امتیاز موضوع:
  • 3 رای - 1.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد خرید جهیزیه
(۰۵-۰۲-۱۳۹۳, ۰۷:۵۰ ب.ظ)hengameh نوشته:  
(۰۵-۰۲-۱۳۹۳, ۰۹:۵۱ ق.ظ)سولی.میلی نوشته:  
(۰۴-۰۲-۱۳۹۳, ۱۰:۲۱ ب.ظ)*heliya joon* نوشته:  دوست عزیز اگر میخوای دستی بگیری روشن نگیری بهتره مال من روشنه سریع کثیف میشهDash2با اینکه رفت و آمد آنچنان زیادیم نداریم ماهی یکی دو تا مهمون ولیDash2
به اینم توجه داشته باش که داماد چی میخواد بگیره
مامانم برای من دو تا فرش دستی گرفت اما پدر همسری یه ماشینی منم fak

منم اگه دستباف بخرم دو تا میگیرم.
خانومی من هنوز نامزد نکردم که فعلا مجردم بابام میگه میترسم اون موقع همه رو نتونم بخرم واسه همین از الان میخره.پس میگی نخرم ببینم بابای دوماد چی میخواد بده؟؟؟؟؟؟؟Dreamyeyesf

به نظر من بخر ارزش فرش کم نمی شه به نظرم بعدا وقتی داماد خواست بخره باهاش برو و یک گلی که به فرشت می آید بگیر حالا عینش هم نشه مشکلی نیست

منظورت اینه که یه فرش با اون طرح بگیرم با آقا داماد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بچه ها ارشدمو شیمی فیزیک (رشته مورد علاقه خودم)از دانشگاه گیلان قبول شدمFlowerysmile

}
(۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ)=بانوی شرقی= نوشته:  سلام من عضو تازه خانوم گل هستم...تا یک سال ونیم دیگه با عشق زندگیم به امید خدا ازدواج میکنم...دیگه دارم کم کم واسه خرید جهیزیم اقدام میکنم..اما هنوز نمیدونم چه رنگی رو واسه خرید مبلمان. پذیرایی...اتاق خواب وآشپزخونه انتخاب کنم...اگه میشه کمکم کنید لطفا...ممنون میشم

شما این پست رو خیلی وقته گذاشتید من الان دیدمش
جواب میدم شااااااااااااید بدرد یکی بخوره
پذیرایی سفید و سبز آبی
آشپزخونه اگه کوچیکه رنگای روشن اما کلا من سورمه ای سفید روس دارم
اتاق خواب رنگ بنفش با درجه بندی مختلف.مثلا کاغذ دیواری یاسی پرده بنفش تیره بخاطر نور موکتم باز یه بنفش روبه روشن با سرویس خواب سفید
برا خرید پلاسکو فک کنم رنگ سبز قشنگ باشه
اینا بنظرم قشنگه
خوشبخت بشی عزیزم
(1782)
}
(۰۶-۰۲-۱۳۹۳, ۱۲:۵۱ ب.ظ)ژیان نوشته:  
(۲۱-۱۱-۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ب.ظ)=بانوی شرقی= نوشته:  سلام من عضو تازه خانوم گل هستم...تا یک سال ونیم دیگه با عشق زندگیم به امید خدا ازدواج میکنم...دیگه دارم کم کم واسه خرید جهیزیم اقدام میکنم..اما هنوز نمیدونم چه رنگی رو واسه خرید مبلمان. پذیرایی...اتاق خواب وآشپزخونه انتخاب کنم...اگه میشه کمکم کنید لطفا...ممنون میشم

شما این پست رو خیلی وقته گذاشتید من الان دیدمش
جواب میدم شااااااااااااید بدرد یکی بخوره
پذیرایی سفید و سبز آبی
آشپزخونه اگه کوچیکه رنگای روشن اما کلا من سورمه ای سفید روس دارم
اتاق خواب رنگ بنفش با درجه بندی مختلف.مثلا کاغذ دیواری یاسی پرده بنفش تیره بخاطر نور موکتم باز یه بنفش روبه روشن با سرویس خواب سفید
برا خرید پلاسکو فک کنم رنگ سبز قشنگ باشه
اینا بنظرم قشنگه
خوشبخت بشی عزیزم
ببخشید من دخالت می کنم یک نکته ای را می خواستم ذکر کنم رنگ آبی به تنهایی افسردگی می آره اگر استفاده می کنید در کنارش رنگهای زنده مثل زرد و نارنجی و ...... دیگه استفاده کنید

اما ظروف آشپزخانه آبی سبب لاغری می شه میل به غذا را کم می کنه

فقط رنگ غالبتون آبی نباشه
ان شاء الله خوشبخت بشی
کاش خدا نشانه ای بدهد که دیگر نا امید نشوم نشانه ای به سوی امید واری 25
}