• 96 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهی فقط برای چاق شدن صورت
cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingمنم هر روز صبح ناشتا اب میخوردم با اینکه لاغرم صورتم پر پر شده بود .الان به خاطر کیست و رطوبت زیاد بدنم میرم پیش دکتر طب سنتی cryingمن و از خوردن همه چی معاف کردهcryingکاکاؤ .سیب زمینی. خیار .ماست.بستنی.دووغ.ماست.اسنک.ساندویچ.مرغ.الوووووچهcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingهندوانه.هلو.................من میخوااااااااااام چاق بشم cryingcryingcryingcrying
این روزها ..... خیلی چیزها دست من نیست.... مثلا... دستانت!!!
  پاسخ
منم هر روز صبح ناشتا آب میخورم در طی روز هم که سر کارم هر دو ساعت آب میخورم از 6 صبح تا 5 که شرکتم کلا 8-9 تا لیوان آب میخورم
اما یک چیزی هست که همه دنیا مانکنهاش با داشتن بدنی فوق العاده لاغر صورتهای پری دارند البته معلوم صورت لاغر بوده بعد پر شده از زیر گونه به حالت مربعی شکل در میاد یا به عبارتی صورت استخوانی آمریکائی مدلش
با شیر موافقم چون تو خارج همیشه از بچگی موقع خواب یک لیوان شیر میخورن
به من هم گفته بودن شیر وبا شیر خشک قاطی کنم و شب قبل خواب بخورم داشت جواب میداد اما معده من به شیر خشک حساس حتی الانم به شیر معمولی حساس
در مورد کفیر هم که یک نوع دوغی که اصلش مال روسیه است کفیر یک گیاه تو روسیه که زنان اونجا برای زییایی هر روز این نوشیدنی میخورن و پوست فوق العاده شفاف میکنه ومثل شیر هر روز میارن در خونه هاشون
تو آرایشگاه همیشه به عروسها میگفتم باید دو هفته قبلش شروع به خوردن ماءالشعیر یا کفیر بکنند تا صورت پر و جوشها از بین بره
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
  پاسخ
سلام بچه ها منم واقن خسته شدم دست به هر كاري زدم هيكلم چاق شد اما صورتم چاق نشد اخه ما كفير ازكجا تهيه كنيم و چطور مصرف كنيمcryingHangheadcryingHangheadDash2Dash2Dunnof
  پاسخ
Wavesmileعزیزم همه سوپر مارکتها تو ایران دارن اسم دوغ کفیر کارخانه کاله و خیلی مارکهای دیگه دارن من خودم شروع کردم البته تنبلی مکنم هی ادامه نمیدم ولی همه جا دارن

پاسخ
(۲۷-۲-۱۳۹۱, ۰۹:۲۱ صبح)mis gold نوشته است: Wavesmileعزیزم همه سوپر مارکتها تو ایران دارن اسم دوغ کفیر کارخانه کاله و خیلی مارکهای دیگه دارن من خودم شروع کردم البته تنبلی مکنم هی ادامه نمیدم ولی همه جا دارن

عزیزم نتیجه ام گرفتی؟راستی این دوغی که میگین مثل بقیه ی دوغاست؟یعنی ترکیباتش چیه؟
  پاسخ
من رفته بودم پیش دکترم یه خانومی واسه چاق شدن اومده بود میگفت 6 کیلو اضافه کردم اونم کل بدنش پر شده بود صورتشم پر شده بود و گونه هاشم برامده شده بود منم خواستم اون داروی گیاهی و بگیرم چون زیاد دارو میخورم واسه کیستم دیگه نگرفتم دلم میخواست این دوغی که میگید و بخورم ام از خوردن دوغ هم معافمcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
این روزها ..... خیلی چیزها دست من نیست.... مثلا... دستانت!!!
  پاسخ
بله نتیجه گرفتم هم پوستم شفاف شده هم پر تر شده مزه اش هم سلیقه ای مثل دوغهای دیگه نیست یک رگ تندی داره ولی من که دوست دارم برا مهمونی ها هم گرفتم همه خوششون اومد Yum2

پاسخ
سلام ماسك جوانه گندم و باماست بزنيد به صورت هم صورتو لطيف ميكنه هم چاق
خوردن سيب زميني چه ابپز چه سرخ كرده عاليه
خوردن غذاهاي پركالري ومعجون محشره(1782)Flowerysmile
  پاسخ
اتفاقا من دیشب واسه این موضوع عطاری بودم خانمه بهم قرص چاقی صورت امپراتور داد گفت اگه جواب نگرفتی بیا پولتو بهت میدم .ولی فکر میکنم هم اشتها رو تحریک میکنه هم خواب اوره .انقدر که از دیشب تا حالا خوردم مامانم کلی دعوام میکنه میگه یه کاری کن دمه عروسیت بشی صد کیلو.
  پاسخ
بچه ها امروز یکی از فامیلامون برام قارچ کفیر آورد که با اون دوغ کفیر درست میکنن الانم گذاشتم درست بشه بعد استفاده میام خبرشو میدم
در مقابل تقدیر خداوند مانند کودکی باش که وقتی او را به هوا می اندازی میخندد چون یقین دارد دست هایی او را خواهد گرفت
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهی برای بزرگ شدن سینه hasti69 28 12,769 ۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ عصر
آخرین ارسال: carpet