تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی: خونریزی ولک بینی
سلام خانما. من حدود 1 ماه پیش وقت پریودم بود که وسطای پریود مجبور شدم وسایل سنگین جابجا کنم الان 1 ماهه که خونریزی ولک بینیم قطع نشده رفتم دکتر سونو دادم هیچیم نبود دکتر قرص ld داد که تاثیری نداشته. 2 روزه که کمر درد ودرد شکم هم دارم اخه وقت پریودم هست باز.
کسی میتونه کمکم کنه؟
کسی تا خالا اینجوری شده؟ خیلی نگرانمcryingcryingcrying

/
پاسخ }
چرا کسی چیزی نمی گهcrying
پاسخ }
سلام عزیزم من که کاره ای نیستم تا حالا برا من هم پیش نیومده ولی فکر می کنم به جای ال دی، اچ دی می خوردی حتما قطع میشد البته 21تا قرص رو باید بخوری کامل
یه چیز دیگه اگه تا حالا ال دی نخوردی باید بدونی که قرص ال دی تا چند ماه شاید دو سه ماه شاید هم بیشتر باعث میشه که خونریزی نامنظم بشه بعد از این دوره است که دوره قاعدگی منظم میشه نه همون ماه اول.اگه سونو چیزی نشون نداده پس نگران نباش Wavesmile
الهي چنانم كن از عشق سرمست
كه خواب و خورم از براي تو باشد
پاسخ }
اخه مشکل اینجاس که ld با معده ام نمی سازه. معده درد هم به میریضیم اضافه شده
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
پس ال دی رو کامل نخوردی چاره ای نیست دیگه عزیزم یه ماه رو تحمل کن از روز پنجم قاعدگی بخور برطرف میشه ان شاالله
الهي چنانم كن از عشق سرمست
كه خواب و خورم از براي تو باشد
پاسخ }
سلام سوالتونو میتونید اینجا مطرح کنید http://rezaeemed.com/
پاسخ }
(۲۸-۰۸-۱۳۹۲, ۱۱:۵۶ ق.ظ)مینا 1 نوشته:  سلام خانما. من حدود 1 ماه پیش وقت پریودم بود که وسطای پریود مجبور شدم وسایل سنگین جابجا کنم الان 1 ماهه که خونریزی ولک بینیم قطع نشده رفتم دکتر سونو دادم هیچیم نبود دکتر قرص ld داد که تاثیری نداشته. 2 روزه که کمر درد ودرد شکم هم دارم اخه وقت پریودم هست باز.
کسی میتونه کمکم کنه؟
کسی تا خالا اینجوری شده؟ خیلی نگرانمcryingcryingcrying

/

سلام عزیزم شما شما باید قرص مدروکسی پروژسترون بخوری دربسته های ده تایی هستش مفنامیک اسید هم لکه بینی رو کم میکنه بعد از مصرف قرص چند روز بعد پریود میشید و کامل پاک میشید من یک مدت اینجری بودم دکتر اینا رو داد خوب شدم.
پاسخ }