خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دکتر غدد میخوام برای دختر بچه 8 ساله

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 352

ارسال: #1
دکتر غدد میخوام برای دختر بچه 8 ساله
سلام دوستان....دختر 8 ساله فامیلمون جدیدا میگه یکی از سینه هاش درد میکنه...(چند ماهه) پیش دکتر داخلی رفته گفته شاید بلوغ زود رس باشه...(البته گفته ببینید موی زاید هم در اورده یا نه...که خوشبختانه در نیاورده)Consolingحالا مامانش خیلی ناراحتهcryingcrying هی به من میگه برو توی خانوم گل بپرس ببین کسی میتونه راهنمایی کنه...Hanghead توی سرچ کردنهام اگه درست فهمیده باشم باید ببرنش دکتر غدد....حالا اگه میشناسین دکتریو که خوب باشه بهم بگید لطفا...یا اگه کسی تو اشناهاشون این مشکلو داشته.....که میتونه کمکی کنه...
ممنونم از همتون
امضای پرستش
فروش دستبند ،نیم ست،انگشتر در سایت زرتاج با تخفیف برای خانوم گلا1 (49)
در اینستاگرام با نام zartaaj فالو کنید:
وایبر،واتس اپ به 09372377986
۳-۷-۱۳۹۱, ۰۵:۳۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر ارشد

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 11577

ارسال: #2
RE: دکتر غدد میخوام برای دختر بچه 8 ساله

سلام من فکر میکنم اول بهتره پیش 1 دکتر کودکان خیلی خوب برید ... در خارج از کشور و در جوامع کاملا پیش رفته بچه ها تا 18 سال پیش پزشک کودکان میرن و اگر هم پیش پزشکان داخلی بزرگسالان برن بیمه هزینه اش رو بهشون پرداخت نمیکنه تا برای دفعه بعد دقت کنند!!! ..... دکتر کیانا دکتر خیلی خوبی هست و چون تازه از آمریکا اومده اطلاعات خیلی خوب و به روزی داره ... به من خیلی کمک کرده و داروهایی به من معرفی کرده که اینجا اصلا شناخته شده نیست . و من سفارش دادم برام آوردن ....کیانا حساسیت های خیلی زیادی داشت و تنها پزشکی که به من کمک کرد همین دکتر (پرویز رجایی محصل )بود . اگر دوست داشتید بگید براتون خصوصی بگذارم تلفنشو....البته از بیمارستان مهراد هم میتونید بگیرید .ایشون صبح ها تا ظهر اونجا مریض میبینند.
در مورد دکتر غدد هم ... مرکزی در تهران هست به اسم مرکز طبی کودکان ( فکر میکنم سمت میدان توحید باشه) هم پزشکان غدد اطفال خیلی خوبی داره و هم آزمایشگاه مجهزی داره که از تمام بیمارستانهای کودکان در تهران آزمایشهای دقیق هورمونی کودکان رو اونجا میفرستن... من تلفنی ازشون ندارم اما میتونید از 118 کمک بگیرید

Flowerysmile
امضای mamane kiana
۳-۷-۱۳۹۱, ۰۶:۲۳ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 293

دوست عزیز اگه شیراز هستی دکتر غدد زهره کرمی زاده خیلی خوبه خیلی هم مطبش شلوغه تا 1 شب هم نوبت میده اما اگه بندر عباس هستی دکتر مولوی دکتر کودکانه کارش حرف نداره

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشمFlowerysmile
امضای بهار1365
زندگی ما بااندیشه های ماشکل میگیرد,نکته این است به چه می اندیشی؟
۳-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ عصر
یافتن سپاس نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 3009

ارسال: #4
عزیزم اگه تهران هستی ببر پیش دکتر خوش نیت من خودم مریض این دکترم خیلی دکتر خوبیه.
امضای پارانزیم
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
۳-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 22

ارسال: #5
سلام دوست جونمWavesmile
من از تجربم در مورد دکتر غدد تو تهران میگم که دکتر مریم رزاقی آذر الان18 ساله که داداشمو تحت نظر داره خیلی راضی هستیم Flowerysmile
۳-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۱۷ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

اگه يزد هستي دكتر اكرم قديري خوبه خواهر زادم مشكل هورموني داره پيش اون ميره بابام هم تحت نظر اونه اميدوارم مشكلتون حل بشه
۳-۷-۱۳۹۱, ۱۰:۳۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد