خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads
موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دومین سالگرد تولد خانوم گل رو باهم جشن می گیریم

مدیریت کل

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1734

دومین سالگرد تولد خانوم گل رو باهم جشن می گیریم
درود بی پایان Flowerysmile

روزها گذشت ، شادی ها و غم ها ، خاطرات خوب و بدش و ... اومدن و رفتن . امروز این کلبه نوپا 2 سالش شد .
به جرات یکی از بهترین هاست و آمار و ارقام کاملا گویاست . خانوم گل همه چیز رو اول از همه از مدیرای زحمت کشش داره و بعد از کاربرای خوبش ، تمام بانوانی که برای انجمن زحمت می کشن .

2 سال شبانه روز در کنار هم مثل یه کودک خانوم گل رو بزرگ کردیم و امروز 35 هزارمین کاربر هم به خانواده خانوم گل پیوست . این حضور همه شما رو ارج می نهیم و آرزو داریم سالیان متمادی در خدمت شما کاربرای خونگرم و باشخصیت و محترم خانوم گل باشیم .

به مناسبت سالگرد و قدردانی از کاربرای همیشه فعال و منضبط و محترم مون دو گروه کاربری "خانوم گل کدبانو" و "خانوم گل هنرمند" رو اضافه کردیم و برای سپاس از این کاربرا عناوین رو بهشون اختصاص دادیم . از تمام خانوم گل های کد بانو و هنرمند هم سپاسگذاریم .

برترین تشکرها رو هم از مدیرامون دارم که صادقانه و عاشقانه برای پیشرفت خانوم گل سعی می کنن .

تولد خانوم گل رو به همه هواداراش و بهتر بگم ساکنینش تبریک میگم

1 (111)Bdayparty
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۲۶ صبح
وب سایت کاربر یافتن
99 کاربر از admin به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, یاسی123, بانوی مهر, soogol_m, ninaz, sima, Galaxy, nehdi, tannaz.m, پارانزیم, *paniz*, ترانه خانم, 61100218426, گلسان, avajoon, پری سان61, cimcim, 1368Sheri, negin.s, reyhaneh, ناظر, marss, memol.rm, mamane kiana, honar, @hasti, t@manna, گل سرخ, N-M, خاله سیما, یاسی, دختر شيرازي, mansore66, baran36, aida 1367, asmata, مرضیه مهدی, Tabasom14, maryam.n.g, شاین صورتی, گلشید, )Mitra(, samane67, زهراخانوم, hhaannii, سمیه گلبانو, النا, monamona, marall, marya_d, elimaj91, Alisa, مینو باقریان, بانوی دی, flower 2, ssana, maryam banoo, sara jon joni, Darya, feri22, مهرنوش طلا, *ستاره کوچولو*, afarin, farzanekhanoom, فرشته8210, afsoon_b82, *sadaf*, pari, نرگس خانوم, خانوم گل 67, ladybird68, salma, مه رز, shamim_13, arghavan88, leili, ma.nasirpour, arezou, 6522356597simin, elipari, MISS SAYTA, ایران دخت, vidia, ramezani, مامان مهدی, e.s, زهره جون, angelic.zini, قاصدک اسمانی, septa, sepideh.h, jojo kocholo, baran62, الهه ناز, کیش و مات, dokhmal, عروسک قشنگ من, o_O شنتیا o_O, sevda
خانوم گل هنرمند

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 4910

RE: دومین سالگرد تولد خانوم گل رو باهم جشن می گیریم
BdaypartyBdaypartyBdaypartyBdaypartyBdaypartyBdayparty

مباركه مباركه مباركه
امضای گلسان
83
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ صبح
یافتن
12 کاربر از گلسان به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, sima, nehdi, بانوی مهر, admin, Galaxy, ترانه خانم, mamane kiana, honar, maryam.n.g, sara jon joni, Darya
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 5

خانوم گل دوست داشتنی تولدت مبارکFlowerysmileFlowerysmile(1782)(1782)WavesmileWavesmile
امضای teflaki
[تصویر:  countdown.php?width=600&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۲۹ صبح
یافتن
11 کاربر از teflaki به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, sima, nehdi, بانوی مهر, admin, Galaxy, mamane kiana, honar, maryam.n.g, sara jon joni, Darya
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 43

ارسال: #4
واییییییییییییی که چه تغییرات قشنگی.دایره های وسط صفحه خیلی خوشگلن.تشکر تشکر......تولد خانم گلم مبارکBdayparty
امضای رضوانه خانم
عکس امضا بعلت سایز بالا حذف شد
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
یافتن
12 کاربر از رضوانه خانم به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, nehdi, بانوی مهر, پری سان61, admin, 1368Sheri, Galaxy, mamane kiana, honar, maryam.n.g, sara jon joni, Darya
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 184

ارسال: #5
Flowerysmile1 (111)ConfettiDancegirlSEVeyesCancanBdaypartyChoirelfdanceCheerleaderCheerleader
امضای مرجان گلی
بانوے هیچ قـِـصـِـه اے نـَـخـواهـَـم بود !

جـُـز قـِـصـِـه اے کـه ..
مـَـردِ مــَـن قــَـهـرِمان همیشـِـگے اش استـ ..!

نیمـِـه ے گــُـمشـُـده ام نیستے که با نیمـِـه ے دیگــَـر به جــُـستـُـجویــَـت بـَـرخیـزَمـــ ،
" تــُــو . . " تمام گــُــمشــُـدِه ے مــَـنے که پیدا شــُـده اے
90.7.21Heartshape2
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۳۱ صبح
یافتن
11 کاربر از مرجان گلی به دلیل این ارسال سپاس کرده.
sima, Linda, nehdi, بانوی مهر, پری سان61, admin, Galaxy, mamane kiana, maryam.n.g, Darya, sara jon joni

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
ناظم خانوم گل

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 5336

ارسال: #6
خانوم گل عاشقتم
بهترین جایی که تا حالا بودم اینجاست
بهترین دوستایی که تا حالا داشتم همه اینجان
بهترین روزهایی که میتونستم با همه دوستام تجربه کنم اینجا بود
غم و شادی هام رو با دوستام شریک شدم

یعنی واقعا میتونم بگم خانوم گل یه موهبتی بود برای من از طرف خدا

گیسو ممنونم و باز هم میگم مرسی که منو با اینجا اشنا کردی
مرسی که در دوستی به روم باز کردی

ادمین محترم مون واقعا تشکر میکنم که واقعا مثل یک برادر کنارمون بودین و راهنمایی و کمکمون کردین

واقعا خسته نباشید

از صمیم قلب خواهان پیشرفت روزافزون خانوم گل هستم . به امید روزی که صدمین سال تولد خانوم گل رو جشن بگیریم

تولدت مبارک خانوم گل دوست داشتنی من داشتنی من
امضای sima
پدرم دیده به سویت نگران است هنوز
غم نا دیدن تو بار گران است هنوز
آنقدر مهر و وفا بر همگان کردی تو
نام نیکت همه جا ورد زبان است هنوز
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱-۱۰-۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ صبح، توسط sima.)
۲۱-۱۰-۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ صبح
وب سایت کاربر یافتن
33 کاربر از sima به دلیل این ارسال سپاس کرده.
Linda, Galaxy, nehdi, پارانزیم, بانوی مهر, tannaz.m, ترانه خانم, پری سان61, cimcim, admin, memol.rm, marss, غزل بانو, mamane kiana, honar, N-M, یاسی, رها نبوی, maryam.n.g, زهراخانوم, سمیه گلبانو, گلسان, مینو باقریان, sara jon joni, Darya, یاسی123, *sadaf*, pari, نرگس خانوم, ladybird68, leili, elipari, sevda
موضوع بسته شده است 

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پنجمین سالگرد زادروز خانوم گل هم فرا رسید admin 22 1,092 ۲۲-۱۰-۱۳۹۴ ۱۰:۴۰ صبح
آخرین ارسال: سعیده جون66

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد