خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

درمان اورژانسی: درمان قطعی و سریع سینوزیت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسی

اعتبار: 1666

ارسال: #1
درمان اورژانسی: درمان قطعی و سریع سینوزیت
[تصویر:  20120506072322_2481.jpg]

همان گونه که می دانیم سیبری یکی از مناطق سرد زمین است که نزدیک قطب شمال قرار دارد در این منطقه به علت سرمای شدید هوا مردم به طور مداوم به سینوزیت دجچار می شوند. مردم این ناحیه از کره زمین برای درمان سینوزیت یک روش درمان قطعی و سریع را ابداع کرده اند که بسیار مجرب است، بدین صورت که تخم مرغ را آب پز کرده و پوست آن را می گیرند و به همان صورت داغ تخم مرغ را روی یک طرف صورت گودی مابین بینی و چشم(محل سینوس ها) می گذارند تا این که دیگر گرمای تخم مرغ را نتوانند تحمل کنند.

بلافاصله تخم مرغ را روی طرف دیگر صورت قرار می دهند تا زمانی که تحمل گرما برایشان سخت شود. این عمل را تا زمانی که تخم مرغ گرمای خود را از دست می هد تکرار می نمایند که معمولا 5 تا 6 دقیقه به درازا می کشد. شما حتی می توانید تخم مرغ را دوباره در آب جوش بیندازید و دوباره این عمل را تکرار کنید.

توجه داشته باشید هرچه مدت زمان ماندن تخم مرغ در محل بیشتر باشد برای درمان بهتر است به شرطی که پوست صورت آسیبی نبیند. شما پس از 20 دقیقه از پایان کار خواهید دید که از مغز سر شما چیزهایی به حرکت در می آید و سینوس های شما به طور کامل باز می شوند.
امضای shivaa
معنی سبز زندگی...معنی با تو بودنه
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۸:۵۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
2 کاربر از shivaa به دلیل این ارسال سپاس کرده.
پارانزیم, ایران دخت
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

RE: درمان اورژانسی: درمان قطعی و سریع سینوزیت
سلام.
منم يه راه حل عملي دارم كه صد البته توصيه پزشك است. من خيلي با سينوزيتم درگير بودم و با يه نسيم خنك از اين رو به اون رو ميشدم. و اما راه حل: سرم شستشو (محلول آب و نمك) كه از داروخانه تهيه ميكنيم. طريقه مصرفش هم به اين صورت است كه از بيني ميكشيم بالا طوري كه از دهان خارج بشه. روزي دو تا سه بار اولش خيلي سخته ولي واقعا كارسازه.

يه چيز جالب اينكه يكي از همكاراي من سال گذشته بينيش رو عمل زيبايي كرده و بعد از اون عمل مدام دچار سردرد بود بارها رفت دكتر - ام ار اي انجام داد چقدر آنتي بيوتيك بهش دادن ولي همچنان ميگفت سينوزيتم مشكل داره و ديگه طوري بود كه دكترش بهش گفته بود تنها راه حل عمل جراحيه. تا اينكه از اين سرم استفاده كرد دو سه روز كه استفاده كرده بود مخاط بينيش نرم شده بود. باورتون نميشه يه باند 50 سانتي از بينيش دراومد و ديگه از اون به بعد اين بنده خدا خوب خوب شد.
ببخشيد زياد حرف زدم
۱۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از fttnh به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مامان الی
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 43

سلام من جنوب زندگی میکنم از تابستون دیگه باید برم تبریز زندگی کنم هر وقت میرم اونجا با سینوزیتم خیلی مشکل پیدا میکنم از هدم نمیتونم استفاده کنم یکی کمکم کنه شده یه مشکل بزرگ واسم
امضای فیش فیش
(1782)حاضرم اسمتو توی چشمم خالکوبی کنم تا بدونی بیشتر از چشام دوست دارم!
۱۰-۲-۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

عزیز اسپری بینی هم می تونه به شماکمک کنه.Flowerysmile
۵-۴-۱۳۹۲, ۰۴:۵۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درمان اورژانسی سوختگی های سطحی عسل 10266 11 2,303 ۳۰-۸-۱۳۹۲ ۰۹:۲۵ صبح
آخرین ارسال: faezenafas
  درمان اورژانسی: رفع خارش دست و پا و چشم shivaa 0 645 ۱۷-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ صبح
آخرین ارسال: shivaa
  درمان اورژانسی : افت ناگهانی فشار خون shivaa 0 604 ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ صبح
  درمان اورژانسی: رفع احساس ترش کردن معده shivaa 0 768 ۱۶-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ صبح
Xeyes درمان اورژانسی سرماخوردگی ز-عین 0 1,244 ۷-۷-۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: ز-عین

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد