خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 2543

ارسال: #7
RE: درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل
سلام گیسوی عزیزم 83

من واقعا از رفتار این کاربر شوکه و ناراحت شدم. اونم یه کاربر قدیمی 10

من خودم چیزای زیادی از خانوم گل یاد گرفتم و واقعا مدیون شما هستم.

به نظرم شما هم بهتره نسبت به این افراد بی تفاوت باشید و به کاری که در پیش گرفتید ادامه بدید و بدونید افرادی هستن که قدردان شما هستن.
امضای مریم خانومی 1
[تصویر:  20170105220709_IMG_201701056400.jpg]
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۲۲ صبح
یافتن
5 کاربر از مریم خانومی 1 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
pinkgirl138, mozhgan57, 1368Sheri, mohammad reza, negare
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1988

ارسال: #8
سلام
حق داری گیسو جون
بعضیا خیلی راحت دل میشکنن
ایشون قبلا با منم همچین برخوردی کرده بودن
هرکسی با حرفاش سطح شعور و فرهنگشو نشون میده
خدا رو شکر کم هستن از این جور خانوما تو خانوم گل
ما همیشه دوستون داریم و سپاسگزاریم ازتون واسه این محیط گرم
دوستایی که اینجا پیدا کردیم گاهی از خواهر بهمون نزدیک تر هستن
مسبب همه این اتفاقای خوب شما و همسرتون هستین
مرسی برای این همه مهربونی
امضای vor0ojak
[تصویر:  countdown.php?width=400&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۲۷ صبح
یافتن
7 کاربر از vor0ojak به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مریم خانومی 1, pinkgirl138, ریحون گلی$, mozhgan57, 1368Sheri, mohammad reza, negare
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 722

ارسال: #9
سلام به همه ی دوستان عزیزم...
خب من واقعا تعجب کردم.چون همیشه به این کاربر توجه داشتم(مثل بقیه ی کاربرا)و فکر نمی کردم کسی با این تجربه در خانوم گل همچین رفتاری ازش سر بزنه...60به هر حال امیدوارم این دوستمون هم به اشتباه عمیق خودش پی ببره و برگرده.چون هیچ جا بهتر از خانوم گل پیدا نمیشه و نخواهد شد.ضمن اینکه امیدوارم در آینده هیــــچ کدوممون اشتباه این دوستمون رو نکنیم(انسان جایز الخطاست!!!)
منم اول اول فعالیتم یه مقداری ازین اشتباهات داشتم که چون با قوانین آشنا نبودم یه مقدار گیج می شدم و فکر می کردم تقصیر بقیس...به هر حال ما همه یه جامعه ی کوچیک رو تشکیل دادیم که با قوانین جامعه خانوم گل باید پیش بریم.و من مطمئنم هممون(حالا جز تک و توک)عاشق خانوم گل هستیم. اینجا برامون مثل امیدی هست که وقتی از همه ی روزمرگی های زندگی خسته ایم واردش میشیم و بعدش اینجا انرژیه که به ما داده میشه.27و همه برای ارتقای خانوم گل به نحوی تلاش می کنیم.
خب..معذرت می خوام که پرحرفی کردم.قصدم اصلا اظهار فضل نبود.در مورد اسم تاپیک فکر کردم و با خودم گفتم به عنوان عضو کوچیک خانوم گل شاید بد نباشه منم تو این دردل شریک باشم.
بازم میگم که کاربرا دلشون میتپه برای اینجا گیسو جون27از سردی ها و کم لطفی ها هم ناراحت نباش...همیشه این مسائل وجود داره...
دوست کوچیکتون:ریحانه
34
امضای pinkgirl138
زندگی خیلی بهتر خواهد شد وقتی:
دیگر اهمیت ندهید که:
مردم درباره شما چه فکری میکنند
و تصمیم بگیرید:
فقط برای خودتان زندگی کنید...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۲۹ صبح، توسط pinkgirl138.)
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۲۹ صبح
یافتن
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 2682

ارسال: #10
الان منم میام عکستونو حذف میکنم زیرشم مینویسم :
حذف عکس بدلیل وضوح کم!!!!
خب چشام دراومد گوشیم بیشتر از اون زوم نمیکنه!!
گیسوی نازنین روزی که این انجمنو احداث میکردی باید پیه این چیزا رو هم به تن میمالیدی خواهرم، همه جا همه جور ادمی با همه جور اخلاقیات و تربیتی هس، نمیگم این ادبیات صحیحه ها اما گاهی این مواردم پیش میاد، با احترام ویژه ای که برا تیم مدیریت قایلم اما خب گاهی گاهی گاهی اتفاق میفته مدیرا هم صبوریه لازمو ندارن و با لحنی نه مثل این کاربر اما یکم خشنتر از لحن معمولی با کاربرا برخورد کردن
البته نمیگم همیشه یا همشون ها، بهرحال ادمیزاد گاهی حالش خوبه گاهی احوالش دست دل و اعصابشه و روزی که پشت سر گذاشته
ممکنه ناراحتیای ناشی از روزمرگیشو اینجا یجوری خالی کنه، اینا رو میگم که از بار ناراحتی ای که براتون ایجاد شده کم کنم عزیزم
من همیشه تو خصوصی برا شخص خودت و همچنین تو ارسالام گفتم که بواسطه اینجا خیلی چیزا رو یاد گرفتم و خیلی چیزا رو هم که بلد بودم قدرت ریسک پیدا کردم واسه اجراش
در مورد کامل بودنه این انجمن من شخصا غیر از اینجا و روز منو نمیتونم بجای دیگه ای اعتماد کنم
یه مثال خنده دار و ساده میزنم! دیشب که سایتو نگاه میکردم و دستوری تحت عنوان گلت رو دیدم کلی تعجب کردم! آخه من چندبار درست کرده بودم از جایی دیده بودم اما تحت عنوان یجور پای یا کیک! اسمشو نمیدونستم که بیام عکسشو اینجا بزارم ! یعنی یه نکته قشنگ و شاید بنظر پیش پا افتاده اما برا من خیلی جالب به اطلاعاتم اضافه شد، کلی تعجب کردم احساس بیسوادی داشتم که اسم اونی که مبخوردمو بلد نبودم!! اینه که اینجا برا منی که از صب تا ساهت هفت و هشت شب تو خونه تنهام و شوهرم یکسره سرکاره یعنی همدم یعنی دلخوشی یعنی سرگرمی یعنی بهانه یعنی دنیای جدید یعنی یعالم دوست یعنی یعالم استاد مجانی!
در کل عزیزم انتقاد تو خون ماهاس منتها یکی شیوه و ادبیات ابرازشو بلده یکی نه، تازه همونم شما بزار رو حساب همون روزمره گیه طرف که گفتم
اینطوری راحت تر میشه کنار اومد
اگه مث من غیر از یدونه موبایل هیچ امکانات دیگه ای واسه سرگرم شدن نداشته باشی و از صب تا شب هر روز روزی دوازده ساعت تو خونه تنها باشی و شرایطه اینکه تنها از خونه بیرون بری هم که سرت بند شه رو نداشته باشی و هییییییچ شبکه اجتماعی و اینا هم دورت نباشه و اجازه چت روم و هرجایی تو نت رو هم نداشته باشی اونوقت قدر این مکان دوس داشتنیو میدونی..
اونوقت همه دلخوشیت میشه همین یه گوشیه قدیمی و بسته های اینترنتیه موبایلی و یه آشپزخونه و این صفحات انجمن و چهارتا اعتبار و چندتا عکس و ذوقه کودکانه ای که از امتیاز به پخت و پزت میگیری
و البته یعاللللم دوست و رفیق و خواهر مجازی که شاید حتی اسماشونم بلد نباشی
بعد دیگه نمیای بکسی توهین کنی و ناسپاسی که اینجارو از دست بدی، بعد دیگه چپ میری راست میری کل انجمنو سپاس میگی که بهانه ای برای فرار از تنهاییه کشنده تو شدن
دوستان یکم قدرشناس و واقع بین باشیم کنارش از مدیراهم میخوام بیشتر حواسشون به صفحات باشه چون اکثرا سوالا بیجواب میمونه و صفحات بدون ویرایش

مرسی که حرفای منم خوندین، تاپیک درد دل بود و اسپم آزاد!
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ صبح
یافتن
9 کاربر از سعیده جون66 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mozhgan57, ریحون گلی$, pinkgirl138, mohammad reza, yasamin zahra, negare, شاتوت, ellham, azam1360

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 2539

من یه عضو خیلی خیلی کوچیک، ازین خانواده خیلی خیلی بزرگمHeartshape2
اینجا برا من فقط بحث آموزش نبود-اینجا خونه دومه-بی اغراق-اینجا به غیر مسائل آموزشی محیطی سرشار از رفاقتای بی ریا و خالصانه هس-من اینجا کلی رفیق پیدا کردم-رفاقتی که الان روزانه بالغ بر 10 ساعت از زندگی روزانه امو درگیر خودش کرده-برام باارزشه-این حسن نیت آدمای دور و بره دنیای مجازیم جاذبه ایجاد میکنه برا موندن، برا معتاد شدن به حضوره در خانوم گل27
اونروز هیچ وقت تو مخیله ام نمیگنجید که دارم عضو سایتی میشم که اینقدر بهش وابسته خواهم شد16

من یه جای زیارتی که برم وقتی میخوام دعا کنم ناخوداگاه توی ذهنم رفقای خانوم گلیم میان و از اطرافیانمم میخوام که براشون دعا کنن-این یعنی نمود خانوم گل توی زندگی شخصی من ، اونم به این اندازه12
خلاصه ممنونم که با مدیریت به جاتون اینجارو پابرجا نگه میدارید90
ما همیشه پشتتونیم33
امضای mohammad reza
خدایا حافظ پسرم باش
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۶-۱۳۹۴ ۱۲:۰۴ عصر، توسط mohammad reza.)
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۴۵ صبح
یافتن
3 کاربر از mohammad reza به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mozhgan57, pinkgirl138, 1368Sheri
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 722

ارسال: #12
سلام به همه ی دوستان عزیزم...
خب من واقعا تعجب کردم!من همیشه به این کاربر توجه داشتم(مثل کاربرای دیگه)و فکر نمی کردم اینطوری برخورد کنن...امیدوارم این دوستمون به اشتباه عمیقش پی ببره و برگرده.چون هیچ جا بهتر از خانوم گل پیدا نمیشه و نخواهد شد.
منم اول اول فعالیتم ازین اشتباه ها داشتم.چون با قوانین آشنا نبودم و فکر می کردم تقصیر بقیس...!به هر حال به قول دوستمون در صفحه اول شاید ظاهرا ما مجازی باشیم اما قلبامون حقیقیه و من مطمئنم قلب تک تک ما برای خانوم گل میتپه!و اینجا برامون نور امیدیه که وقتی از روزمرگی های زندگی خسته ایم به اینجا پناه میاریم و پر از انرژی میشیم.
ما یه جامعه ی کوچیکی هستیم که باید با قوانین جامعه خانوم گل پیش بریم.با تمام وجودم امیدوارم در آینده هیچ کدوممون(خصوصا خودم رو میگم)این اشتباهات رو نکنیم و تا همیشه به اینجا وفادار بمونیم.
ببخشید روده درازی کردم.اوه چقدر طول کشید تا فکر کنم چی بنویسم!اصلا قصد اظهار فضل نداشتم.فقط به اسم تاپیک فکر کردم و گفتم شاید بد نباشه منم به عنوان عضو کوچیکی از خانوم گل توی این دردل باشم...
گیسوجون شما هم از سردی ها و کم لطفی ها خودت رو ناراحت نکن.هرچند حق داری...اما این مسائل همیشه وجود داره و به قول سعیده جون آدم باید پیه این چیزا رو به تن بماله و این مشکلات رو به جون بخره.و میدونی که تو این راه تنها نیستی و هممون پشتتیم...27
ریحانه83
امضای pinkgirl138
زندگی خیلی بهتر خواهد شد وقتی:
دیگر اهمیت ندهید که:
مردم درباره شما چه فکری میکنند
و تصمیم بگیرید:
فقط برای خودتان زندگی کنید...
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶-۶-۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ صبح، توسط pinkgirl138.)
۱۶-۶-۱۳۹۴, ۱۱:۵۰ صبح
یافتن
موضوع بسته شده است 

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد