• 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای خرید بهترین چرخ خیاطی
#1
یکی از بهترین برندهای چرخ خیاطی که از زمان های بسیار دور در میان مردم شهرت داشته برند ژانومه است. این برند تمامی خواسته های خیاطان حرفه ای و آماتور را در دستگاه های خود برآورده کرده و می توان گفت یکی از با کیفیت ترین و متنوع ترین انواع مدل های چرخ خیاطی ها را در دنیا دارد. تولید چرخ خیاطی ژانومه در کشورهای ژاپن، تایلند و تایوان انجام می گردد. بیشتر بخوانید.

سرعت موتور چرخ خیاطی
سرعت کارکرد چرخ خیاطی کاملا بستگی به نیاز شما  و کاری که می خواهید انجام دهید دارد. اگر چرخ خیاطی را برای کسب و کار خود در نظر دارید باید به فکر یک چرخ خوب با سرعت عالی باشید. به عنوان مثال، میانگین سرعت موتور چرخ های خیاطی صنعتی باید بین هزار تا پنج هزار کوک در دقیقه باشد.

میزان صدا
در انتخاب چرخ خیاطی خانگی کم صدا بودن چرخ یکی از فاکتورهای مهم است.

تنوع دوخت
در هنگام خرید به این نکته توجه کنید که چرخ خیاطی مورد نظرتان چند مدل تنوع دوخت دارد. البته این مسئله زمانی که برای مزون یا کارگاه تولیدی لباس باشد از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد.

اندازه و وزن چرخ خیاطی
کم وزن بودن چرخ خیاطی این امکان را به شما می دهد که براحتی آن را جابجا کنید. این نکته ای است که در هنگام خرید چرخ خیاطی خانگی باید به آن توجه داشته باشید. از سوی دیگر چرخ خیاطی های صنعتی بسیار سنگین هستند اما این چرخ ها قابلیت دوخت با نخ های ضخیم را دارند.

برند چرخ خیاطی
چرخ خیاطی انتخاب کنید که دارای برند و اصالت باشد. قطعا چنین چرخی را از نمایندگی های رسمی کشور خریداری نمایید تا در صورت نیاز به آموزش و یا پشتیبانی افراد متخصص خود را جهت راهنمایی شما ارسال کنند.

بودجه خرید چرخ خیاطی
ابتدا باید ببینید که چه قابلیت هایی در چرخ خیاطی برای شما مهمتر است. سپس تمام فاکتورهای مهم را پیش رویتان قرار دهید و از میان گزینه های موجود یکی را انتخاب کنید.

چرخ خیاطی های مکانیکی به نسبت ارزانتر از چرخ های الکترونیکی هستند و در مقابل چرخ های الکترونیکی قیمت ارزانتری نسبت به چرخ های کامپیوتری دارند.

با این حال توجه داشته باشید که انتخاب یک چرخ خیاطی پیشرفته شما را از دیگر دستگاه ها بی نیاز می کند. پس در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید که هر سال مجبور به اضافه کردن دستگاهی جدید و یا حتی تعویض چرخ خیاطی خود نشوید.
  پاسخ
#2
سلام به همگی
ما یک کانال آشپزی ایرانی در یوتوب داریم که همه غذاهای خوشمزه ایرانی را در عرض چند دقیقه در اختیار شما گذاشتیم با کلی زیرنویس و دستور پختهای مکتوب!
ممنون میشیم از طریق یوتوب کانال ما را دنبال کنید و مشترک شوید. اسم کانال: yummy boards
https://www.youtube.com/channel/UCo3M-k4...avGS95FCsQ
  پاسخ