خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
Ads

close
Ads
امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رازهای همسر داری من

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #1
Ksmiletris  رازهای همسر داری من
خانوم گلهای محترم لطفا رازهای همسر داریتون رو بگید تا دوستان هم استفاده کنن.

قوانین:
هیچ کس حق نداره در مورد نوشته های دوستان نظر کارشناسی بده فقط و فقط رازها یا بهتره بگم شیوه ها و شگردهاتون رو بگید.
لطفا همدیگه رو نقد نکنید و به هم توصیه نکنید.

ممنون از همکاریتون.
23-12-2012, 08:10 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #2
RE: رازهای همسر داری من
وقتی یکی از افراد خانواده ی همسرتون باهاتون با بی احترامی رفتار کنه و یا بهتون توهین کنه چه واکنشی نشون میدید؟
(آخرین تغییر در ارسال: 23-12-2012, 08:12 PM توسط عصیانگر.)
23-12-2012, 08:11 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 601

(23-12-2012, 08:11 PM)عصیانگر نوشته: وقتی یکی از افراد خانواده ی همسرتون باهاتون با بی احترامی رفتار کنه و یا بهتون توهین کنه چه واکنشی نشون میدید؟

اگه چند سال پیش بود ناراحت میشدم جوابشو میدادم تازه حالشم میگرفتم بعدش میومدم با همسرمم دعوام میشد ولی الان میگم حرفای اونا هیچ ربطی به همسرم نداره و نباید به خاطر اونا همسرمو ناراحت کنم سعی میکنم منطقی تر برخورد کنم و بعضی چیزا رو نشنیده بگیرم و اگه خیلی مهم نیست بگذرمو به روم نیارزم یه مدت کمتر که برم خونشون متوجه میشن ناراحت شدم خودشون میان جلو Flowerysmile
23-12-2012, 08:51 PM,
یافتن نقل قول
خانوم گل کدبانو

مدال ها

اعتبار: 5,644

(23-12-2012, 08:11 PM)عصیانگر نوشته: وقتی یکی از افراد خانواده ی همسرتون باهاتون با بی احترامی رفتار کنه و یا بهتون توهین کنه چه واکنشی نشون میدید؟

من متاسفانه يا خوشبختانه نمي تونم برخورد تندي داشته باشم.و همان موقع اگه 1 در ميليون چيز مناسبي به ذهنم رسيد ميگم.و متاسفانه سريع حل خودم گرفته ميشه و كاملا توي چهره ام مشخصه(ميدونم بده ولي سخته اخه خيلي واكنش ناخواد اگاهي)
و بعد نه با دعوا .بلكه سعي ميكنم.با ارامش كامل و بدون اشك( كه در اين موارد دوست ندارم)
به همسرم ميگم.و حتما فاصله ام را بيشتر ميكنم
اينكه به همسرم ميگم.براي اينكه به تجربه برام ثابت شده.گاهي حركاتي انجام ميدادن كه مكن ناراحت ميشدم.وقتي فاصله ميگرفتم به روي مبارك نمي اوردن كه نتيجه كارهاي خودشونه و پيش همسري گله ميكردن
اما اگه همسرم در جريان باشه.خودش جوابشونو ميده
خدا را شكر مشكل بزرگي نداشتيم.ولي كوچيكها هم اينطوري تقريبا حل شدن
24-12-2012, 01:24 PM,
یافتن نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 256

ارسال: #5
من تا حالا خداروشکر باهاشون مشکلی نداشتیم توی این زمینه ها آره منم فاصله میگیرم و به همسرم میگم که خودش قضاوت کنه
24-12-2012, 02:00 PM,
یافتن نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
(24-12-2012, 02:00 PM)havijori نوشته: من تا حالا خداروشکر باهاشون مشکلی نداشتیم توی این زمینه ها آره منم فاصله میگیرم و به همسرم میگم که خودش قضاوت کنه

عزیزم میشه منظورت رو از قضاوت بیشتر باز کنی و بگی که چطور این مسئله رو به همسرت میگی؟Flowerysmile
24-12-2012, 03:52 PM,
یافتن نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد