تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی: هزینه ارتودنسی دندان
سلام خانما کسی ارتودنسی دندان داشته؟ هزینه اش چقدر میشه حدودا؟
من فک بالام 2 تا دندونم کج هستن میخواستم ارتودنسی کنم؟
پاسخ }
دو به بالاHanghead
لطفا با لبخند به مانیتور نگاه کنیدredy
پاسخ }
[quote='sarasara' pid='701862' dateline='1370246011']
دو به بالاHanghead
[/چرا اینقدر زیاد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1fak
پاسخ }
عزیزم من شهریور ماه پارسال ارتودنسی کردم.
هزینه ام 4 میلیون شد فک پایین و بالا 1 میلیون نقد 3 میلیون باقی مونده رو هر جلسه که واسه سفت کردن کشها میرم 100 میدم. چون باید 30 ماه سیمها رو داشته باشم.
البته این قیمت مال قبل افزایش شدید دلاره. الان بیشتر از این شده. چون لوازم مصرفیشون گرونه. براکتهایی که من 10 خریدم الان شده 40 تومن. مسلما هزینه شون هم زیاد شده دیگه.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
خواهر منم سال 89 ارتودنسی کردش دو فکش رو چهارصد پیش گرفت ماهی 80 هم می گرفت دیگه آخرش که شد باقی هزینه رو نقد گرفتش
حدود 2 تومن شد برای اونم
ولی کار دکترش عالی بود
مراقبت هم زیاد لازم داره انقد سخته که کلی لاغر شده بود مسواک زدن و پاک کردن دندوناش سخت بود طوری که بعد از غذا تا نوبت بعدی چیزی نمی خوردHanghead
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
بچه ها ارتودنسي درد هم داره؟

ادرس اینستگرام من هم YZFATEMEH هست خوشحال میشم به صفحه من سر بزنید
83:
پاسخ }
بعد از اولین سیم کشی یه کم درد داره چون دندون ها از جای خودشون تکون داده میشن، خواهر من میگفت احساس می کنم دندونام رو به هم فشار میدن
ولی بعدا اصلا درد ندارهVeiledsmile2
ـــــــــــــــــــــــــ
عاقا من حرفمو پس میگیرم مثل اینکه درد داره دوستان تجربشو دارنhih
کليدهای غيب نزد اوست جز او کسی را از غيب آگاهی نيست هر چه را که در خشکی و درياست می داند هيچ برگی از درختی نمی افتد مگر آنکه از آن آگاه است و هيچ دانه ای در تاريکيهای زمين و هيچ تری و خشکی نيست جز آنکه در کتاب مبين آمده است

30
پاسخ }
درد داره خیلی هم درد داره.
هر ماه باید بری واسه تعویض کش ها .اون زمانی که کشها رو سفت میکنه تا 4-5 روز دندون درد داری. یعنی تقریبا ماهی 1 هفته. من که تمام دهنم به خاطر سیمها و براکتها آفت میزنه.
کلی هم مراقبت داره که اگه رعایت نکنی تمام دندونات میپوسه.
دائما مسواک باید بزنید من که تو هر کیفم یه مسواک دارم. هر مسواک زدنتون هم باید حداقل 15-20 دقیقه طول بکشه. میوه سفت مثل سیب و .. گاز نزنید.
دکترم گفت مال من سختترین نوع ارتودنسی هست به خاطر همین باید تحمل کنم. بعد که رفتم پشیمون شدم آخه هر کی منو دید گفت تو که دندونات مشکلی نداشت. ولی الان مجبورم این همه رنج و درد و زشتی hih رو تحمل کنم.
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من ساله 84-85 تقریبا 1 میلیون واسه هر دو فکم دادم(فکی 500 تومنyess) سیم ثابت.
500 تومن اولش دادم. ماهی یه بار میرفتم چکاپ هم سیمامو سفت میکرد هم هر دفعه 50 تومن میدادم.[عکس: 90.gif]
خیلی درد داره!crying مخصوصا دو سه روزه اول بعد از اینکه سیمامو سفت میکرد.. دندونام خیلی درد میکردcryingcrying
چون بهشون فشار میومد تا جابجاشن[عکس: 2i8d4ao.gif]
تقریبا 2 سال سیم داشتمConsoling ولی عوضش الان هر کی میبینه کلی از دندونام تعریف میکنه[عکس: bliss.gif]
ارزشه یه مدت درد کشیدن و ته دیگ و بلال نخوردنو داشتYum2
من قبل از ارتدنسی--> 1 (49) [عکس: 155fs505059.gif]
من بعد از ارتدنسی-->hihhihhih
Be kind, for everyone you meet is fighting a hard battle - Plato Flowerysmile
پاسخ }
سلام من سال 89 هزینه دو فکم: شد 1400 ....روزهای اول خیلی درد داره من که کلی لاغر شدم1 (49)

مراقبتم زیاد میخواد همیشه مسواک به دستی دیگه hih
توکل یعنی اجازه دادن به خداوند که خودش تصمیم بگیرد! تو فقط بخواه و آرزو کن اما پیشاپیش شاد باش! و ایمان داشته باش که رویاهایت هم چون بارانی در حال فرو ریختنند! پیشاپیش شاد باش و شکر گذار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان و اطمینان توست که می بخشد!" ...
پاسخ }