تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 19 رای - 2.58 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای سفر به استانبول(طرح سوال درباره سفر به استانبول)
Ksmiletris 
سلام به دوستایه خوبم
هدف از ایجاد این تاپیک بدست آوردن اطلاعاتی در مورد استامبول هست
دوستایه گلم هر کس اطلاعاتی در تمام زمینه هایه سفر به استامبول داره اینجا برامون بنویسه تا همه بهره مند بشن
اطلاعاتی مثل:

کدام هتل بهتره؟
اسم هتلی که رفتین؟
آیا از هتلتون راضی بودین؟
بنظرتون چه هتلی بریم که بهتر باشه؟
اسم مراکز خرید؟قیمتها و کیفیت اجناسشون؟
بنظرتون چه مراکز خریدی بریم؟
اسم جاهای دیدنی که رفتین؟آیا راضی بودین؟
[عکس: 13.gif]
پاسخ }
ما اواخر خرداد ماه سفری به استامبول داریم و از دوستایه عزیزم که سفری به این کشور داشتن خواهش میکنم بیان و در مورد هتل تون و قیمتش و در واقع همه چیز اطلاعاتی رو در اختیارمون قرار بدن
مرسییییییییییییی(1782)(1782)(1782)(1782)(1782)FlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmile
پاسخ }
DunnofDunnofDunnofDunnofDunnofDunnofFlowerysmileFlowerysmileFlowerysmileراستی دوستایه عزیزم به نظرتون کدوم هتل بهتره؟
پاسخ }
fakfakکجاییییییییید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟SwearSwearSwearSwearSwearDash2Dash2Dash2Dash2Dash2Dash2fakfakVahidrk
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ما31 خرداد ماه عازم هستیم راستی هتل لیون رو برایه 7 روز رزرو کردیم چون خیلی ازش تعریف کردن بعد از برگشت میامو و همه چیزو براتون می تعریفمFlowerysmileYum2(87)
پاسخ }
سلام خانمی.چه تاپیک خوبی زدی اما حیف کسی نظری نداده!!!ما هم تابستان میریم.لطف کن رفتی و اومدی خبراشو بهمون بگو
خوش بگذره بهتونFlowerysmile
پاسخ }
سلام ترنم جان منم قراره واسه ماه عسل بریم 9تیر راستی شما با تور میرین؟
نمیتوان برگشت و آغاز خوبی داشت "میتوان آغاز کرد و پایان خوبی داشت Heartshape2
پاسخ }
(۱۷-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ)الهام 64 نوشته:  سلام ترنم جان منم قراره واسه ماه عسل بریم 9تیر راستی شما با تور میرین؟
ایشالله به سلامتی عزیزم FlowerysmileWavesmileالهام جان ما با تور میریم چون همه نظرشون بود با تور بهتره Dunnof
راستی عزیزم شما هتل تونو انتخاب کردید ؟

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۷-۰۳-۱۳۹۱, ۰۹:۱۶ ق.ظ)marya_d نوشته:  سلام خانمی.چه تاپیک خوبی زدی اما حیف کسی نظری نداده!!!ما هم تابستان میریم.لطف کن رفتی و اومدی خبراشو بهمون بگو
خوش بگذره بهتونFlowerysmile
عزیزم خیلی خوش اومدی Hugوقتی برگشتم میامو و اطلاعات کاملو مینویسم(1782)

پاسخ }
سلام من پارسال رفتم خیلی خوش گذشت ولی ما هتل نرفتیم خونه کرایه کردیم استانبول به نظر من فوق العادهست مراکز خرید من پاساژ الویوم رفتم عالی بود البته جاهای دیگه هم رفتم ولی اونجا رو ترجیح دادم چون هم مارکدار بود هم اینکه نسبت به بقیه جاها ارزون بود فک کنم خیابان زیتون برون یا همچین چیزی بود حتما جزیره هاشو برین خلاصه خوش به حالتون خوش بگذره باز کمکی خواستین در خدمتم
پاسخ }