امتیاز موضوع:
  • 8 رای - 3.38 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درمان میگرن باروش غیر معمول !
#1
هوميوپاتي امروزه از سوي درمانگران بسياري براي درمان بيماري‌هاي جسم و روح توصيه مي‌شود
هوميوپاتي امروزه از سوي درمانگران بسياري براي درمان بيماري‌هاي جسم و روح توصيه مي‌شود. اين شيوه درماني خوشبختانه قابل ارائه به تمامي گروه‌هاي سني است و در گروه درمان‌هاي غيرتهاجمي در جهان جاي مي‌گيرد. امروزه شيوه درماني هوميوپاتي يكي از رايج‌ترين شيوه‌هاي درماني طب مكمل محسوب مي‌شود كه به‌عنوان درمان اصلي يا كمكي براي درمان بسياري از بيماري‌هاي جسم و روح مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در اين شيوه درمانگر با تحريك سيستم ايمني و حياتي بدن بيمار به واسطه فرآورده‌ها و داروهاي هوميوپاتي به درمان و تسكين دردهاي او كمك مي‌كند.


--------------------------------------------------------------------------------


با ميگرن خداحافظي كنيد


در شيوه درماني هوميوپاتي فرآورده‌هايي وجود دارد كه به درمان اين بيماري و سردردهاي آن كمك مي‌كند. اين فرآورده‌ها به حدي موفق عمل مي‌كنند كه مي‌توان آن‌ها را جايگزين داروهاي طب رايج دانست. به اين ترتيب درمانگر هوميوپاتي مي‌تواند با مشاوره با پزشك بيمار به مرور فرآورده‌هاي طبيعي هوميوپاتي را جايگزين داروهاي شيميايي كند و به مرور فواصل حملات سردرد را افزايش داده و به درمان سردردهاي ميگرني كمك كند.


--------------------------------------------------------------------------------


دردهاي‌تان را بكاهيد


هوميوپاتي اگر چه ممكن است براي درمان شكستگي‌ها راه حلي نداشته باشد اما مي‌تواند به‌عنوان يك روش طبيعي و بي‌عارضه به تسكين دردها و التهاب ناشي از ضربه و شكستگي‌ها كمك كند. به‌عنوان مثال فردي كه بر اثر تصادف يا ضربه دچار شكستگي استخوان فمور مي‌شود بايد با مراجعه به متخصص ارتوپد براي درمان اقدام كند اما در شيوه هوميوپاتي نيز متدهايي وجود دارد كه براي تسكين درد، كاهش التهاب، ورم مفاصل يا موضع شكستگي بسيار مفيد و موثر است.


--------------------------------------------------------------------------------


موفق‌ در درمان آلرژي


هوميوپاتي در درمان بيماري‌هاي مختلفي مي‌تواند به‌عنوان درمان اصلي يا درمان كمكي مفيد واقع شود. درمانگران اين شيوه درماني مي‌توانند از متدهاي اين شيوه براي درمان بسياري از اختلال‌هاي اضطرابي، عصبي و انواع افسردگي‌ها و استرس بهره بگيرند. ضمن آن‌كه اين شيوه مي‌تواند بسياري از اختلال‌هاي عملكردي دستگاه گوارش، كليه‌ها و اختلالات قاعدگي را نيز درمان كند. علاوه بر اين، هوميوپاتي يكي از موفق‌ترين شيوه‌هاي درماني براي بهبود و درمان انواع آلرژي‌هاست. آلرژي‌ها به دلايل مختلفي در بدن ايجاد مي‌شوند، برخي از آن‌ها به‌دليل اختلال در سيستم ايمني در بدن بروز مي‌كنند، برخي از آلرژي‌ها فصلي هستند، برخي به‌دليل حساسيت به موادغذايي خاص در بدن به‌وجود مي‌آيند كه فرآورده‌هاي هوميوپاتي مي‌تواند در كنترل آن‌ها بسيار مفيد عمل كنند.
پاسخ }