خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 24,048

ارسال: #1
درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل
عزیزان من سلام
چند سال پیش خانوم گل با هدف گرد هم اومدن خانومهای هنرمند و کدبانو علاقه مندان به هنر و آشپزی ایجاد شد

سعی کردیم به جای کپی پیست مطالب موود در سایتهای ایرانی دیگه با صرف وقت و هزینه بیشتر مطالب جدید در اختیار کاربر ها بگذاریم تا هم علاوه بر احترام به زحمت دوستان در انجمنهای دیگه که وقت صرف کردن و مطلب تهیه کردن ما کپی کار نباشیم و هم بتونیم مطالب خوب در اختیار کاربرهای خوب خودمون قرار بدیم

در این راه خیلی از کابرها با ما موندن خیلی ها هم رفتن

قوانین برای انجمن ترتیب دادیم تا کابرها با مطالعه اگه میتونن همگام ما بمونن و اگه نه انجمنی مناسب حال و علاقه شون پیدا کنن

تو این چند سال توهین و رفتار نامربوط زیاد دیدیم
ولی آیا این حقه؟
کسی حق داره به راحتی توهین کنه؟به چه اجازه ای،روی کدوم موازین اخلاقی،کدوم تربیتی، ما به خودمون اجازه میدیم به دیران توهین کنیم؟
توهین به دیگران نشون دهنده نوع تربیت و شخصیت خودمونه

لطفا اگه میبینید این انجمن با روحیاتتون سازگار نیست بجای توهین،همین امروز دکمه خروج از انجمن رو بزنین و دیگه واردش نشین
یه مثلی هست میگه صلاح مملکت خویش خسروان دانند، ما هم انجمنمون رو با این متود اداره میکنیم.حالا اگه کاربری ناراحته لطفا بجای انتقاد و بد و بیراه ، خیلی راحت برای همیشه انجمن رو ترک کنه
شما وقتی یه جا مهمون هستید برای نحوه اداره منزل ایشون بهشون بد و بیراه میگین؟

ما اینجا نه کسی رو به زور نگه داشتیم نه وادار به فعالیت کردیم
هر عضو فعالی هم که داریم( با سپاس ازشون ) خودشون و بدون هیچ چشم داشتی عکسها و مطالبشون رو در اختیار سایر دوستاشون گذاشتن
پس لطفا اگه با خانوم گل یا کادرش مشکل دارین بجای توهین که فقط نشون دهنده شحصیت خود فرد توهین کننده س ، همین امروز دکمه خروج رو برای همیشه بزنین

این یه نمونه از هزاران نمونه برخورد با ما
واقعا از اعضای قدیمی انجمن که خودشون دیگه صاحب خونه بحساب میان چنین رفتاری انتظار نمیره
دوستانتون مجازیتون رو بشناسین:

[عکس: 20150907110147_Untitled.jpg]

[عکس: 20150907110429_Untitled.jpg]
07-09-2015, 10:02 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2

RE: درد دل مدیریت با اعضای خانوم گل
با سلام و عرض خسنه نباشید خدمت شما مدیر محترم من تازه عضو انجمنتون شدم واقعا خوشحالم عضو این انجمن هستم هیچوقت فراموش نکنید برای خیلی از اعضای این انجمن شما بهترین هستید . همیشه بر قرار باشید .
07-09-2015, 10:13 AM,
یافتن
مدیریت انجمن

مدال ها

اعتبار: 6,438

ارسال: #3
سلام خدمت همه ی دوستان
گیسوی عزیزم شما خودت رو ناراحت نکن عزیزم
هر کسی اگه چنتا سایت دیگه رو دیده باشه میتونه تشخیص بده اینجا چقدر جامع و کامل و پر محتواست و اینا همش بخاطر مدیریت شما و همکاری همه ی دوستان عزیزه.
این حرفایی که زده میشه نشونه ضعف این ادماست و نشون دهنده ی شخصیتشون
ما عاشق اینجا هستیم و من به نوبه ی خودم مدیون خانوم گل هستم27
07-09-2015, 10:31 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 45

ارسال: #4
سلام
من کاربر جدید هستم تقریبا
اینجا نسبت به سایتای دیگه خیلی عالیه
موفق باشی
در مورد نظرات بقیه هم نگران نباشید انقدر طرفدار دارید که این چیزها مهم نیست
من که خیلی دوستون دارم 8383د
البته دوستان گلم یادمون باشه درسته خودمون اینجا مجازی هستیم ولی قبلمونمجازی نیست و نباید اجازه شکسته شدن دل بقیه رو به خودمون بدیم 66
31Grouphug
07-09-2015, 11:02 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 11

ارسال: #5
من خودم قبلنا هیچ وقت بلد نبودم حتی یه کیک ساده بپزم چه برسه به کیک تولد و تزیینش.ولی از وقتی اینجا عضو شدم کیکام تو اطرافیانم معروف شده. روبان دوزی و کلی از دستورات آشپزی اینجا واقعا برام کارگشا بودن.اینا بخاطر مدیریت خوب و اعضای گل خانم گله.از همه شما ممنونم.83ناراحت نباش گیسوی عزیزم.34
07-09-2015, 11:07 AM,
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 625

سلام و خسته نباشید میگم به تیم مدیریت خانوم گل
من که هنوز یه هفته نشده عضو شدم واقعا تعجب میکنم از رفتارشون454545
گیسو جون خودتونو بخاطر همچین مسائل و همچین آدمای قدر نشناسی ناراحت نکنید، شما یه سایت بینظیر دارین که توی هر فیلدی آدم میتونه خبره بشه بدون کلاس های بیرون....
دختر خاله من که استاد آشپزی شده و خودش اقرار میکنه به لطف خانوم گل بوده....
فرق بقیه سایتا با اینجا جو دوستانه و صمیمانشه....
بازم ممنونم از زحمات و تلاشتون...خدا قوت27
07-09-2015, 11:17 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 2,597

ارسال: #7
سلام گیسوی عزیزم 83

من واقعا از رفتار این کاربر شوکه و ناراحت شدم. اونم یه کاربر قدیمی 10

من خودم چیزای زیادی از خانوم گل یاد گرفتم و واقعا مدیون شما هستم.

به نظرم شما هم بهتره نسبت به این افراد بی تفاوت باشید و به کاری که در پیش گرفتید ادامه بدید و بدونید افرادی هستن که قدردان شما هستن.
07-09-2015, 11:22 AM,
یافتن
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 1,989

ارسال: #8
سلام
حق داری گیسو جون
بعضیا خیلی راحت دل میشکنن
ایشون قبلا با منم همچین برخوردی کرده بودن
هرکسی با حرفاش سطح شعور و فرهنگشو نشون میده
خدا رو شکر کم هستن از این جور خانوما تو خانوم گل
ما همیشه دوستون داریم و سپاسگزاریم ازتون واسه این محیط گرم
دوستایی که اینجا پیدا کردیم گاهی از خواهر بهمون نزدیک تر هستن
مسبب همه این اتفاقای خوب شما و همسرتون هستین
مرسی برای این همه مهربونی
07-09-2015, 11:27 AM,
یافتن
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 722

ارسال: #9
سلام به همه ی دوستان عزیزم...
خب من واقعا تعجب کردم.چون همیشه به این کاربر توجه داشتم(مثل بقیه ی کاربرا)و فکر نمی کردم کسی با این تجربه در خانوم گل همچین رفتاری ازش سر بزنه...60به هر حال امیدوارم این دوستمون هم به اشتباه عمیق خودش پی ببره و برگرده.چون هیچ جا بهتر از خانوم گل پیدا نمیشه و نخواهد شد.ضمن اینکه امیدوارم در آینده هیــــچ کدوممون اشتباه این دوستمون رو نکنیم(انسان جایز الخطاست!!!)
منم اول اول فعالیتم یه مقداری ازین اشتباهات داشتم که چون با قوانین آشنا نبودم یه مقدار گیج می شدم و فکر می کردم تقصیر بقیس...به هر حال ما همه یه جامعه ی کوچیک رو تشکیل دادیم که با قوانین جامعه خانوم گل باید پیش بریم.و من مطمئنم هممون(حالا جز تک و توک)عاشق خانوم گل هستیم. اینجا برامون مثل امیدی هست که وقتی از همه ی روزمرگی های زندگی خسته ایم واردش میشیم و بعدش اینجا انرژیه که به ما داده میشه.27و همه برای ارتقای خانوم گل به نحوی تلاش می کنیم.
خب..معذرت می خوام که پرحرفی کردم.قصدم اصلا اظهار فضل نبود.در مورد اسم تاپیک فکر کردم و با خودم گفتم به عنوان عضو کوچیک خانوم گل شاید بد نباشه منم تو این دردل شریک باشم.
بازم میگم که کاربرا دلشون میتپه برای اینجا گیسو جون27از سردی ها و کم لطفی ها هم ناراحت نباش...همیشه این مسائل وجود داره...
دوست کوچیکتون:ریحانه
34
(آخرین تغییر در ارسال: 07-09-2015, 11:29 AM توسط pinkgirl138.)
07-09-2015, 11:29 AM,
یافتن
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 2,687

ارسال: #10
الان منم میام عکستونو حذف میکنم زیرشم مینویسم :
حذف عکس بدلیل وضوح کم!!!!
خب چشام دراومد گوشیم بیشتر از اون زوم نمیکنه!!
گیسوی نازنین روزی که این انجمنو احداث میکردی باید پیه این چیزا رو هم به تن میمالیدی خواهرم، همه جا همه جور ادمی با همه جور اخلاقیات و تربیتی هس، نمیگم این ادبیات صحیحه ها اما گاهی این مواردم پیش میاد، با احترام ویژه ای که برا تیم مدیریت قایلم اما خب گاهی گاهی گاهی اتفاق میفته مدیرا هم صبوریه لازمو ندارن و با لحنی نه مثل این کاربر اما یکم خشنتر از لحن معمولی با کاربرا برخورد کردن
البته نمیگم همیشه یا همشون ها، بهرحال ادمیزاد گاهی حالش خوبه گاهی احوالش دست دل و اعصابشه و روزی که پشت سر گذاشته
ممکنه ناراحتیای ناشی از روزمرگیشو اینجا یجوری خالی کنه، اینا رو میگم که از بار ناراحتی ای که براتون ایجاد شده کم کنم عزیزم
من همیشه تو خصوصی برا شخص خودت و همچنین تو ارسالام گفتم که بواسطه اینجا خیلی چیزا رو یاد گرفتم و خیلی چیزا رو هم که بلد بودم قدرت ریسک پیدا کردم واسه اجراش
در مورد کامل بودنه این انجمن من شخصا غیر از اینجا و روز منو نمیتونم بجای دیگه ای اعتماد کنم
یه مثال خنده دار و ساده میزنم! دیشب که سایتو نگاه میکردم و دستوری تحت عنوان گلت رو دیدم کلی تعجب کردم! آخه من چندبار درست کرده بودم از جایی دیده بودم اما تحت عنوان یجور پای یا کیک! اسمشو نمیدونستم که بیام عکسشو اینجا بزارم ! یعنی یه نکته قشنگ و شاید بنظر پیش پا افتاده اما برا من خیلی جالب به اطلاعاتم اضافه شد، کلی تعجب کردم احساس بیسوادی داشتم که اسم اونی که مبخوردمو بلد نبودم!! اینه که اینجا برا منی که از صب تا ساهت هفت و هشت شب تو خونه تنهام و شوهرم یکسره سرکاره یعنی همدم یعنی دلخوشی یعنی سرگرمی یعنی بهانه یعنی دنیای جدید یعنی یعالم دوست یعنی یعالم استاد مجانی!
در کل عزیزم انتقاد تو خون ماهاس منتها یکی شیوه و ادبیات ابرازشو بلده یکی نه، تازه همونم شما بزار رو حساب همون روزمره گیه طرف که گفتم
اینطوری راحت تر میشه کنار اومد
اگه مث من غیر از یدونه موبایل هیچ امکانات دیگه ای واسه سرگرم شدن نداشته باشی و از صب تا شب هر روز روزی دوازده ساعت تو خونه تنها باشی و شرایطه اینکه تنها از خونه بیرون بری هم که سرت بند شه رو نداشته باشی و هییییییچ شبکه اجتماعی و اینا هم دورت نباشه و اجازه چت روم و هرجایی تو نت رو هم نداشته باشی اونوقت قدر این مکان دوس داشتنیو میدونی..
اونوقت همه دلخوشیت میشه همین یه گوشیه قدیمی و بسته های اینترنتیه موبایلی و یه آشپزخونه و این صفحات انجمن و چهارتا اعتبار و چندتا عکس و ذوقه کودکانه ای که از امتیاز به پخت و پزت میگیری
و البته یعاللللم دوست و رفیق و خواهر مجازی که شاید حتی اسماشونم بلد نباشی
بعد دیگه نمیای بکسی توهین کنی و ناسپاسی که اینجارو از دست بدی، بعد دیگه چپ میری راست میری کل انجمنو سپاس میگی که بهانه ای برای فرار از تنهاییه کشنده تو شدن
دوستان یکم قدرشناس و واقع بین باشیم کنارش از مدیراهم میخوام بیشتر حواسشون به صفحات باشه چون اکثرا سوالا بیجواب میمونه و صفحات بدون ویرایش

مرسی که حرفای منم خوندین، تاپیک درد دل بود و اسپم آزاد!
07-09-2015, 11:30 AM,
یافتن

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد