خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
تور رایگان' کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمايي مي خوام براي سفر به ياسوج

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 49

راهنمايي مي خوام براي سفر به ياسوج
سلام بچه ها....Wavesmileمن مي خواستم با دوستام براي هفته ي آينده يه سفر بريم ياسوج ....ولي شنيدم اواسط شهريور ديگه هوا سرده... و بهترين زمان براي ياسوج ارديبهشته... حالا مي خواستم از بچه هايي كه قبلاً اين موقع از سال رفتن يا ساكن اونجا هستن راهنمايي بگيرم... و اينكه مسافرت به ياسوج تقريباً چند روز زمان مي بره...كه من برنامه ريزي كنم براي گرفتن مرخصي.Dunnof..ممنون ازتون(1782)
در ضمن همكارمم مي خواد يه سفر بره طرف شمال و رشت و آستارا و .... hih... بهم گفت از شمالي هاي عزيز بپرسم هوا اون طرفا چطوره ؟... angelic
امضای baran36
دریای طوفانی ناخدای لایق می‌سازد....
همیشه ممنون لحظات سخت زندگی باش.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۷-۶-۱۳۹۲ ۰۹:۴۶ صبح، توسط baran36.)
۷-۶-۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 969

RE: راهنمايي مي خوام براي سفر به ياسوج
سلام عزیزم اگه بخواین باوسیله شخصی برین بهتره تا 6 روز رو مرخصی بگیرین...چون ابشاری که داره واقعا"زیباست...درضمن اونجا هوا شباسرد میشه لباس گرم بردارین ...جاهای دیدنی مختلفی داره اگه بپرسین نشونتون میدنFlowerysmile
امضای چشم عسلی65
خدایااااااااااااااااااااااااااا ازت خواهش میکنم به منو عشقم یه فرزندسالم و صالح عطا کن.
۷-۶-۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 31

RE: راهنمايي مي خوام براي سفر به ياسوج
من ساكن گچسارانم...تقريبادو ساعت تاياسوج...اينجا دماي هوا خيلي بيشتر از ياسوجه چون نزديك به خوزستانيم با اين حال سرماي هوا از الان داره حس ميشه ياسوج كه جاي خود دارد...چون ارتفاعش از سطح دريا زياد هواش سرد و خشكه...در مورد زمان واسه تفريح:من نميدونم شما از كجا عازم ياسوجيد كه بدونم چه قدر زمان تا خود ياسوج و برگشت لازمه اما خود شهر زياد بزرگ نيست جاذبه هاي طبيعي فوق العاده اي داره آثار باستاني نداره من فكر ميكنم 4روز بدون در نظر گرفتن رفت و برگشت كافيه...يه لينك ميدم بهش سر بزنيد تا تصميم بگيريد به كجاها سر بزنيد ولي پيشنهاد ميكنم آبشار مارگون و اطراف شهر سي سخت رو از دست ندينhttp://bidshahi.blogfa.com/post/35/مهم-ترین-مناطق-گردشگری-یاسوج
۸-۶-۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد