• 96 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهی فقط برای چاق شدن صورت
(۲۱-۴-۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ صبح)فاطمه خانومی نوشته است:
(۲۱-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ صبح)saviya نوشته است: من از قرص های دکتر فرشته استفاده کردم حدودا 10 کیلو عرض یک ماه ونیم چاق شدم.البته من اشتهام کم بود که با این قرص ها فوق العاده زیاد شد. اولشم صورتم چاق شد داشت می ترکید.....قرصاش هم کاملا گیاهیه..

عزیزم بعد که نخوردی چی؟همون وزن موندی یا برگشتی سر خونه اول؟و اینکه چند وقته دیگه استفاده نمیکنی؟gag

من از 43 کیلو به 53 رسیدم وقتی هم قطع کردم 52 تا 51 نوسان دارم ولی آنچنان کم نشد.هر از گاهی هم وقتی اشتهام کم میشه دو روز می خورم خوب میشم.
سنگي كه طاقت ضربه هاي تيشه رو نداره تنديس زيبا نخواهد شد.Flowerysmile
  پاسخ
خوب ابجی عوارض یعنی نداره اخه میگن بیشتر این قرصها تیروئید میاره و اینا از کسی پرسیدی تحقیق در موردش کردی؟
  پاسخ
(۲۱-۴-۱۳۹۱, ۰۸:۰۸ صبح)saviya نوشته است: من از قرص های دکتر فرشته استفاده کردم حدودا 10 کیلو عرض یک ماه ونیم چاق شدم.البته من اشتهام کم بود که با این قرص ها فوق العاده زیاد شد. اولشم صورتم چاق شد داشت می ترکید.....قرصاش هم کاملا گیاهیه..

عزيزم منظورت از قرص دكتر فرشته چيه اسمش دكتر فرشتس يانه اسمش چيز ديكست بيشتر توضيح بده
  پاسخ
خانوما من قبلنا كه تازه ازدواج كرده بودم صورتم خيلى خوب چاق بود خودمم ازاينى كه الان هستم لاغر تر بودم ولى الان چاق شدم ولى چرا صورتم لاغر شده چرااااااا؟
  پاسخ
(۲۷-۲-۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ صبح)mis gold نوشته است: من قارچ نشنیدم اصلا
گفتم این گیاه تو روسیه بوده تو ایران هم هست یک گیاه که میرزن تو دوغ و نوشیدنی نه قارچ!!!!!!!!!!!!!fak

ولی اون ماساژ با روغن بنفشه هم خوب اینو یک دکتر گفته بود توسایت پزشکی دارویی کلا هر جا بخواد چاق بشه با این روغن ماساژ بدید هر روز اون قسمت پر میشه

سلام خانمی کفیر از قارچی بوجود میاد که باعث افزایش تکثیر باکتری های مفید روده شده و به این ترتیب باعث افزایش عملکرد دستگاه گوارش میشه.کفیر گیاه نیست.Flowerysmile
  پاسخ
سلام به همه من ورزش صورت رو پيشنهاد ميكنم واسه چاقي و گلا فرم گرفتن صورت عاليهFlowerysmile
در کـــــودکــی...
در کـــُـدام بــــــــــــآزی ، راهــــــت نــَــدادنــد ،
کــــــه امـــــروز ، انـــــقَــدر دیـــــوانه وار
تــــشنـــه ی " بــــــــــازی کـَــردن " بــــــــا آدم هــــــــایی ؟
  پاسخ
چه نوع ورزشی؟
  پاسخ
ورزشهاي صورت زياده عزيزم مثلا واسه بزرگ كردن گونه يا ...
در کـــــودکــی...
  پاسخ
گلم اگه میشه در مورد ورزش صورت بیشتر توضیح بدی
دوستم بدار شاید فردایی نباشد
  پاسخ
حركتهاش زياده گلم اما مثلا واسه گونه اينه: لبهاتو به شكل حرف او انگليسي جمع ميكني و حدود 20 بار در اين حالت سعي ميكني با دهان او شكل لبخند بزني بايد روزي 2 بار انجام بدي
در کـــــودکــی...
  پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهی برای بزرگ شدن سینه hasti69 28 12,769 ۱۸-۱۰-۱۳۹۳, ۱۲:۱۱ عصر
آخرین ارسال: carpet