امتیاز موضوع:
  • 10 رای - 2.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دزد خوش خواب به تله افتاد
#1
مردي كه براي سرقت به خانه يك شهروند مشهدي رفته و يك هفته را در آنجا مانده بود، هنگام خواب از سوي صاحبخانه دستگير شد.

چند روز پيش اعضاي يك خانواده مشهدي در بازگشت از سفر مشاهده كردند، اثاثيه خانه به هم ريخته و مردي غريبه لباس هاي مرد خانواده را به تن كرده و خوابيده است. صاحبخانه ابتدا با طناب دست و پاي مرد سارق را بست تا مانع از فرار او شود و بعد در تماس با مركز فوريت هاي پليسي 110 مشهد تقاضاي كمك كرد. دقايقي بعد ماموران با حضور در محل حادثه، دزد جوان را دستگير كردند.

سرقت از صندوق صدقات تا خانه هاي مردم
متهم به پليس گفت، معتاد است و با سرقت پول از صندوق هاي صدقات هزينه اعتياد را تامين مي كند. وي افزود: پس از دستگيري و رفتن به زندان با مردي كه در زمينه سرقت از منازل فعاليت داشت، هم سلول شدم. بعد از آزادي مرد سارق شيوه هاي سرقت از منازل را به من آموزش داد و 2 نفري سرقت از منازل را شروع كرديم.
متهم اضافه كرد: همدستم در جريان يك سرقت دستگير شد و من فرار كردم. چند هفته اي در خيابان سرگردان بودم تا اين كه سرقت هايم را دوباره شروع كرده و اموال دزدي را به 2 مرد مي فروختم.
متهم در رابطه با سرقت اموال خانه شاكي گفت: چند روزي بود رفت وآمدهاي اهالي محل را تحت نظر گرفته بودم تا اين كه متوجه شدم اعضاي يك خانواده قصد سفر دارند.
وي اضافه كرد: به اين ترتيب با اطمينان از مسافرت آنها، نيمه شب وارد خانه شان شده و در جستجوي طلاو پول بودم كه به خاطر خستگي همان جا خوابم برد. متهم اضافه كرد: روز بعد لباس هاي مرد صاحبخانه را به تن كرده و در بررسي هاي بيشتر از خانه، طلا، پول و اموال قيمتي را پيدا كرده و با انداختن درون يك گوني، آن را در زير تخت اتاق خواب پنهان كردم.

دزد، يك هفته صاحبخانه شد
متهم به سرقت با اشاره به يك هفته زندگي در محل سرقت، گفت: در اين يك هفته در همان محل استراحت مي كردم و هر روز يكي از لباس هاي مرد صاحبخانه را به تن كرده و با دوربين عكاسي كه از خانه اش دزديده بودم، از خودم عكس مي گرفتم تا از اين لحظه هاي خوش يادگاري داشته باشم.
متهم اضافه كرد: گمان نمي بردم صاحبخانه و خانواده اش بعد از يك هفته از سفر بازگردند. وقتي از خواب بيدار شده و خود را با دست و پاي بسته ديدم، متوجه حضور صاحبخانه شده و ديگر راهي براي فرار نداشتم.
بنابراين گزارش، متهم با قرار قانوني روانه زندان شد. تحقيقات تكميلي از متهم به سرقت ادامه دارد.
پاسخ }


موضوعات مشابه ...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Personal حكم قصاص مرد اسيدپاش به تعویق افتاد Darya 0 744 ۲۵-۰۲-۱۳۹۰, ۱۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Darya