امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دوران رژیم چگونه از ترازوی خود استفاده درست داشته باشیم که وزن دقیق خودرا بدانیم؟
#1
قانون اول
هرچی بیشتر خودرا وزن کنید بیشتر وزن کم خواهید کرد.اگر ترازورا در گوشه ای گم وگور کنید فایده ای برای کاهش وزن نخواهد داشت.کسانی که خودرا روزانه وزن می کنند نسبت به کسانی که خودرا وزن نمی کنند2برابر بیشتر کاهش وزن دارند.علت ان است که وزن کردن روزانه الگوی وزنی مشخصی را در ذهن شما تثبیت میکنه وشما به واسطه ان امکان یک برنامه ریزی غذایی برای کاهش وزن خود خواهید داشت.هرروز خودرا وزن کنید اما وزن کردن بیش از یک بار در روز عملا بی معنا است.
قانون دوم
ترازوی ارزانتر خیلی کاربردی تر از ترازوهای گران قیمت میباشد.خرید یک ترازوی دیجیتال ساده که صرفا وزن شمارا نشان میدهد بهتر است.یک ترازوی دیجیتال معمولی بخرید تا وزن را در محدوده 200تا 300گرم وزن واقعی شما نمایش دهد.
قانون سوم
در عرض 24ساعت وزن شما در حدود 2کیلو در نوسان است که مهمترین عامل این نوسان اب میباشد.چه اب معمول وچه اب میوه وغذا وسبزیجات.نوشیدن یک لیتر اب وبلافاصله رفتن روترازو حدود 800گرم وزن را زیادتر نشان میدهد در حالی که بلافاصله بعد از دستشویی بروید رو ترازو 400تا600گرم از وزن شما کاسته میشود.هرروز در یک زمان ثابت خودرا وزن کنید اما حواستان باشد که زمان درستی را انتخاب کنید.مثلا اندکی بعد از خارج شدن از حمام زمان مناسبی برای وزن کردن میباشد.
قانون چهارم
ممکن است بدون کاهش وزن سایز کم کنید.نوع دیگر کاهش وزن سایز کم کردن است که وزن تغییر انچنانی نمی کند.برای اینکه متوجه تغییر سایزتان شوید از متر خیاطی یا لباس هایی که برایتان تنگ شده بود کمک بگیرید.
قانون پنجم
جای ترازو خیلی مهم است زیرا که ترازو باید دریک سطح صاف وبدون پوشش قرار گیرد تاوزن را درست نمایش دهد.اما اگر نمیدانید که کجای خانه مسطح است.دمبلی را روی ترازو گذاشته اگر وزن دقیق دمبل رانشان داد مکان مناسبی را انتخاب کردید.
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چگونه مطمئن باشم که این وزنی که من از رژیم از دست می دهم چربی است؟ fa38 0 416 ۲۶-۰۹-۱۳۹۰, ۰۷:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: fa38