تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 15 رای - 2.73 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راههایی برای کم کردن درد قاعدگی!!!!!
Personal 
1- آرام بنشينيد يا بخوابيد تا عضلات شما از حالت انقباض در آيند.

2- دوش آب گرم بگيريد يا كيسه آب گرم را روي شكم و كمر خود قرار دهيد، يا اينكه مي‏توانيد از حوله‏اي گرم براي اين كار استفاده كنيد.

3- به طور عميق نفس بكشيد و به يك موسيقي آرام گوش دهيد.

4- كمي ورزش كنيد. شنا و پياده روي براي اين كار مناسب هستند، زيرا ورزش‏هايي آرام و بدون استرس مي‏باشند.

5- اگر كمر شما درد مي‏كند، از ايستادن طولاني مدت خودداري كنيد.

6- كمر خود را ماساژ دهيد تا گرفتگي و درد آن كم شود.

7- مواد غذايي غني از كلسيم بخوريد، مثل شير و ماست، سبزيجات سبز برگي شكل (اسفناج ، كاهو ، جعفري، كرفس، كلم و ...)

8- مصرف نمك ، قند (يا شكر) و قهوه را كاهش دهيد.

9- تحت نظر پزشك از مكمل كلسيم و منيزيم استفاده كنيد تا گرفتگي عضلات و درد شما را كاهش دهد.

10- مصرف ويتامين‏هاي گروه B را افزايش دهيد كه مي‏توانيد هم از مواد غذايي غني از آنها استفاده كنيد و هم مكمل‏هاي آنها را بخوريد، مثل شربت ب- كمپلكس. خصوصا ويتامين B6 در كاهش اين دردها موثر است، ولي نبايد بيشتر از 100ميلي‏گرم در روز از آن را مصرف كنيد.

11- مي‏توانيد از گياهان دارويي استفاده كنيد، مثل دم كرده گل گاو زبان.

هشدارها:
* اگر مي‏خواهيد از گياهان دارويي يا درمان‏هاي طبيعي استفاده كنيد، با پزشك يا متخصصي كه در زمينه طب سنتي يا گياه درماني مهارت دارد، مشورت كنيد.

* اگر درد شديدي داريد و هيچ چيز نمي‏تواند آن را كاهش دهد، يا اگر غير از درد، علائم ديگري مثل تهوع و حالت ضعف داريد، به پزشك مراجعه كنيد.

* اگر در هر بار قاعدگي، اين دردها تكرار شد و يا دچار بيماري يا مشكل خاصي هستيد، حتما به توصيه‏هاي پزشك عمل كنيد، زيرا توصيه‏هاي بالا نمي‏توانند جايگزين درمان پزشكي شوند.
پاسخ }
از سردی جات پرهیز کنید و بیشتر به طرف گرمی جات بری مثلا ماست و چیزای ترش اصلا نخورین Wavesmile
پاسخ }
Wavesmileدوستاي گلم گل گاو زبون به همرا نبات و يك عدد ليموي عماني معجزه ميكنه و يا پونه و نبات را باهم دم كنيد عاليه
بالاي تخت يوسف كنعان نوشته اند :هر يوسفي كه يوسف زهرا نمي شود
پاسخ }
دیگه فک کنم کل خانومای سایت بدونن من تو این دوره عاشق کاچی ام .... با نبات کوبیده و شکر رنگی و خلال بادوم و پسته .... Yum2Yum2
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۲۰-۰۱-۱۳۹۱, ۰۷:۴۵ ب.ظ)فراسو نوشته:  Wavesmileدوستاي گلم گل گاو زبون به همرا نبات و يك عدد ليموي عماني معجزه ميكنه و يا پونه و نبات را باهم دم كنيد عاليه

منم از پونه و نبات استفاده می کنم.
اب رو اتیشه.
[عکس: as1cOFZ0g410000MDAzMTUwc3wyMDEyNTEyc3w5M...CAgICA.gif]
پاسخ }
من قبلا برای دردام رفته بودم دکتر اخه خیلی درد داشتم طوری که هر چی میخوردم معذرت میخوام استفراغ میکردم
گفت قرص مفنامیک اسید بخور و نوشیدنی گرم بخورو خوراکی هایی که نفخ داره نخورم
بعدش گفت که همه دخترا اینطورین .........Vahidrkcrying

حالا کسی مثل من نخواد عروسی کنه چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ }
یک شاخه نبات و یک قاشق چایخوری زردچوبه و چوب دارچین رو با آب گرم هم بزنین و بخورین. هم طعمش خوبه هم دردی نخواهید داشت. من که همیشه میت میشدم اون موقع ها تا اینکه یک ماه قبل یاد گرفتم و تست کردم. فوق العادس (1782)
[عکس: GdJjp4.png]
پاسخ }
خانوما من خیلی شدید دل درد میشدم.........بالاخره رفتم دکتر 3 دوره 1 قرصی نوشت از روز 5 پریود شروع میکردم خوردن تا تموم بشه بعد واسه هرروزم هم قرص آهن داده بود........الان وضعم خیلیییییییی بهتره ....گاها که رعایت نمیکنم آب بازی میکنمو مثلا پا ل خ ت میگردم یا روی سنگ و سرامیک میشینم درد میگیره
[عکس: IbYjp3.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام دوس جوناWavesmile
گل گاو زبن با نبات دم کنین معجزه میکنهfakfakfak
من که از آسمون هفتم میفتم زمینhih
از خواب که پریدم
زیاد بود ارتفاع تنهایی
دلم شکست...
پاسخ }
من دم کرده شوید و زیره میخورم عالیه حتی وقتی یک روز قبل از قاعدگی میخورم اصلا درد ندارم
پاسخ }