تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 45 رای - 2.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دكوراسيون پاييزي
#1
با تموم شدن فصل تابستون و شروع پاييز برگ ريز راهكار هايي رو براي طراحي دكوراسيون منزل توو اين فصل زيبا براتون ميذارم :

رنگ

با شروع فصل سرد افزودن رنگ هاي گرم به خانه فضا را گرم تر و شادتر مي كند. بنابراين به هر نحو كه مي توانستيد در جاهاي مختلف رنگ گرم بيفزاييد.

در جنگل قدم بزنيد

بيشتر وسايل دكوراتيو و هنري كه مي توانيد براي دكوراسيون پاييزي از آنها استفاده كنيد، نيازمند صرف هزينه هاي زيادي نيستند. شايد قدري تعجب كنيد اما به راحتي و با قدم زدن در جنگل و بكارگيري قدري ذوق و سليقه شخصي مي توانيد به راحتي آنها را پيدا كنيد. به عنوان مثال مي توانيد شاخه هاي شكسته درخت را داخل يك سبد چوبي يا حصيري جمع كنيد و سبد را در كنار شومينه قرار دهيد. در دكوراسيون پاييزي هر چه بيشتر از اشياء طبيعي استفاده كنيد، خانه تان زيباتر خواهد شد. براي زيباتر شدن مي توانيد شاخه ها را درون سبد قرار داده و با برگ هاي رنگارنگ پاييزي آنها را تزئين كنيد.

گل هاي پاييزي

افزودن گل هاي پاييزي نيز فضاي خانه شما را زيبا مي كند. پيشنهاد من تركيبي از آفتابگردان و دم گربه اي است كه با خوشه هاي خشك گندم آراسته شده باشد. شما مي توانيد آنها را درون گلدان قرار داده و روي ميز بگذاريد. زير گلدان نيز مي توانيد از يك روميزي دست دوز مثلاً قلاب بافي شده استفاده كنيد. اگر گلدان بزرگ باشد، مي توانيد آنرا روي زمين و در كنج اتاق نشيمن بگذاريد.


فایل‌های پیوست عکس(ها)
       
[عکس: tNnap4.png]

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
}
#2
بافت

بافت در دكوراسيون پاييزي از اهميت ويژه اي برخوردار است. پوست حيوانات، چرم و مخمل جزء بهترين گزينه ها هستند. بافت هاي مختلف را در فرش، كفپوش، و كوسن ها به كار گيريد. همچنين مي توانيد براي سرويس بهداشتي از حوله هايي به رنگ برگ هاي پاييزي استفاده كنيد.

شيشه هاي زينتي

داخل شيشه هاي مرباي بزرگ يا كاسه هاي شيشه اي را با ميوه هاي تزئيني مثل گلابي، سيب، ليمو ترش، و انگور پر كنيد، بعد كاسه يا شيشه را روي اپن آشپزخانه قرار داده و اطراف آنرا با پر، گل خشك، و كاج تزئين كنيد.


تركيب كوسن هاي زرد، نارنجي، قرمز، قهوه اي

شايد امكانپذير نباشد كه با تغيير فصل مبلمان و كل اثاثيه را عوض كنيد، اما با تغيير روكش كوسن ها مي توانيد حس تغيير و تحول و نو شدن را در دكوراسيون خانه خود ايجاد كنيد.

نهايتاً سعي كنيد در همه جاي خانه اثري از پاييز بگذاريد: از آشپزخانه گرفته تا سرويس بهداشتي و يا حتي حياط خلوت. از آنجايي كه رنگ هاي پاييزي متفاوت و زياد هستند با هر دكوراسيون و پيش زمينه رنگي به راحتي مي توانيد خانه خود را پاييزي كنيد.


فایل‌های پیوست عکس(ها)
           
[عکس: tNnap4.png]

خداوندا ؛
آرامشي عطا كن تا بپذيرم آنچه را كه نميتوانم تغيير دهم.
شهامتي ده كه تغيير دهم آنچه را كه ميتوانم.
و دانشي كه تفاوت اين دو را بدانم...
}