خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنماییم کنید لطفا

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 164

ارسال: #1
راهنماییم کنید لطفا
سلام مشاور عزیز خسته نباشید (1782)اگه میشه منو راهنمایی کنید نمیدونم چه کار کنم 26 سالمه 3 سالی هست که با اقایی دوستم خیلی تفاهم داریم با همم اصلا مشکل نداریم از لحاظ خونوادگی فرهنگی اقتصادی مثل هم هستیم ار این لحاظ مشکلی هم نداریم
ایشون 2 سالی از من کوچیکتره سر سن باهم مشکل نداریم فقط با داداشم همسنه خواهراش از جریان اطلاع دارند مامان باباش هم میدونن که که کسی رو دوست داره که مامانش گفته بود قبل عید 91 بریم خاستگاری ولی
.2 سال پیش من بیماری فلج بلز گرفتم cryingنمیدونم از این بیماری اطلاع دارین یا نه (نصف صورت بی حس میشه طوری که خندیدن و اخم کردن برات سخت میشه ظاهرت تغییر میکنه )شکر خدا تقریبا 80%خوب شدم دیگه ظاهری مشکلی ندارم فقط خندیدنم یکم مشخصه البته دوستم میگه که خوب شدی دیکه کسی نمیفهمهangelic درس دوستمم تموم شده و کاری مناسب با رشته اش پیدا نکرده ب کار ازاد مشغول شده از دوری هم خسته شدیم
میترسم بیان خاستگاری خونواده من راضی نشن چون که همسن داداشمه از طرفی هم خونواده اون سر بیماری من ناراضی شن نمیدونم چه کار کنم چه تصمیمی بگیرم لطفا کمکم کنید از بلاتکلیفکی در بیام ممنون میشمFlowerysmile
امضای elim
خدايا دستم به آسمانت نمي رسد اما تو که دستت به زمين ميرسد.

عزت عزيزيانم را

تا عرش كبريايي خود بلند كن
۲۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۳۵ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #2
RE: راهنماییم کنید لطفا
(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ عصر)elim نوشته شده توسط:  سلام مشاور عزیز خسته نباشید (1782)اگه میشه منو راهنمایی کنید نمیدونم چه کار کنم 26 سالمه 3 سالی هست که با اقایی دوستم خیلی تفاهم داریم با همم اصلا مشکل نداریم از لحاظ خونوادگی فرهنگی اقتصادی مثل هم هستیم ار این لحاظ مشکلی هم نداریم
ایشون 2 سالی از من کوچیکتره سر سن باهم مشکل نداریم فقط با داداشم همسنه خواهراش از جریان اطلاع دارند مامان باباش هم میدونن که که کسی رو دوست داره که مامانش گفته بود قبل عید 91 بریم خاستگاری ولی
.2 سال پیش من بیماری فلج بلز گرفتم cryingنمیدونم از این بیماری اطلاع دارین یا نه (نصف صورت بی حس میشه طوری که خندیدن و اخم کردن برات سخت میشه ظاهرت تغییر میکنه )شکر خدا تقریبا 80%خوب شدم دیگه ظاهری مشکلی ندارم فقط خندیدنم یکم مشخصه البته دوستم میگه که خوب شدی دیکه کسی نمیفهمهangelic درس دوستمم تموم شده و کاری مناسب با رشته اش پیدا نکرده ب کار ازاد مشغول شده از دوری هم خسته شدیم
میترسم بیان خاستگاری خونواده من راضی نشن چون که همسن داداشمه از طرفی هم خونواده اون سر بیماری من ناراضی شن نمیدونم چه کار کنم چه تصمیمی بگیرم لطفا کمکم کنید از بلاتکلیفکی در بیام ممنون میشمFlowerysmile

سلام عزیزم
راضی کردن خونوادت با تو ودیدن رفتارهای خواستگارته. در مورد بیماری دوستت اطلاع داره؟ با این قضیه مشکلی نداره؟
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 164

ارسال: #3
نمیدونم داداشم با این که خاستکارم همسنش باشه مخالفتی نداره؟بله خبر داره مشکلی هم نداره ترسم از اینه که خونواده اش مخالفت کنن
امضای elim
خدايا دستم به آسمانت نمي رسد اما تو که دستت به زمين ميرسد.

عزت عزيزيانم را

تا عرش كبريايي خود بلند كن
۲۵-۲-۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ عصر
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 239

ارسال: #4
(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ عصر)elim نوشته شده توسط:  نمیدونم داداشم با این که خاستکارم همسنش باشه مخالفتی نداره؟بله خبر داره مشکلی هم نداره ترسم از اینه که خونواده اش مخالفت کنن

عزیزم بعضی مسائل مربوط به شماست نه خانواده ها اگر تو رو می خواد پس خانوادش رو هم قانع کنه . دلیلی نداره همون اول این موضوع مطرح شه بعد از خواستگاری اولیه وکمی آشنایی می تونید موضوع رو مطرح کنید.
امضای عصیانگر
بالشی کنار بالشت می گذاری
حوا نیز اینگونه آدم را وسوسه کرد
غلت می زنی در بستری که - منم
حوا نیز اینگونه آدم را تسخیر کرد
۲۶-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۵۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

(۲۶-۲-۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ صبح)عصیانگر نوشته شده توسط:  
(۲۵-۲-۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ عصر)elim نوشته شده توسط:  نمیدونم داداشم با این که خاستکارم همسنش باشه مخالفتی نداره؟بله خبر داره مشکلی هم نداره ترسم از اینه که خونواده اش مخالفت کنن

عزیزم بعضی مسائل مربوط به شماست نه خانواده ها اگر تو رو می خواد پس خانوادش رو هم قانع کنه . دلیلی نداره همون اول این موضوع مطرح شه بعد از خواستگاری اولیه وکمی آشنایی می تونید موضوع رو مطرح کنید.

مرسی از راهنماییتون
۲۶-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۳۶ صبح
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام من تازه عضو شدم منو شوهرم یکسالی می شه ازدواج کردیم ما 3سال توی دانشگاه باهم دوست بودیم ولی درست روز بعد عروسیمون مادرش شروع کرد به اذیت کردن هیچ کمکیم توی عروسی نکرد فقط مثل مهمونا 10دقیقه اومد رفت توی این یکسالم تمام وقتش ازارم میده منم ازش متنفر شدم داره زندگیمون بهم می ریزه ولی من عاشق شوهرمم
۲۶-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد