تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 27 رای - 2.93 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رادیو7
نمیدونم شما همبیننده این برنامه هستین یه نه هرشب 11 شب از شبکه اموزش پخش میشه فضای ارامی داره اصلا یکی از اهداف این برنامه اجاد ارامش تو ساعتای پایانی شبه که بنظر من موفق هم شدن دوست دارم نظرات شما رو هم بدونم پیشنهاد میدم حداقل یه بار نگاهش کنیدFlowerysmile
:من بنده ان دمم که ساقی گوید یک جام دگر بگیر و من نتوانم
}
من همیشه دنبالش نمی کنم اما همون چند باری هم که دیدمش خیلی ازش خوشم اومده. مخصوصا شب یلدا.
نمی دونم شب یلدای امسال کسی تی وی دید یا نه. هیچ شبکه ای هیچ برنامه ای برای این شب نداشت غیر از همین برنامهFlowerysmile
یک فانوس کوچک می تواند کاری کند که خورشید با آن عظمت هرگز نمی تواند آن را انجام دهد!!!!
او می تواند در شب بتابد...
Wavesmile
}
به قول تهیه کننده این کار چرا ما باید ساعتای اخرین شبو باحوادث و اخبار جنگ و فیلمهایی که توش راه به راه ادم میکشن سر کنیم چرا شعر و ترانه های اروم نه واقعا اعصاب ادمو راحت میکنهFlowerysmile
}
من گاهي اوقات مي‌بينم. برنامه‌هاي جالبي داره واقعا آدمو آروم مي‌كنه
Flowerysmile
همه آباد نشینان ز خرابی ترسند
من خرابت شدم و دم به دم آبادترم
}
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
اره جذب و ارامش بخشه اما اصلا کسل کنده نیست برنامه طلوع هم ازشبکه 4 هر روز صبح ساعت7 تا 9 پخش میشه که اونم برای شروع روز خیلی انرزی بخشه ازشون استفاده :کنید (1782)
}
مثل اینکه کسی استقبال نمکنه و همه همینجوری اعصابشون راحته که به ما سر نمیزنن Dunnof خدا رو شکر....................یه کم استقبال کنید جیگرا ذوقم کوریدSwear
}