• 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهکاری برای برطرف شدن ترک های پوست دارید؟
کرم الانسیل هر شب روی ترک ها بزن و خوب ماساژ بده.ولی در دراز مدت جواب میده (1782)
مثلا چند ماه بعد ممکنه اثرشو ببینی و شاید یکی دوسال مجبور بشی به کرم زدن ادامه بدی
  پاسخ
سلام من 23 سالمه و دوتا کوچولو دارم و هر دوشونو طبیعی به دنیا آوردم روی شکمم خیلی ترک دارم ، برای همسرم زیاد مهم نیست ولی برای خودم خیلی اذیت کننده است خیلی درموردش تحقیق کردم موثر ترین راه لیزره ، طب سنتی هم داره که میگه آب فراوان بنوشید و ورزش منظم کششی انجام بدین من طب سنتی رو ترجیح دادم و احساس کردم که موثره (1782)
  پاسخ
سلام
برای برطرف شدنشون باید حین بارداری یا حین رژیم های لاغری از روغن بادم تلخ یا روغن زیتون تصفیه نشده استفاده کنید.من بعد از حمام روزانه استفاده میکنم و ترک هام جمع تر شدن
  پاسخ
عزیزم من پیش خانمی رفتم تو تهران هستش تخصص ترک پوستی داشت از آلمان برام از بین بردش طی 3 جلسه ، من تقریبا همه جای بدنم درگیر بود این ایمیلشونه خواستی پیگیری کن چون تنها کسیه که به درمان ترک پوست رسیده crokh.beauty@gmail.com
  پاسخ
سارا 70 عزیز هزینش چقدر شد؟
  پاسخ
(۵-۶-۱۳۹۳, ۱۱:۲۱ عصر)!raha نوشته است: سلام دوستان!
من ترک های پوستی زیادی روی ران و باسنم دارم باید چکار کنم؟
میرن اینا؟
منظورم ترک های هست که از کشیدگی پوست ایجاد میشه!
خیلی نگران آیندمم!
لطفا کمکم کنید!

اصلاح نام تاپیک
آب سالم، کیفیت زندگی شما  را بهتر میکنه. 
نوشیدن آب باعث هیدراته  شدن سلول‌های پوستی و کاهش چین و چروک و جوان کردن پوست می‌شود.
  همچنین آب باعث جریان بهتر خون در پوست میشه و پوست رو از وجود ناخالصی‌ها پاک می‌کنه، سلامت پوست شما در گرو استفاده از آب سالم هست.
  پاسخ