تبلیغات

نوار بهداشتی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکاری برای برطرف شدن ترک های پوست دارید؟
Khelpcenter 
سلام دوستان!
من ترک های پوستی زیادی روی ران و باسنم دارم باید چکار کنم؟
میرن اینا؟
منظورم ترک های هست که از کشیدگی پوست ایجاد میشه!
خیلی نگران آیندمم!
لطفا کمکم کنید!

اصلاح نام تاپیک
تقوا چیزی نیست که بایک تق،وا برود!
پاسخ }
کس دیگه ای هم به جز من این مشکلو رو داره؟
یا فقط منم؟
خانومای متاهل اگه این مشکلو دارین تو زندگیتون اثر نداره؟
پاسخ }
سلام از بارداریه منم همینطور بودم کمرنگ میشه ولی ازبین نمیره حساسیت بخرج نده بچم پنج سالشه ولی هنوز اثر اون کشیدگی روی بدنم هست
ذهن همه چیز است. به هر چیزی فکر کنید همان می شوید.[[/size]
پاسخ }
پوست بعضی از جاهای بدن منم داره یعنی فکر میکنم اکثرا داشته باشن چون به هر حال هر کسی که کمی چاق و لاغر بشه پوستش ترک میخوره.نه تاثیری تو زندگی نداره عزیزم بهش اهمیت نده.بیــــــــــــخیال
[عکس: eNortjKzUjIyMjYwN1GyBlwwFWsCzw,,98.png]
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
منم از این ترکا دارم.اونایی که رو دستم هست بیشتر اذیتم میکنه.راهی برای کم رنگتر شدنشون هست؟
خدا کند که بدانی چه قدر محتاج است نگاه خسته ی من بر دعای چشمانت...
پاسخ }
محمد پارسا جان!
من که ازدواج نکردم به مال باردایه!
من بیشتر روی راو و باسنم هست
پاسخ }
سلام من فك نكنم به خودي خود برطرف بشن من كه سنم 42ساله و 3فرزند دارم و از بچه گي چاق بودم لاغر و دوباره چاق شدم نرفتن ولي كمرنگ ميشن ربط به زندگي شخصي نداره عزيزم نترس اهميتي برا هيچ مردي نداره
خدا بامنه....::
پاسخ }
ممنون از همه!!!(1782)(1782)(1782)
فقط کی اسم تاپیک رو عوض کرد/؟
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
سلام من چند وقت پیش از شبکه سلامت شنیدم که این لکه من ها تا صورتی ان باید درمون بشن.وقتی که کمرنگ شدن و به سفیدی خوردن درمونشون خیلی سخته.حتی احتمال داره خوب نشنDunnof
منم بخاطر بارداریم پوستم ترک خورده.خیلی بخاطرشون غصه می خورمcryingcryingcryingcryingcryingcrying
پاسخ }
دوستان عزيز ... روغن شتر مرغ خيلي براي ترك پوست خوبه ... مامانه من يه دوماهيه داره مصرف ميكنه و خيلي تركاي بازوش بهتر شده ... البته اگه روغن اصلي باشه . Flowerysmile
كارگر خسته اي سكه اي از جليقه ي كهنه اش بيرون آورد تا صدقه بدهد ، ناگهان جمله ي روي صندوق را ديد و منصرف شد ...
" صدقه عمر را زياد مي كند. "
پاسخ }