تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 2.74 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دونه های زیر پوستی پوست
Xeyes 
سلام.من روی رانها و ساقهای پاهام خیلی وقته که دونه های زیر پوستی میزنه...نمیدونم اسمشو دونه بذارم یا نه...ولی یک جور دون دون بی رنگه که فقط وقتی از نزدیک نگاه میکنی یا دست میزنی متوجهشون میشی.
از چند نفر پرسیدم چه جوری برطرف میشه...گفتن چند وقت وقتی میری حموم پاهاتو کیسه بکش...اینکارو کردم ولی موثر نبود.
بعضیها هم گفتن چون پاهاتو با اپیلیدی میزدی اینجوری شده...ولی من خیلی از اپیلیدی واسه پاهام استفاده نکردم.Dunnof
حالا موندم چی کار کنم...میشه کمکم کنین؟؟
پاسخ }
وقتی از حموم میای یا بهد از اپلیدی کردن جاهایی که دونه های زیر پوستی داره رو با کرم مرطوب کننده ماساژ بده مطمئن باش بعد یک مدت همه برطرف میشه
پاسخ }
مهرنوش جان،اگه لطف کنی جواب سوالم رو بدی ممنونت میشمHanghead
پاسخ }
عزیزم منم همینطورم پاهام دوندونه زن داداشم که پرستاره میگه کمبود ویتامینه عزیزم فکر میکنم - دی - Dunnof
من که اهمیت نمیدم اما چند روز پیش دیدم پاهای همسرم نرم تره تعجب کردم.
البته قسمت ران پا رو میگما خانومیhih
اعتبار آدم ها به حضورشان نیست
به دلهره ایست که در نبودشان ایجاد میکنند
[عکس: as1cOFQ0g410000MDAzMzk4Ynw4ODUxMTRifHlvdXIgdGV4dA.gif]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۹-۱۱-۱۳۹۰, ۰۲:۵۵ ب.ظ)1368Sheri نوشته:  سلام.من روی رانها و ساقهای پاهام خیلی وقته که دونه های زیر پوستی میزنه...نمیدونم اسمشو دونه بذارم یا نه...ولی یک جور دون دون بی رنگه که فقط وقتی از نزدیک نگاه میکنی یا دست میزنی متوجهشون میشی.
از چند نفر پرسیدم چه جوری برطرف میشه...گفتن چند وقت وقتی میری حموم پاهاتو کیسه بکش...اینکارو کردم ولی موثر نبود.
بعضیها هم گفتن چون پاهاتو با اپیلیدی میزدی اینجوری شده...ولی من خیلی از اپیلیدی واسه پاهام استفاده نکردم.Dunnof
حالا موندم چی کار کنم...میشه کمکم کنین؟؟

عزیزم این دونه ها خارش یا سوزش ندارن؟
همیشه اسم تو بوده اول و آخر حرفام
بس که اسم تورو خوندم بوی تو داره نفسهام
پاسخ }
گلم از لوسیون بتامتازون استفاده کن
یا از کرمش
روزی یکبار اگر استفاده کنی
و هربار که حمام میری از روشور یا سفیداب بدون استفاده از کیسه (فقط با دست) از بالا به پایین روی پات بکشی بعد از حمام هم از لوسیونت استفاده کنی به مرور زمان بهتر میشه
فولیکولیت هست جنس پوست ران پاها در خانمها اغلب اینجوری میشه گلم
پاسخ }
حالا من روی صورتم ازین دونه دارم که خیلی سفتن ونمیشه کاریشون کرد اگه باهاشونم ور برم لک میشه تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
(۲۳-۰۲-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ)morynel نوشته:  حالا من روی صورتم ازین دونه دارم که خیلی سفتن ونمیشه کاریشون کرد اگه باهاشونم ور برم لک میشه تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من شما اینجا رو یه نگاه بنداز ببین شاید به دردت بخوره
من خودم که از بخورش استفاده میکنم پوستم خیلی تغییر میکنه

http://www.khanoomgol.com/thread-12127.html
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
مرسی از راهنماییت عزیزم-(1782) و در جواب سوالت...نه مهرنوش جون-هیچ خارش و یا سوزشی ندارن.
پاسخ }
(۲۳-۰۲-۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ)noonoosh نوشته:  
(۲۳-۰۲-۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ)morynel نوشته:  حالا من روی صورتم ازین دونه دارم که خیلی سفتن ونمیشه کاریشون کرد اگه باهاشونم ور برم لک میشه تورو خدا بگید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست من شما اینجا رو یه نگاه بنداز ببین شاید به دردت بخوره
من خودم که از بخورش استفاده میکنم پوستم خیلی تغییر میکنه

http://www.khanoomgol.com/thread-12127.html

مرسی از راهنماییت عزیزم ولی روی صورتم دونه های سفید هست مثل جوشهای ریزسفید ولی سفت که به هیچ عنوان خالی نمیشن اون هم که شما گفتی امتحان میکنم بازم ممنون از توجهت
پاسخ }