
عالیه تقریبا میشه گفت پدرش رو در آوردم ولی یه آخ هم نگفته 121212
من باهاش پارچه های ذخیم رو هم به آسونی میدوزم
قیمتش600 تا800 هست
پاسخ }
با تشکر از همه دوستان خانومگلی و اطلاعات خوبی که دادن .من همون موقع چرخ خیاطی مارشال مدل2050Aرو خریدم .بعضی دوستان خیلی ا ز ژانومه تعزیف میکردن ولی باتوجه به اینکه تقریبا همه فامیلای ما این نوع چرخ رو دارن و حتی چند نفری رفتن صنعتیشو گرفتن و راضی نبودن رفتم سراغ مارشال.چرخ فوقالعاده ای هست .تو همین چند ماه شاید بیش از هزار لباس دوختم باهاش(سری دوزم).خیلی روون کار میکنه.اوایل اصلا صدا نداشت ولی الان تا میام با سرعت بالا بدوزم صداش خیلی زیاد شده حتی وقتی روغنکاری میکنم هم این مشکلو دارم هرچند درمقایسه با ژانومه باز چرخ خودم کم صداتره.دوستان چطور میشه صداش رو مثل سابق کنم؟اگه کسی تجربه ای داره بیاد بگه لطفا
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...