تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دمنوش به
سلام دوستای خوبم من این دمنوش رو به تازگی یاد گرفتم توصیه میکنم حتما امتحان کنید چون طعم بی نظیری داره.

مواد لازم:
میوه به 1 الی 2 عدد

میوه به رو حسابی تمیز بشورید بعد که خشک شد اون رو رنده درشت بزنید و بزاریدجلوی آفتاب تا خشک بشه(البته الان چون زمستونه یکی دوروز جلوی بخاری باشه کفایت میکنه) بعد که خشک شد رنده ی به رو روی گاز با شعله ملایم تفت بدین تا تغییر رنگ بده(قهوه ای میشه) بعد هم توی یه فلاسک آب جوش بریزید و از به تفت داده شده یک الی دو قاشق چای خوری بریزید توی فلاسک و صبر کنید دم بکشه بعد هم میتونید با قند-شکر-پولکی یا هرجوری که دوس دارین میل کنید.

مزه اش فوق العاده اس و خاصیت ضد افسردگی و ضد استرس داره

[عکس: 20130103150248_600.jpg]
زندگی ما بااندیشه های ماشکل میگیرد,نکته این است به چه می اندیشی؟
پاسخ }
با اجازه..............
اگه وقتی به را رنده زدید یه مقدار هم زعفران آب کرده بهش اضاف کنید و بعد خشک کنید واقعا محشر میشه Yum2

مادر حلالم کن.....................
پاسخ }
مامان من پاییز امسال برا اولین بار اینو درستید البته بعد خشک شدن برا اینکه برشته شه چند دقیقه تو فر گذاشت خیلی خوبه رنگش مثل چایی میمونه (مهمونای ما که متوجه نمی شدن) ولی خاصیتش یه چیز دیگه است بخصوص برا فصل سرما و مریضی "دمنوش به" عالیهWavesmile
پیامبر اکرم(ص): هر کس آخرین کلام او لااله الا الله باشد وارد بهشت می شود.
پاسخ }
دونه ی "به" رو هم می توان داخل آب جوش ریخت لعاب میکنه ومثل چایی مصرف کرد برا سرما خوردگی که صدا و سینه میگیره خیلی مفیده یعنی عالیه1 (49)
دیشب که نمی دانستم برای کدام یک از دردهایم گریه کنم!
کلی خندیدم
صادق هدایت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دوستان نمیشه تفت نداد؟؟؟ یعنی اگه بدون تفت به رو دم کنیم مزه اش معلوم نمیشه؟؟؟؟؟
یه نوعروس و دوست هم ی خانوم گل هاFlowerysmile
پاسخ }
دوستان سیب هم همینطور
من چای سیب رو دقیقا همین شکلی درست کردم
واقعا خوب و خوشرنگ میشه
و مزش هم عالیه
مهربانی مفهوم نگاه توست ،که دنیا را هدیه ام میکند ...(1782)
پاسخ }
(۱۳-۱۲-۱۳۹۱, ۰۲:۴۰ ب.ظ)سپیده صبح نوشته:  دوستان نمیشه تفت نداد؟؟؟ یعنی اگه بدون تفت به رو دم کنیم مزه اش معلوم نمیشه؟؟؟؟؟

سلام خانمی میشه تفت ندیم اما اونوقت یه دمنوش بی رنگ داریم , من خودم درست کردم کم تفت دادم رنگش هم کمه اما مال مامانم درست مثل رنگ چایی میمونهFlowerysmile
پیامبر اکرم(ص): هر کس آخرین کلام او لااله الا الله باشد وارد بهشت می شود.
پاسخ }
[عکس: 20131215203944_DSC01711.JPG]
اینا رو من دزست کردم
هنوز تفتشون ندادم
خدایا به خاطر داشتن پسرم جاوید عزیزم هزاران بار شکرت
خداجونم بهترینها رو نصیب دوستام کن.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
دمنوش به امسالم.عجب عطر و بویی دارهDreamyeyesf
با دستور اولFlowerysmile

[عکس: 20140306113547_.jpg]
آدمهایی هستند که بودنشان
"حتی مجازی"
به آ
دم آرامش میده!دوستیشون برات حقیقی میشه
و یهو میشن یه قسمت از زندگیت!
ممنون که هستی!Flowerysmile
پاسخ }
[عکس: 20141124150612_Image3216.jpg][عکس: 20141124150759_Image3205.jpg]
به رو رنده کرده وقتی خشک شد اون رو به مدت طولانی تفت دادم چای خوش رنگ و خوش عطریه 1 (49)
پاسخ }