خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 2,540

RE: درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل
من یه عضو خیلی خیلی کوچیک، ازین خانواده خیلی خیلی بزرگمHeartshape2
اینجا برا من فقط بحث آموزش نبود-اینجا خونه دومه-بی اغراق-اینجا به غیر مسائل آموزشی محیطی سرشار از رفاقتای بی ریا و خالصانه هس-من اینجا کلی رفیق پیدا کردم-رفاقتی که الان روزانه بالغ بر 10 ساعت از زندگی روزانه امو درگیر خودش کرده-برام باارزشه-این حسن نیت آدمای دور و بره دنیای مجازیم جاذبه ایجاد میکنه برا موندن، برا معتاد شدن به حضوره در خانوم گل27
اونروز هیچ وقت تو مخیله ام نمیگنجید که دارم عضو سایتی میشم که اینقدر بهش وابسته خواهم شد16

من یه جای زیارتی که برم وقتی میخوام دعا کنم ناخوداگاه توی ذهنم رفقای خانوم گلیم میان و از اطرافیانمم میخوام که براشون دعا کنن-این یعنی نمود خانوم گل توی زندگی شخصی من ، اونم به این اندازه12
خلاصه ممنونم که با مدیریت به جاتون اینجارو پابرجا نگه میدارید90
ما همیشه پشتتونیم33
(آخرین تغییر در ارسال: 07-09-2015, 12:04 PM توسط mohammad reza.)
07-09-2015, 11:45 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 722

ارسال: #12
سلام به همه ی دوستان عزیزم...
خب من واقعا تعجب کردم!من همیشه به این کاربر توجه داشتم(مثل کاربرای دیگه)و فکر نمی کردم اینطوری برخورد کنن...امیدوارم این دوستمون به اشتباه عمیقش پی ببره و برگرده.چون هیچ جا بهتر از خانوم گل پیدا نمیشه و نخواهد شد.
منم اول اول فعالیتم ازین اشتباه ها داشتم.چون با قوانین آشنا نبودم و فکر می کردم تقصیر بقیس...!به هر حال به قول دوستمون در صفحه اول شاید ظاهرا ما مجازی باشیم اما قلبامون حقیقیه و من مطمئنم قلب تک تک ما برای خانوم گل میتپه!و اینجا برامون نور امیدیه که وقتی از روزمرگی های زندگی خسته ایم به اینجا پناه میاریم و پر از انرژی میشیم.
ما یه جامعه ی کوچیکی هستیم که باید با قوانین جامعه خانوم گل پیش بریم.با تمام وجودم امیدوارم در آینده هیچ کدوممون(خصوصا خودم رو میگم)این اشتباهات رو نکنیم و تا همیشه به اینجا وفادار بمونیم.
ببخشید روده درازی کردم.اوه چقدر طول کشید تا فکر کنم چی بنویسم!اصلا قصد اظهار فضل نداشتم.فقط به اسم تاپیک فکر کردم و گفتم شاید بد نباشه منم به عنوان عضو کوچیکی از خانوم گل توی این دردل باشم...
گیسوجون شما هم از سردی ها و کم لطفی ها خودت رو ناراحت نکن.هرچند حق داری...اما این مسائل همیشه وجود داره و به قول سعیده جون آدم باید پیه این چیزا رو به تن بماله و این مشکلات رو به جون بخره.و میدونی که تو این راه تنها نیستی و هممون پشتتیم...27
ریحانه83
(آخرین تغییر در ارسال: 07-09-2015, 11:53 AM توسط pinkgirl138.)
07-09-2015, 11:50 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 438

ارسال: #13
سلام گیسوی عزیز
من تقریبا از روزای اول همراه سایت بودم
یه تازه عروس بودم که سفره هام با دستورای بی نقص وتک شما عالی میشد
عاشق دستورای سیمای عزیز توی سایت بودم بعد
یه مادر شدم که باردار بودم وبا دوستای خانوم گل تبادل نظر کردم از تجربه های رویاجون ودوستهام کلی کمک گرفتم
حالا هم یه مادرم با کلی مشغله که تا سرم خلوت میشه اینجا پیدام میشه
نمیتونم بی خیال بشم
همیشه به روز وعالی هستین
همه دستورا ومطالب عالیه
عزیزم ارامشتو حفظ کن چون خانوم گل بی نقصه83
07-09-2015, 11:56 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 609

عزییییزم گیسویی جونم ... توروخدا ناراحت نشو ما هممون قدر زحماتتونو که واقعا بدون توقع هم هست می دونیم گلم... مثله اسمه انجمنتون همتون بلاإستثنا گل هستین و گل همیشه قدره گل رو میدونه هرکسی اینجا رو درک کرده به شباهت اینجا با گل درونش توجه کرده وبدون شک باهاش رشد کرده و هنردرونش رو شکوفا کرده ... عزیزم منم از همه زحماتتون همینجا واقعا قدردانی میکنم .
07-09-2015, 02:15 PM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 314

ارسال: #15
سلااام
منم میخواستم از گیسو جون و مدیرای عزیز تشکر کنم از روزی که عضو خانوم گل شدم مشکلات برام قابل تحمل تر شده. و اگه روزی چند بار به خانوم گل سر نزنم و مطالبشو چک نکنم روزم به سر نمیاد عضو چند انجمن دیگه شدم ولی هیچکدوم مثل خانوم گل نیست.
کاش یاد بگیریم انتقادو تحمل کنیم. و اگه ایرادی داریم برطرف کنیم نه اینکه با توهین برخورد کنیم .
ضمن تشکر از زحمات شما مدیران خانوم گل خواهش میکنم صبر بیشتری داشته باشید گرچه میدونم بعضی وقتا خیلی سخت و سنگینه . خدا توفیقتون بده83
07-09-2015, 02:16 PM,
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
مدیریت کل

مدال ها

اعتبار: 24,048

ارسال: #16
سلام و سپاس از محبتهاتون
هدف فقط آگاهی بود که علت محرومیت چیه
چون کاربر قدیمی بودن و مسلما برای دوستانشون جای سوال پیش میومد
و همینطور تذکر این موضوع که واقعا لزومی به تحمل ما نیست دکمه خروج هم راهشه
مرسی از محبت دوستایی که برام پست گذاشتن و لی مثل اینکه بعضی کاربر ها نمیتونن پست ارسالی شون رو ببینن و فکر کردن محبتشون به من با بی مهری و حذف پستشون همراه بوده که اینطور نیست عزیزان
پیامها به این ترتیب در تاپیک موجوده
اناهیتا81
mozhgan57
شهلا666
باجی
sakine banoo
مریم خانومی 1
vor0ojak
pinkgirl138 که پیامشون دوبار اومده
سعیده جون66
mohammad reza عزیز که فکر میکنن پیامشون پاک شده ولی سرجاشه
leili
شاتوت
mahgolak
و دوستانی که با پیام خصوصی و ... به من انرژی مثبت دادن
سپاس83
تاپیک رو میبندم
07-09-2015, 05:05 PM,
یافتن

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد