امتیاز موضوع:
  • 93 رای - 2.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهی فقط برای چاق شدن صورت
سلام دوستای خوبم چند روز پیش رفتم پیش دکتر پوست وزیبای برای پرشدن صورت وزیبای پوست و این راه هارو بهم گفت 1-اب هویج همراه نارگیل وشکر صبح ها2-اب معدنی روزانه 6لیوان3-شیر موز فندق پسته وکشمش بعد از نهار 4-قرص ویتامینEروزی یک دونه وقرص ایمیدینراشبی یک عدد میل شود واگر یبوست دارید کاهو و زیتون بخورید ................منم تازگی شروع کردم امیدوارم صورتم چاق بشه (1782)
پاسخ }
(۲۵-۰۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ)xcdsaz نوشته:  سلام خواهر من با وجود اینکه بزرگترین عضو خانواده هست ولی اندامش بیسته بعد از گذشت یک هفته وقتی دیدمش، صورتش خیلی پر شده بود ازش پرسیدم چرا اینقدر تپل شدی گفت هر روز صبح 1 لیوان آب میخورم و بعدش نیم ساعت دراز میکشم شما هم میتونین امتحان کنید نه ضرر داره و نه هزینه ایFlowerysmile

دوستان من روشی که دوستمون گفت امتحان کردم از همه بی خطر تر و راحت و ارزون بود ولی خیلییییییییییییییی خوب جواب داد ممنون دوستم
روش:
هر روز صبح ناشتا یک لیوان آب بخورید و نیم ساعت دراز بکشید من یک هفته این کارو کردم و عالییییییییییییییی بود تازه مریض بودم و کلی ضعیف شده بودم با چرک خشک کنهایی که میخوردم اما صورتم چاق شده همه هم متوجه شدن میتونید امتحان کنید
Flowerysmile
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
پودر گیاهی افلاتونم خووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووبهHanghead
پاسخ }
پودر افلاطون مگه چاق کننده نیست؟Dunnof
راستی نیان جون من تو یه مقاله خوندم که مصرف هرروز ویتامین Eسکته مغزی رو افزایش میدهDunnof
پاسخ }
من سیب زمینی سرخ کرده یا آب پز قبل از خواب میخورم همراه با سس قرمز.یه هفتستو تمام صورتم قلمبه شده حتی لبام
درستام که منو دیدن کفتن دروغ میکی تابلوه هم لباتو تزریق کردی هم گونتوFlowerysmile
پاسخ }
راست که میگن ورزش صورت را چاق میکنهVahidrk
پاسخ }
(۲۲-۱۰-۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ)shila61 نوشته:  من سیب زمینی سرخ کرده یا آب پز قبل از خواب میخورم همراه با سس قرمز.یه هفتستو تمام صورتم قلمبه شده حتی لبام
درستام که منو دیدن کفتن دروغ میکی تابلوه هم لباتو تزریق کردی هم گونتوFlowerysmile

دوست گلم سیب زمینی ک تپل میکنه.آخه مگه رو اندامتون تاثیر نداشته و فقط صورتتون چاق شده؟؟Dunnof
پاسخ }
برای چاقی صورت حتما باید خواب واستراحت کافی داشته باشید Dunnofاگه توجه کنید کسایی که فعالیت زیاد و خواب کم دارن صورتشون لاغرتره Hanghead
اگر از بهار لذت نبرید ، دچار خزان خواهید شد .ahh
پاسخ }
Wavesmile دوستای گلم که پرسیده بودید من فقط هر روز یک لیوان آب خنک میخوردم بعد نیم ساعت یا یک ساعت میخوابیدم کلا میخوابیدم یعنی بعد خوردن آب کاری انجام نمیدادم
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
marss بله چاق کنندس ولی بیشترین تاثیرش رو صورته البته باید از عطاریهای معتبر خریداری کنید که میگن 100%گیاهیه.ولی بنظر من خیلیم گیاهی نیست چون کمی عوارضشو دارم حس میکنم بعد 1سال
پاسخ }