خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمایی در مورد اینکه پیش چه متخصصی برم؟

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها
مدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه عکاسیمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 960

ارسال: #1
Bell راهنمایی در مورد اینکه پیش چه متخصصی برم؟
من می خوام برم پیش دکتر اما نمی دونم پیش چه متخصصی باید رفت.بهم کمک می کنید؟
چند ساله سردردهای شدید ناحیه پشت سرم دارم با حالت تهوع همرامه. و یکی دو سالی هست افت فشار خون دارم.در حالت افت ،فشارم به 9 روی 6 می رسه. این افت فشار خون 2 علت داره یا وقتایی که عصبی می شم یا یه هفته به پریودی شروع میشه. در حالت افت فشار خون بدنم به شدت بی حس و سست میشه خیلی وقتها بی حسی شبیه فلجی میشه حتی لبهامو نمی تونم تکون بدم ودرخواست کمک کنم.تازگی یاد گرفتم در این جور مواقع سعی کنم از حنجره ام یه صدایی در بیارم تا اطرافیان متوجه حال خرابم بشن. چون لبهام و تمام بدنم بی حسه و تکون نمی خوره وچشام بسته است اطرافیان فکر می کنن من خوابم. اغلب با جویدن یه تکه پنیر حالم کمی بهتر میشه. دیشب باز دوباره همینطور بودم. دلم میخواد گریه کنم.یه افت فشار منو مثل یه آدمی که تمام بدنش فلجه میکنه. شوهرم خیلی نگرانمه .میگه بیا بریم دکتر اما نمی دونیم پیش چه متخصصی بریم و چه آزمایشهایی لازمه. میشه کمکم کنید؟
یه سالی هم هست که یه هفته به پریودی داخل بینیم پر میشه از زخمهای عمیق و بالای سرم قسمت گیجگاه درد میگیره و حس خون دماغ شدن بهم دست میده. حتی وسط زمستون همون حس خون دماغی رو دارم که قبلا"ها تو روزای گرم تابستون زیر آفتاب آدم فکر میکنه سرش پر خون شده وخون دماغ میکنه.راستی من قبلا آزمایش دادم یه مقدار کمی کم کاری تیروئید هم دارم.گفتم تمام اطلاعاتو بدم شاید کمکی کنه.
امضای homa4290
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ صبح
وب سایت کاربر یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 1

RE: راهنمایی در مورد اینکه پیش چه متخصصی برم؟
[سلام عزیزم. واقعا از شرح حلت ناراحت شدم. به نظر من بهتره شما به یک متخصص داخلی مراجعه کنید تا ان شاالله مشکلتون هرچه زودتر حل بشه. امیدوارم زودتر خوب بشی.
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۰۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #3
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ صبح)mary2000 نوشته شده توسط:  [سلام عزیزم. واقعا از شرح حلت ناراحت شدم. به نظر من بهتره شما به یک متخصص داخلی مراجعه کنید تا ان شاالله مشکلتون هرچه زودتر حل بشه. امیدوارم زودتر خوب بشی.

ممنون عزیزم.بعضی وقتها یه چیزهای جزیی جمع میشن و تبدیل به یه معضل میشن. ممنون.حتما بزودی می رم پیش متخصص. Wavesmile
امضای homa4290
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۱۲ صبح
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 157

ارسال: #4
عزیزم ازمایشت رو کی دادی ؟؟؟
به دکترت از این حالت هات گفتی.
اینشالا که چیزی نیست ولی حتما برو پیش متخصص.کسی که برات ازمایش نوشته باید بهش بگی پیش چه متخصصی برم !!!
معمولا دکترهای عمومی بدرد سرماخوردگی فقط میخورن.
من فکر میکنم اگه کم کاری تیروئید داری با ازمایشت برو پیش دکتر متخصص غدد داخلی .
من بازم میپرسم از اطرافیانم تا بهت اطلاعات بدم.اخه مامانم پرستار بوده. ساکن کجایی عزیزم.1 (49)
امضای سراج
اعتبار آدم ها به حضورشان نیست
به دلهره ایست که در نبودشان ایجاد میکنند
[تصویر:  as1cOFQ0g410000MDAzMzk4Ynw4ODUxMTRifHlvdXIgdGV4dA.gif]
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #5
(۲۷-۱-۱۳۹۱ ۰۹:۲۳ صبح)سراج نوشته شده توسط:  عزیزم ازمایشت رو کی دادی ؟؟؟
به دکترت از این حالت هات گفتی.
اینشالا که چیزی نیست ولی حتما برو پیش متخصص.کسی که برات ازمایش نوشته باید بهش بگی پیش چه متخصصی برم !!!
معمولا دکترهای عمومی بدرد سرماخوردگی فقط میخورن.
من فکر میکنم اگه کم کاری تیروئید داری با ازمایشت برو پیش دکتر متخصص غدد داخلی .
من بازم میپرسم از اطرافیانم تا بهت اطلاعات بدم.اخه مامانم پرستار بوده. ساکن کجایی عزیزم.1 (49)

سراج عزیز سلام. من ساکن اسفراین در خراسان شمالی ام اما اگه لازم باشه برای متخصص می رم مشهد.من سال گذشته یه چکاب کامل کردم.کم خونی - کمبود آهن- قند- چربی- تیروئید و آزمایش هورمونهای زنانه. زیر نظر یه متخصص زنان .آزمایشها همه نرمال بود فقط کم کاری تیروئید که با دارو به حد نرمال رسید. همه چی عالی بود. برای افت فشار که گفتم وقتی جواب آزمایشارو دید گفت چیزی نیست. اما برای من شرایط سختیه. خودم هم فکر می کردم باید برم پیش متخصص داخلی. بخصوص که 5 ساله ازدواج کردم و به تازگی قصد داریم بچه دار شیم. اما قبلش حتما باید از سلامت خودم اطمینان پیدا کنم.
ممنون از لطفی که به من داری. این سایت برای من خیلی جالبه هم مفیده هم سرگرم کننده.
امضای homa4290
۲۷-۱-۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ صبح

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

ارسال: #6
(۲۸-۴-۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ عصر)rokhsare نوشته شده توسط:  سلام هما جان من تازه مطلبتو خوندم رفتی دکتر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيزم .سلام.Flowerysmileممنون كه مي پرسي.بله اول رفتم متخصص غدد همه آزمايشهاي چربي.قند.پرولاكتين و تيروئيد رو گرفت.همه خوب بودن.بعد رفتم متخصص زنان ايشون هم تاييد كرد همه چي نرماله.تست پاپ اسمير هم گرفت چون قصد دارم ني ني دارشم.و بهم گفت تمام مشكلاتت عصبيه.رفتم متخصص اعصاب و روان ايشون ام آر آي نوشت وديد عاديه.
گفت اعصابت خيلي ضعيفه و فوت پدرم هم قضيه رو تشديد كرده.ايشون گفت فعلا بچه دار نشو 6 ماه مرتب دارو مصرف كن.از همون روز اول كه دارو ها رو خوردم تمام مشكلاتم حل شد.الان 2 ماهه دارم دارو مي خورم.و قراره كم كم دوز دارو هارو كم كنن.
امضای homa4290
۲۸-۴-۱۳۹۱, ۰۷:۱۳ عصر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد فوق تخصص یا جراح گوارش در تهران sh61ha 4 1,811 ۱۴-۵-۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: banoo_maryam

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد