خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دوست به قلم سروش صحت

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 543

ارسال: #1
دوست به قلم سروش صحت
دوست به قلم سروش صحت:

دوست ، تقدیر گریزناپذیر ما نیست. برادر خواهر پسر خاله و دختر عمو نیست که آش کشک خاله باشد.
دوستی انتخاب است. انتخابی دو طرفه که حد و مرز و نوع آن به وسیله همان دو نفری که این انتخاب را کرده اند تعریف می شود.
با دوستانمان میتوانیم از همه چیز حرف بزنیم و مهم تر آنکه می توانیم از هیچ چیز حرف نزنیم وسکوت کنیم.
با دوستانمان میتوانیم درد دل کنیم و مهم تر آنکه می شود درد دل هم نکرد و بدانیم که می داند.

از دوستانمان می توانیم پول قرض بگیریم و اگر مدتی بعد او پول خواست و نداشتیم با خیال راحت بگوییم نداریم. و اگر مدتی بعد تر دوباره پول احتیاج داشتیم و او داشت دوباره قرض بگیریم.
با دوستانمان میتوانیم بگوییم: امشب بیا خونه ما دلم گرفته و اگر شبی دیگر زنگ زد و خواست به خانه مان بیاید و حوصله نداشتیم بگوییم : امشب نیا حوصله ندارم.
با دوستانمان می توانیم بخندیم می توانیم گریه کنیم می توانیم رستوران برویم و غذا بخوریم می توانیم بی غذا بمانیم و گرسنگی بکشیم می توانیم شادی کنیم می توانیم غمگین شویم میتوانیم دعوا کنیم. می توانیم در عروسی خواهر و برادرش لباس های خوبمان را بپوشیم و فکر کنیم عروسی خواهر و برادر خودمان است. و اگر عزیزی از عزیزان دوستانمان مرد لباس سیاه بپوشیم و خودمان را صاحب عزا بدانیم. با دوستانمان میتوانیم قدم بزنیم می توانیم نصف شب زنگ بزنیم و بگوییم : پاشو بیا اینجا و اگر دوستمان پرسید چی شده؟ بگوییم :حرف نزن فقط بیا. و وقتی دوستمان بی هیچ حرفی آمد خیالمان راحت باشد که در این دنیا تنها نیستیم با دوستانمان می توانیم حرف نزنیم کاری نکنیم جایی نرویم و فقط از اینکه هستند خوشحال و خوشبخت باشیم

درود به همه دوستان
امضای صنم
چرخ بر هم زنم ار جز به مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
۱۸-۸-۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 66

ارسال: #2
RE: دوست به قلم سروش صحت
من همیشه دوست داشتم همچین فردی توی زندگیم باشه...

خانومایی که مزدوج شدین به نظرتون میشه ادم با همسرش مثل یه دوست باشه ..یعنی هم دوست هم همسر...بتونیم همه مسائلمون و بهش بگیم نه ترسی باشه که چرا گفتم نه چیز دیگه...

من دوست دارم قبل از اینکه همسرم نقش همسری رو برام ایفا کنه دوستم باشه....Heartshape2
امضای مهربون خانوم
دلم آغوشی میخواهد که نه زن باشد نه مرد.....
خدایا زمین نمیایی؟؟؟
۱۰-۷-۱۳۹۱, ۱۱:۳۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 336

ارسال: #3
RE: دوست به قلم سروش صحت
به نظر من همسر خوب از دوست هم بهتره.من كه اينجوري تجربه كردم.ووقتي چيزي رو حتي به صميمي ترين دوستم هم گفتم پشيمون شدم.ولي به همسرم تا حالا هر چي گفتم پشيمون نشدم.مثل 2 تا دوست خيلي صميمي هستيم.Flowerysmile
ولي شناخت اين موضوع كه آيا ميتونيد انقدر با هم راحت باشيد زمان ميبره.اميدوارم خوشبخت باشيد.(1782)
امضای anita3283
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۱۱-۷-۱۳۹۱, ۱۲:۱۰ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از anita3283 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
مهربون خانوم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Package_favorite *قسمتی از محاکمه ی آدم از زبان دکتر سروش* *heliya joon* 0 447 ۲۰-۱۲-۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ عصر
آخرین ارسال: *heliya joon*

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد