تبلیغات
Bia2Aroosi

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 7 رای - 2.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی و پرسش پاسخ درمورد خرید خانه
سلام دوستایه گلم. ما یه خونه 60 متری داریم که در حاله فروشه میخواییم یه خونه بزرگ تر دو خوابه بخریم (اگه خدا بخواد) حول حوش 80 تا 85 متر یک سالو نیمم هست عروسی کردیم. به نظرتون به چه نکاتی باید توجه کنم وقتی میریم خونه ببینیم؟ چه امکاناتی داشته باشه؟ و....Flowerysmile
اگر تنها ترین تنها شوم بازهم خدا هستFlowerysmile
پاسخ }
صاحبه جان سلام به نظر من وقتی میری تو اتاق خواباش ببین کمد بندی داره تا وسایلتو که شامل رخت خواباتون یا میز اتو و..........رو بتونی توش بذاریFlowerysmile
آرزو می کنم,یادم نره به دنیا امدنم به این دنیا واسه چیه؟
ورفتنم خیلی زودتر از اون چیزیه که بشه پلک زد!
Flowerysmile
پاسخ }
آره درسته الان که گفتی یادم اومد که خیلی از فامیلام نداشتن کمد دیواری براشون دغدغس. مرسی گلم یه کاغذ برداشتم هرچیز که بگید یادداشت کنم1 (49)Flowerysmile
پاسخ }
صاحبه جان الان این یادم امد بهتره خونتون افتاب گیر باشه ویه بالکن کوچیک که بتونی لباساتونو افتاب کنی.به نظرم افتاب گیرک نباشه اشکال نداره ولی بالکن کوچیک و داشته باشه
Hangheadببخشید که من خیلی حرف می زنم
Flowerysmile
پاسخ }
اتفاقا همسرم حرفاتو تایید میکنه. ممنونم دوسته خوبم.نظر دادن پرحرفی نیست(1782)
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم راهنمایی بکنم-اول اینکه اگه طبقه اوله به درپارکینگش توجه کنین که ریلی نباشه-که صبح به صبح باصدای در از خواب پاشین-بالکن حتما حتما داشته بشه حتی شده1متر-همسایه هاش وتحقیق کنین که ادمای سالمی باشن-که اینم خیلی تو امنیتتون مهمه-کمد دیواری هرچه بیشتربهتر-مخصوصاتو اتاق خواب-وسط پذیرایی ستون نباشه-وراهرو. هم نداشته باشه-چون چند متراز فضای خونه تبدیل میشه به فضای مرده که هیچ استفاده ای ندارهاشپزخونه جایی نباشه که جلوی چشم مهمون هست-یعنی هرکاری تو اشپزخونه انجام میدین زیردوربین مهمونها خاهین بودپنجره ش رو بازکنین تا بفهمین که ایا مکان شلوغ وپرسروصدایی هست یا نه؟
ایناروگفتم چون خودم تجربه کردم وما هم درحال گشتن خانه دلخاهمان هستیم فعلا اینا یادم میاد
سنی اولدوزلارا بنزتیرم....اونلار کیمی پارلاغ.....اونلار کیمی معنالی
آما بیر تک فرقی نیز وار.......
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

[عکس: 20131227015152_2222.jpg]

پاسخ }
ویکی هم اینکه بعد اسباب کشی سعی کنین بعضی شیرآلات مثل دستشویی رو عوض کنین برای بهداشتی بودن
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

پاسخ }
اگه اسانسورنداشته باشه بیشتر ازطبقه 2 نخرین-چون برقاکه قطع بشه مجبورین باپله هابرین
اونلارمین نر جه....
آما سن بیر دنه سن

پاسخ }
صاحبه جان سعی کنین طبقه اول نگیرین چون اگه پارکینگ درست زیرش بیوفته زمستوناش سرده طبقه اخر نگیرین چون اگه سقف مشکلی پیدا کنه 1 (49)
Flowerysmile
پاسخ }
سلام.اتفاقا ما هم تو فکر خرید حونه هستیم.حتما خونه یه بالکن داشته باشه.سعی کن اگه خونه ات هر طبقه دو یا سه واحد است چسبیده به همسایه نباشه که صداهاتون تو خونه هم باشه.بهتره که کنتور گاز جدا باشه.درباره محله و همسایه هاش تحقیق کن.اشپزخونه ات کابینت به تعداد کافی داشته باشه.همچنین کمد دیواری تو اتاق خوابا.فضای پرت خونه کم باشه و هر خونه ای که میبینی ببین وسایلی که مدنظر داری توش چطوری چیده میشه.آهان در دستشویی اشم وسط هال باز نشهFlowerysmile
[عکس: 20131223232705_IMAG0280.jpg]

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...