خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درخواست راهنمایی درمورد کارکرد اجزای چرخ خیاطی و مدلی که باهاش کارکردین؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

درخواست راهنمایی درمورد کارکرد اجزای چرخ خیاطی و مدلی که باهاش کارکردین؟
خانوم گلای عزیز میخوام چرخ خیاطی بخرم ولی نمیدونم چه مارکی بهتره و تو اینترنت که سرچ کردم یه سری ویژگیها مثل دوخت استرچ یا بازويي آزاد متحرک (دور آستين ) یا سيستم اورلوک و ... داشت که نمیدونم اینا چه کاربردی داره و سوال دیگه اینکه عرض گلدوزي هرچه بیشتر بشه بهتره ایا؟ حرکت دکمه اتوماتیک بهتره یا چهارزمانه؟قیمت زیر یک میلیون و بالای 500 میخوام. لبه دوزي با سردوز فرق میکنه؟نخندینا سوزن نخ کن خودکار
یعنی منظورش اینه که لازم نیس مثل مادربزرگا هی با نخ وسوزن ور بریم؟
سيستم قاب ماکو : تمام دور بهتره یا نیم دور ؟چه فرقی باهم دارن؟سوال اخر :ایا چرخ خیاطی تو این رنج قیمت هست که سردوز هم داشته باشه؟
این سوالو میخواستم تو قسمت خیاطی بپرسم ولی تاپیکش بسته بود ببخشید اگه جاش اشتباهه
۱۲-۸-۱۳۹۳, ۰۴:۲۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

RE: درخواست راهنمایی درمورد کارکرد اجزای چرخ خیاطی و مدلی که باهاش کارکردین؟
مهرناز جون منم می خوام چرخ خیاطی بخرم،پرسیدم گفتن ژانومه خوبه اما اصلش که نو باشه تو بازار نیس. دست دومش هم 1میلیون میشه تازه سر دوز هم نداره، می تونی سردوز جدا بخری با 100-150 میشه خوبشو خرید.
۱۳-۸-۱۳۹۳, ۰۳:۲۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از زهرا گازرانی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mehrnaz91
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 34

ارسال: #3
سلام نمی دونم تا حالا چرخ گرفتین یا نه منم با مارک ژانومه موافقم قیمتاش از500 تومن شروع میشه چرخ من بدنش از پلاستیک ولی کارش عالیه هم گلدوزیش هم دوختش کار باهاش راحته اگه برای دوخت دوز تو خونه میخوای از همین بگیر من وقتی مجرد بودم گرفتم حدود 7 ساله دارمش خاله ام گرفت چند ماه پیش 550 گرفت جدیدا باهاش پالتو چرمم دوختم
امضای سانی..
[تصویر:  20150527091927_lb029fazlnk8x8tu6pwt.jpg]
۲۴-۱۰-۱۳۹۳, ۰۹:۱۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 15

سانی جون چرخ خیاطی خاله ات مدلش چیه؟
ایشون هم تونستن باهاش چرم بدوزن؟13
امضای گلوريا
پروردگارا!
از اینکه در قلبم حضور داری، سپاس گزارم
بخاطر اینکه دوستت می دارم، سپاس گزارم
از اینکه تو را می نگارم، سپاس گزارم
از اینکه می دانم به سویت باز خواهم گشت، سپاس گزارم
۲۴-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 2302

ارسال: #5
(۱۲-۸-۱۳۹۳ ۰۴:۲۸ عصر)mehrnaz91 نوشته شده توسط:  خانوم گلای عزیز میخوام چرخ خیاطی بخرم ولی نمیدونم چه مارکی بهتره و تو اینترنت که سرچ کردم یه سری ویژگیها مثل دوخت استرچ یا بازويي آزاد متحرک (دور آستين ) یا سيستم اورلوک و ... داشت که نمیدونم اینا چه کاربردی داره و سوال دیگه اینکه عرض گلدوزي هرچه بیشتر بشه بهتره ایا؟ حرکت دکمه اتوماتیک بهتره یا چهارزمانه؟قیمت زیر یک میلیون و بالای 500 میخوام. لبه دوزي با سردوز فرق میکنه؟نخندینا سوزن نخ کن خودکار
یعنی منظورش اینه که لازم نیس مثل مادربزرگا هی با نخ وسوزن ور بریم؟
سيستم قاب ماکو : تمام دور بهتره یا نیم دور ؟چه فرقی باهم دارن؟سوال اخر :ایا چرخ خیاطی تو این رنج قیمت هست که سردوز هم داشته باشه؟
این سوالو میخواستم تو قسمت خیاطی بپرسم ولی تاپیکش بسته بود ببخشید اگه جاش اشتباهه

عزیزم دوخت استرج قلق داره که باهر چرخی دوخته میشه.بهترین راه اینه که زیر پارچه کاغذ بزاری
بازوی متحرک باعث میشه استین یا پای شلوار به راحتی دوخته بشه که فکر میکنم اکثر چرخ ها دارن
درمورد گلدوزی اطلاعی ندارم.
حرکت دکمه اتوماتیک یعنی شما لازم نیست اندازه دکمه رو روی پارچه علامت بزنی با این امکان دیگه کار خیلی راحته و چرخ خیاطی اتوماتیک اندازه دکمه رو میگیره و شما اصلا لازم نیست که حالت های چرخ رو عوض کنید.
سوزن نخ کن خودکار هم یه قابلیتی هست که به قول خودتون نیازی نیست با نخ و سوزن ور برید و چرخ نخ رو داخل سوزن میبره(فقط سوزن چرخ خیاطی رو .نه اینکه سوزن کوک رو)
چرخ خیاطی من قاب ماکو روی چرخ هست و تمام دور که باعث میشه چرخ خیاطی کم صدا کار کنه
چرخ های جدید کاچیران فکر میکنم سردوز سرخود داشته باشن باید سوال کنید که کدوم چرخ ها دارن
چرخ خیاطی من برادر هست.سردوز سرخود داره .خیلی بی صدا کار میکنه. ماکو از رو هست.جا دکمه اتومات هست.سوزن نخ کنش عالی کار میکنه.همه نوع پارچه ای رو میدوزه و چند تا گلدوزی اماده هم داره . گلدوزی هم انجام میده
موفق باشی
امضای mary n
[تصویر:  eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
۲۵-۱۰-۱۳۹۳, ۱۱:۱۴ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 34

ارسال: #6
(۲۴-۱۰-۱۳۹۳ ۱۰:۴۲ عصر)گلوريا نوشته شده توسط:  سانی جون چرخ خیاطی خاله ات مدلش چیه؟
ایشون هم تونستن باهاش چرم بدوزن؟13

چرخ خالم ژانومه اس برای چرم دوزی فرقی نداره چه چرخی باشه باید محل دوخت روی چرم رو روغن چرخ بریزی راحت دوخت میشه
امضای سانی..
[تصویر:  20150527091927_lb029fazlnk8x8tu6pwt.jpg]
۲۴-۱۱-۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد