امتیاز موضوع:
  • 33 رای - 2.7 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در آغوش گرفتن نجات بخش
#1
Package_favorite 
   
عکس بالا، تصويري از مقاله اي است از مجله Ensign magazine May '98 pg. 94 تحت عنوان " در آغوش گرفتن نجات بخش". اين مقاله شرح مفصلي از اولين هفته زندگي يک جفت دوقلو را توصيف مي کند که در هنگام بدنيا آمدن در دو دستگاه جداگانه انکوباتور( incubator)نگهداري مي شدند و پزشکان گفته بودند که يکي از آنها زنده نخواهد ماند. اما يکي از پرستاران بخش نوزادان، دو کودک نوزاد را بر خلاف مقرارت بيمارستان در يک دستگاه انکوباتور قرار داد و براي اين کار با بيمارستان جنگيد. زمانيکه آنها در يک دستگاه قرار گرفتند، دست نوزاد سالم تر، به گونه اي که پنداري خواهرش را در آغوش گرفته باشد، بر او قرار گرفت. از آن ببعد ضربان قلب نوزاد کوچکتر و بيمار، شروع به عادي شدن مي کند و دماي بدن او بالا رفته، شکل عادي مي يابد.. پس از مدتي، هر دو آنها زنده مي مانند و شروع به رشد مي کنند. آنها همچنان با هم در يک تخت مي خوابند، و يکديگر را کيپ در آغوش مي گيرند.
بيمارستان زماني که متوجه اثر "نجات بخش" گذاشتن اين دو نوزاد در کنار يکديگر شد، از آن پس در مقررات خود تغيير بوجود آورد و هم اکنون تمامي دو قلوها؛ حتي چند قلوها را در يک تخت و ياانکوباتور در کنار هم و نزديک هم مي‌خوابانند.
دکتر مارک کتز (Mark Katz, M.D)، عضو L.A. Shanti's Advisory Board مي نويسد:" ... در آغوش گرفتن; مي تواند در محدوده ذهني يک فرد تغييراتي را ايجاد نمايد و به آنها از لحاظ پزشکي کمک کند. بالاتر از همه اينکه، در آغوش گرفتن; هيچگونه عوارض جانبي; ندارد و شما براي گرفتن چنين مداوايي، احتياج به رفتن نزد دکتر نداريد."
در آغوش گرفتن; (Hug) داروي خوبي است. در اين حرکت، انرژي منتقل مي شود و فرد در آغوش گرفته شده تقويت روحي و عاطفي مي شود. شما براي بقا در زندگيتان به يکبار در آغوش گرفته شدن; ، براي حفظ و حراست از زندگيتان به 8 بار در آغوش گرفته شدن; و براي رشد و نمو به12 بار در آغوش گرفته شدن; در روز نياز داريد.
پوست بزرگترين اندام بدن است و اين اندام احتياج به مراقبت هاي لازم و خوبي را دارد. يک Hug مي تواند که قسمت هاي وسيعي از پوست را پوشش دهد و اين پيام را به پوست برساند که "از تو مراقبت مي شود".
Hug همچنين يک وسيله ارتباطي است، که مي تواند چيزهايي را بگويد که شما نمي توانيد در غالب کلمات بيان کنيد. نکته بسيار زيبا در مورد Hug اينست که شما نمي توانيد آنرا يک طرفه به کسي بدهيد، معمولا شما آنرا پس مي گيريد.
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }
#2
وووووااااااای امروز نه،واسه امروزم بسه دیگهcrying
پاسخ }
#3
(۳۰-۰۳-۱۳۹۰, ۰۱:۳۵ ب.ظ)atefeh نوشته:  وووووااااااای امروز نه،واسه امروزم بسه دیگهcrying

Consolingالهی قربونت برم عاطفه جون،بهش فکر نکن.Consoling
زندگی میکنم ...

حتی اگر بهترین هایم را از دست بدهم!!!

چون این زندگی کردن است که بهترین های دیگر را برایم میسازد

بگذار هر چه از دست میرود برود؛

من آن را میخواهم که به التماس آلوده نباشد...

حتی زندگی را !!!
پاسخ }