امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان افتادگی سینه
#1
برای رفع مشکل افتادگی سینه در خانومها می توان از دستگاه RFیا رادیو فرکوانسی استفاده کرد که با نام RF-thighteningشناخته می شود.
مکانیسم عمل:برای درک مکانیسم عمل RF-thighteningلازم است نگاهی اجمالی به بحث ترموتراپی نمود.ترموتراپی روشی است که از گرما برای درمان ویا بهبود در درمان بیماریها استفاده میشودکه میزان گرمای اعمال شده از ترمو تراپی 38الی44درجه سانتی گراد میباشد.
ترموتراپی به دو روش انجام می گیرد:روش سطحی که از تجهیزاتی مانند چراغ مادون قرمز-(IR) حمام پارافین و کیسه اب گرم(hot pack)استفاده میشود.عمق نفوذ حرارت در این روش 1cmاست.در روش عمقی از تجهیزاتی مانند اولتراسوند-دیاترمی-مایکروویو استفاده میشود.این تجهیزات از خود گرما تولید نمی کنند بلکه موجب تولید گرما در بافتهای عمقی بدن میشوند.مکانیسم عمل سیستم های RF-thighteningنیز مانند سیستم های ترموتراپی عمقی است.اگر موضعی در بدن تحت ترموتراپی سطحی یا عمقی قرار گیرد:موجب افزایش سوخت وساز بافتی-افزایش گردش خون مویرگی-لیپولیز چربی ها و وارد شدن انها به چرخه سوخت و ساز خواهد شد.این اثرات نتایج زیر را در موضع درمان به بار می اورد:بهبود سلولها-بهبوددرناژلنفی-پاکسازی موضع از مواد زائد-افزایش سوخت و ساز کلاژن-افزایش تونیستی و الاستیستی عضلات موضع.
RF-thighteningوسیله ای است که امواج رادیویی را با فرکانس بالا تولید میکندواز بافتهای بدن عبور داده و موجب تولید حرارت عمقی به میزان 38 الی 44 درجه سانتی گراد در انها میشود. سیستم هایRF-thighteningنیز مانند RFهای بکار رفته در جراحی دارای 2نوع الکترد است(2قطبی bipolar)(تک قطبیmonopolar).با این تفاوت که جریان را به سطح بزرگتری از بدن اعمال میکنند و حرارت در یک نقطه متمرکز نمیشود بلکه در یک منطقه پخش میشود. در استفاده از پروب بای پلارنیاز به اتصال به الکترد منفی نیست به همین دلیل امواج فقط در موضع تماس جریان میابد و سطحی و در حد بافت درم و زیر درم بوده و ترموتراپی سطحی انجام میگیرد.
در استفاده از پروب مونو پلار اتصال الکترد منفی الزامیست بنابراین امواج در کل بدن جریان میابدو عمق نفوذ امواج بیشتر در حد بافتهای چربی است و ترموتراپی عمقی صورت میگیرد.با وجود این مطالب میتوان گفت که سیستم هایRF-thighteningمیتوانند با تولید کلاژن و افزایش tone up افزایش گردش خون موضعی-درناژلنفی-لیپولیز چربی ها بطور موثری سلولیت را درمان نماید. به علت عبور امواج رادیویی از بافتها وایجاد حرارت عمقی در انها توانمندی این دستگاه نسبت به دستگاه های دیگر بطور قابل ملاحظه ای افزایش یافته و موجب گردیده که در رفع مشکلات پوستی از سایر دستگاه ها توانمندتر باشد.
پاسخ }
#2
افتادگی سینه با دمبل زدن قابل بازگشت به حالت طبیعی است البته به شرطی که این افتادگی زیاد نباشه.حتما دمبل رو تحت نظر مربی انجام بدین
پاسخ }
#3
با چه ورزش هایی می شه حجم س ی ن ه رو افزایش داد ؟ FlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
#4
زيره نظره مربي ميشه سينه رو سفت كرد و از افتادگي جلوگيري كرد و اصلاح كرد افتادگي و
خدااااى من نگام كن منم هستم angelic0 
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
خانوما خواهشا دمبل زدن رو تحت نظر مربی انجام دهید.چون دمبل داره با عضلات خاصی کار میکنه اگه حرکت رو اشتباه برید امکان داره جایی از بدن عضله بشه که اصلا دوست ندارید اون قسمت عضله بشه ودوم اینکه اگه صحیح انجام نشه به رباط دست یا هر قسمت دیگه اسیب میرسونه
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جلوگیری از افتادگی سینه ستاره 12 1 1,454 ۱۰-۰۹-۱۳۹۲, ۰۹:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: ستاره 12