امتیاز موضوع:
  • 24 رای - 3.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست طلاق زن جوان براي شركت در مسابقه موسيقي يك شبكهي ماهوارهاي!
#1
/در راهروهاي دادگاه خانواده/
مردي در دادگاه گفت: همسرم با ديدن برنامهي ماهوارهاي «آكادمي موسيقي گوگوش» و به دليل علاقهي فراوان به خوانندگي، درخواست طلاق دارد تا بتواند با گرفتن مهريهاش در اين مسابقه شركت كند.
زني با حضور در دادگاه خانواده ضمن ارائه درخواست طلاق، خطاب به قاضي، گفت: از دوران كودكي به خواندن علاقمند بودهام از دوران دبستان در سرودهاي مدرسه شركت ميكردم و خيلي از افراد خانوادهام در اين زمينه مشوق من بودهاند.

وي ادامه داد: زماني كه به عقد همسرم درآمدم 24 سال سن داشتم و از همان ابتدا به او گفته بودم كه به خوانندگي علاقمند هستم و دوست دارم فرصتي در اين زمينه برايم فراهم شود تا از آن نهايت استفاده را ببرم.
اين زن جوان كه 28 سال سن داشت، خاطرنشان كرد: اوايل خواهان جدايي از همسرم نبودم فقط تقاضاي گرفتن مهريهام را داشتم، اما همسرم از پرداختن حق و حقوقم خودداري كرد و من به ناچار براي دريافت مهريهام، درخواست طلاق را به دادگاه ارائه كردم تا بتوانم به آروزهايم دست پيدا كنم.
شوهر اين زن كه 32 سال سن داشت در ادامه گفت: غيرت من اجازه نميدهد مهريه همسرم را پرداخت كنم كه او بتواند با پول آنها در مسابقه «آكادمي گوگوش» شركت كند، من به همسرم علاقمند هستم و نميخواهم او وارد منجلابي شود كه خودش از آن بيخبر است.
وي افزود: همسرم صداي خوبي دارد اما من نميتوانم همانند ديگر مردان به او اجازه دهم تا در برنامهي موسيقي يك شبكه ماهوارهاي شركت كند، حتي حاضرم به دليل نپرداختن مهريه راهي زندان شوم اما همسرم وارد اين عرصه نشود.
زن جوان در پاسخ به پرسش قاضي دادگاه مبني بر اينكه آيا شركت در چنين مسابقهاي ارزش از بين بردن زندگي زناشويي را دارد؟ عنوان كرد: يكي از بزرگترين آرزوهاي من شركت در اين مسابقه است حتي اگر نتوانم، برنده آن باشم، حتي از همسرم خواستم در اين سفر مرا همراهي كند تا ديگر نگراني در ميان نباشد اما او اين حرف مرا نيز قبول نميكند.
مرد جوان در ادامه اظهاركرد: همسر به دليل اينكه ظاهري زيبا دارد اگر وارد آن مسابقه شود محال است به كشورش بازگردد، ايراني بودن من قبول نميكند كه به همسرم اجازه چنين كاري را بدهم.
به گزارش ايسنا، قاضي دادگاه بعد از شنيدن اظهارات طرفين حكمي مبني بر طلاق صادر نكرد و ادامه رسيدگي به پرونده را به جلسهي آينده موكول كرد.
ممنبع:نودوهشتی
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چه چيز موسيقي را براي ما لذت بخش مي كند؟ s.hatami 0 300 ۰۸-۰۵-۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: s.hatami