تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای سفر به ترکیه (طرح سوال درباره سفر به ترکیه)
سلام من مي خوام 3 شنبه با پسركم برم تركيه مرد هم همراهم نيست ميشه اگه اطلاعاتي داريد بهم بگين (1782)
پاسخ }
سلام عزیزم به سلامتی ایشالا. هتلتون کجا هست؟
پاسخ }
عزیزم چه اطلاعاتی میخوای ؟ اینکه کجاها بری واسه خرید؟ راستی با تور میری؟
پاسخ }
دوستان خوبم با تور مي رم هتلم ليون در ميدان تكسيم است با پسرم كه 8 سالشه مي رم (1782) 3 روز هم اونجام ولي نمي دونم كجا راي خريد بهتره Dunnof لطفا كمكم كنيد كه اونجا اين شكلي نشم Dash2
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
عزیزم هتلت بهترین جا هست . همه چیز دور و برت هست . عالییههههه
از تکسیم که بیای بیرون یه میدون هست میدون استقلال یکی از خیابونایی که به میدون میخوره هر دو طرفش مغازه هست همشون هم کیف و کفش و لباس و اینچیزا . البته اگه توجه کنی تو این خیابونه ماشین رد نمیشه خیلی راحت پیداش میکنی
بعد با تور اگه هستی که خوبه احتمالا تورهای روزانه دارن .
اگه تور مرکز خرید مارمارافروم . پاساژ اولوویوم رو داشتن حتما برو چون این 2 جا مغازه هایی که off میزنن زیاد داره و عالیههه
خلاصه که تا میتونی از این 3 روز استفاده کن که بعد پشیمون نشی . من که 1 هفته بودم الان اینقدر دلم میخواد یه بار دیگه برم
یه خیابون دیگه هم بود همش لباس مجلسی بود اما ما فقط ازش رد شدیم به خاطر همین اسمشو بلد نیستم
راستی خواستی تاکسی سوار بشی حتما همون اول بپرس پند میگیره هر جا هم خواستی بری اول از لیدرتون سوال کن کرایه تا مقصدت چند هست که نرخ کرایه دستت باشه.
حتما صبحانه اگه با هتل هست مفصل بخور چون خوراکی یه مقدار گرونه
پاسخ }
خوووب مسافرمون فردا راهی سفر میشه ایشالا به سلامت برسه و بهش خوش بگذره .
ایشالا وقتی برگشتی برامون تعریف کن کجاها رفتی
پاسخ }
سلام تو ترکیه به خیابون جاده میگن و اسمه خیابونی که به میدان تاکسیم ختم میشه ایستیکلال هستش وماشین تردد نداره ولی لوکوموتیو داره پسرتو سوار کن اگه با توری حتما تور شهر رو برو و تور کشتی که شب هستش و پاساژه جواهیر رو برو و پاساژهایی ک اتلت دارن و تخفیف خوبی میدن از لیدرت بپرسی بهت میگن تو مقایسه زیبایی شهرها تو دنیا سومین یا پنجمین شهر زیبای جهان هست حتما (اوورتا کوی) برو و کمپییر بخور و لاهمعجون مسجد ایاسوفیه و سلطان احمد رو ببین و بازار سر پوشیده سنتی که چارشی میگن خوش بگذره ۳روز خیلی کمه باید زمانتو تنظیم کنی تا هم جاهای تاریخی و هم تفریحی رو ببینی به سلامت بری و بیایFlowerysmile
پاسخ }
سلام دوستان، من می خوام برم آنکارا، می شه بگید با چه اژانسی برم که ارزون تر باشه و جاهای دیدنی و خرید ارزونش کجاسات
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ایستیکلال جاده سی برا خرید های مارک عالیه.
برا تفریحم ما چون تابستون رفته بودیم رفتیم 1-جزیره هاش.2-شب ترکی(عالی بود).3-کشتی تفریحی 4-مسجد ایاصوفیه و سلطان .
اصلا سوار تاکسی نشین چون گرون در میاد، اگه سوار شدی حواست به کیلومتر شمار تاکسی باشه . سعی کن با ترین یا خط واحد بری. بیشتر سعی کن برنامه تور را از لیدرتون بگیری تا با ماشینی که میفرستن دنبالتون بری.اینطوری امن تره.
انشااله خوش بگذره.Wavesmile
[عکس: countdown.php?h=250&w=160&imgid=40&bride...=03&day=05]
پاسخ }
سلام
کسی تا حالا وان ترکیه رفته میشه بیایید در موردش بگید از کجا رفتید ؟ با چه وسیله ای؟
پیشا پیش ممنون
حذف امضا بعلت سایز بالا
پاسخ }