تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 93 رای - 2.44 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهی فقط برای چاق شدن صورت
اینجوری که کل بدنت چاق میشه hih

کل این تاپیک راهی رو می خواد معرفی کنه که فقط و فقط صورت چاق شه که بعید می دونم چنین راهی باشه1 (49)
[عکس: 20140316174952_1017704_627334297340215_966572318_n.jpg]
پاسخ }
(۲۴-۰۲-۱۳۹۱, ۰۸:۲۲ ق.ظ)دواتگر نوشته:  سلام بچه ها خسته نباشد من خودم بدنم خوبه فقط صورتم لاغر رفتم دکتر رژیم واسم قرص سپروهتادین تجویز کرد 2بسته فقط مصرفش روز اول یک دوم قرص هست ده روز بعد 1عدد تمام میخوریم مشکل این قرص فقط خواب آور بودنش هست سعی کنین 1ساعت قبل غذا مصرف کنین واقعا کارش حرف نداره من ظرف 1ماه 4کیلو چاق شدم فقط میخوردم بعد جوری اشتها رو وا میکنه آدم هرچی میخوره بهش میچسبه1 (49)

عزیزم راهی که فقط صورت چاق بشه نه بدن hih
[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
یه بار من این قرص سیپروهپتادین خورد صبح که خوردم تا شب خواب بودم بعد مامانم گفت خوب خوب چاق شدی جون خودت اگه روزای دیگه یه ناهار و شام میخورید امروز اصلا هیچی نخوردیWavesmilelaf
پاسخ }
من آب زیاد می خورم هم صورتم تپله هم پائین تنم. فکر کنم دلیلش همین باشه
پاسخ }
سلام دوستان.یک راه خوردن نوشیدنی کفیره یکی دیگه هم هر روزصبح موقع شستن دست وصورت دهانتون روپرازآب سردکنیدوچنددقیقه نگه دارید.من این روش روازمراجعین ایتالیای یادگرفتمFlowerysmile
پاسخ }
(۲۵-۰۲-۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ)anna63 نوشته:  سلام دوستان.یک راه خوردن نوشیدنی کفیره یکی دیگه هم هر روزصبح موقع شستن دست وصورت دهانتون روپرازآب سردکنیدوچنددقیقه نگه دارید.من این روش روازمراجعین ایتالیای یادگرفتمFlowerysmile

عزیزم خودت از این روشها استفاده کردی؟ جواب گرفتی؟
در مقابل تقدیر خداوند مانند کودکی باش که وقتی او را به هوا می اندازی میخندد چون یقین دارد دست هایی او را خواهد گرفت
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
بله.من مترجمم یک باردخترای ایتالیای آوردبودن ایران من برااینکه صدام به آخریابرسه دوساعت تمام فریادمیزدم درآخریکی ازدخترابراتشکراین کاروبهم یاد داد.این کاروخردن کفیرباعث میشه پوست وماهیچه های صورت منقبض بشهFlowerysmile
پاسخ }
سلام خواهر من با وجود اینکه بزرگترین عضو خانواده هست ولی اندامش بیسته بعد از گذشت یک هفته وقتی دیدمش، صورتش خیلی پر شده بود ازش پرسیدم چرا اینقدر تپل شدی گفت هر روز صبح 1 لیوان آب میخورم و بعدش نیم ساعت دراز میکشم شما هم میتونین امتحان کنید نه ضرر داره و نه هزینه ایFlowerysmile
زندگي كوتاهتر از آن است كه عشق ورزيدن را براي لحظه آخر بگذاريم
پاسخ }
(۲۵-۰۲-۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ)xcdsaz نوشته:  سلام خواهر من با وجود اینکه بزرگترین عضو خانواده هست ولی اندامش بیسته بعد از گذشت یک هفته وقتی دیدمش، صورتش خیلی پر شده بود ازش پرسیدم چرا اینقدر تپل شدی گفت هر روز صبح 1 لیوان آب میخورم و بعدش نیم ساعت دراز میکشم شما هم میتونین امتحان کنید نه ضرر داره و نه هزینه ایFlowerysmile

خوب اینکه خیلی راحته فقط عزیزم ناشتا آب می خوره یا فرق نمیکنه؟؟Flowerysmile
در مقابل تقدیر خداوند مانند کودکی باش که وقتی او را به هوا می اندازی میخندد چون یقین دارد دست هایی او را خواهد گرفت
پاسخ }
شما میتونید از شیر و عسل قبل خواب استفاده کنید این فقط صورت رو تپل میکنه
تنها بهانه زندگیم دوست داشتن توست
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...