خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 84 رأی - میانگین امتیازات: 2.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

راهنمای سفر به دبی(طرح سوال درباره سفر به دبی)

مدیر بازنشسته

وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 747

ارسال: #1
**همه چيز درباره دبـــي **
سلام خانم گل های عزیز

این تایپیک را باز کردم تا هر کسی که دبی رفته یا اطلاعاتی داره ؛ اینجا بنویسه.

اطلاعاتی مثل :
کدام هتل بهتره؟
اسم هتلی که رفتین؟
آیا از هتلتون راضی بودین؟
بنظرتون چه هتلی بریم که بهتر باشه؟
اسم مراکز خرید؟قیمتها و کیفیت اجناسشون؟
بنظرتون چه مراکز خریدی بریم؟
اسم جاهای دیدنی که رفتین؟آیا راضی بودین؟
.
.
.
.
و
هر اطلاعاتی که فکر میکنید ؛اگر بقیه بدونن برای سفرشان خیلی مفید است.
امضای pari
[تصویر:  20130612022241_20130120225740_2012122301...2_jpg3.jpg]

به سلامتی مادر بخاطر اینکه همیشه از غمهامون شنید اما هیچوقت از غمهاش نگفت
به سلامتی لرزش دستهای پیر پدر
۵-۸-۱۳۹۰, ۰۳:۳۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیریت انجمن

مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزیمدال برنده مسابقه هنریمدال برنده مسابقه هنری

اعتبار: 1237

ارسال: #2
RE: **همه چيز درباره دبـــي **
من هتل مای فر (may fair) رفتم هتل چهار ستاره و خوبی بود خیلی هم تمیز بود. هتل سان اند سند (sun and sand) هم خیلی خوبه که اکثرا ایرانی ها اونجا میرن. البته هتل آتلانتیس هم هست که البته خیلی گرونه...
اگر با تور برین که خودشون میبرن همه جای دیدنی شهرو نشون میدن اما مراکز خریدی که تور میبره اکثرا به درد نمیخوره. من خودم سیتی سنتر رو میپسندم چون فقط مارک میخرم. قیمت هام مناسبن.
جاهای دیدنی شهرو به نظرم با تور همراه شین خوبه من گشت صحرا رو خیلی دوس داشتم. همه جاش ارزش دیدن رو داره...
اگه با همسرتون 2تایی میرین از من میشنوی یه club هم برین بد نیستhih
امضای arezou
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۶-۸-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 7

سلام دوست عزیز
من نرفتم اما خواهر شوهرم که رفته بودن با شلوار استرج،بلوز استرج وکلاه رفته بود وخیلی راحت بهش اجازه داده بودن
اون که میگفت همه دبی یک طرف و وایلد وادی یه طرف،نیازی هم نیست حتما شنا بلد باشی
امضای *maryam*
[تصویر:  countdown.php?width=500&height=1...married in]
Created by Wedding Favors
۸-۸-۱۳۹۰, ۰۶:۲۴ عصر
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 747

ارسال: #4
من 18 آبان با همسرم دبی رفتیم.برای اولین بارمون بود.خیلی خوش گذشت.برای 5روز اونجا بودیم:البته با توجه به اینکه مدتی در هواپیما و فرودگاه هستیم ؛میشه گفت کلا 4 روز هستیم.

هتلمون فور چون گرند (Fourtune grand hotel) بود .هتلی *4 .خیلی راضی بودیم . کیفیت صبحانه و ناهار عالی بود. اتاق ها تمییز و عالی بودن. اتاق دارای سشوار - Tv -میز آرایش - صندوق رمز دار (خودت رمز میدادی) و.... بود .طبقه آخر دارای استخر کوچکی بود با حمام و اتاق های جداگانه زن و مرد برای تعویض لباس و خشک کردن که سشوار هم داشت.
از هتل تا بازار نایف پیاده تقریبا 20 دقیقه راه بود. تا مرکز خرید الغریر هم 20تا25 دقیقه

من خیلی کم خرید کردم ولی اکثر پاساژها را رفتیم.
مراکز خرید که رفتیم:
بازار نایف ==== (خرید کیف و کفش)+مایو اسلامی +لباس های خانگی کشی(تاپ - شلوارک - شلوار - بلوز و......) قابل توجه باید چونه زد
سیتی سنتر ==== تمام مارک و برندها (اون موقع گران بود)
از فروشگاه کافور در طبقه دوم کلی کاکائو خارجی خریدم که واقعا خالص و عالی بودن . کاکائو رژیمی هم خریدم.
دی تو دی ==== شعبه خ جمال عبدالناصر - شعبه روبروی سیتی سنتر(بهتر بود)

دراگون مارت (مرکز خرید چینی ها ) ==== خیلی خوب بود . ما 5 عصر رفتیم . خیلی بزرگ بود :نصف قسمت هایش را ندیدیم چون 10 شب تعطیل میکردن . دارای اجناس چینی درجه1 است .

مرکز خرید الغریر ==== دارای بیشتر برندها . فروشگاه max خوب بود.

جاهای دیدنی دبی :

مدینه الجمیرا ==== شهرک ساحلی - کنار برج العرب و هتل بیچ - دارای معماری تقریبا سبک قدیم و سنتی -رستوران و ...

رستوران یخی ==== یک رستوران که با یخ درست شده و دمای آن 4درجه زیر صفر میباشد. در پاساژ تایم اسکوئر(قسمت جدید دبی)

پارک ساحلی جمیرا ==== نزدیک مرکاتومال

پارک آبی وایلد وادی wild wadi ====
شروع از 10:30صبح (http://www.wildwadi.com)

پارک آبی آتلانتیس

سینما 3بعدی ==== در طبقه3 سیتی سنتر - پخش کامل یک فیلم به روز سه بعدی

تور کشتی ==== کشتی روی رود خور حرکت کرده که دارای رستوران همراه با موزیک زنده (در بیشتر شب ها پسر آقاسی خواننده اش است)-شروع برنامه از 8 شب - شام به صورت سلف سرویس

تور صحرا ==== روی شن های صحرا توسط خودروهای لندکروز یا هامر شن سواری انجام شده . درون کمپ :رقص عربی - رقص آتش - چای و قلیان - شام سلف سرویس برگذار شده . بیشتر مواقع ساعت 4عصر تا 10 شب

رستوران اپل ==== میدان جمال عبدالناصر - ساختمان تویین تاورز - طبقه3

رقص فواره ها ====کنار برج خلیفه - هر نیم ساعت شروع آهنگ با رقص آب - از 8 شب شروع شده

پارک فراری ==== در ابوظبی (فاصله1ساعت تا یک ساعت و نیم از دبی )
- دارای سریع ترین ترن هوایی خاورمیانه با سرعت 240 کیلومتر در ساعت - تمام بازی های مجازی فراری

.
.
.
.
.
.
.
.
.
تجربیات خودم از تفریحات را در پست بعدی میگذارم.
امضای pari
[تصویر:  20130612022241_20130120225740_2012122301...2_jpg3.jpg]

به سلامتی مادر بخاطر اینکه همیشه از غمهامون شنید اما هیچوقت از غمهاش نگفت
به سلامتی لرزش دستهای پیر پدر
۲۵-۹-۱۳۹۰, ۰۳:۱۸ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 302

ارسال: #5
RE: همه چیز درباره سفر به دبی
من یه ماه پیش بودم خیلی خوب بود خیلی خوشم اومد از دوبی بس که تمیز و زیبا بود من بیشتر بازار رفتم برا خرید برو دیره و ستوه قیمتاش خیلی مناسبتر از مراکز خریدای بزرگشه
بازار چینیا حتما برو که خودشون میگن دراگون مول . دبی مول حتما برو امارات مول کارفور امارات مول فراموش نکنی عزیزم ..... مرکاتو خیلی بازار خوشکلیه واقعا حیفه نری ... یعنی من تو دو هفته بیشتر خریدامو از امارات مول و دراگون مول انجام دادم .... بازار الواحه هم خیلی خوب بود .... بازار ابن بطوطه حتما برو خیلی خیلی زیباست یک قسمت ایران نماد ایران رو درست کردن حیفه نبینی ....... همش شد بازار من فقط بازار و عید دیدنی و مهمونی رفتم دبی آخه فامیلای شوشو اونجا زندگی می کنند ببخشید خیلی حرف زدم
امضای حسنا
هواتو کردم منه حیرون تو این روزا هواتو کردم ............. دلم می خوادت ...میخوام بیام تو آسمون دورت بگردم
۱۷-۷-۱۳۹۱, ۰۱:۵۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمای سفر به ترکیه (طرح سوال درباره سفر به ترکیه) nedat10 13 2,668 ۱۴-۱۱-۱۳۹۳ ۱۱:۱۱ صبح
آخرین ارسال: anahita.m
  راهنمای سفر به ارمنستان(طرح سوال درباره سفر به ارمنستان) مونا 18 1 390 ۱۳-۱۱-۱۳۹۳ ۰۴:۰۸ عصر
آخرین ارسال: مونا 18
  راهنمای سفر به قشم (طرح سوال درباره سفر به قشم) sh61ha 24 8,216 ۲۶-۶-۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ صبح
آخرین ارسال: sara jon joni
  راهنمای سفر به کیش(طرح سوال درباره سفر به کیش) 16520avan 12 3,465 ۱۲-۸-۱۳۹۲ ۱۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: nsomayeh
Ksmiletris راهنمای سفر به استانبول(طرح سوال درباره سفر به استانبول) ترنم1 44 14,252 ۱۱-۴-۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ صبح
آخرین ارسال: ترنم1

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد