• 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفع اشکال وبحث و تبادل نظر مدیر اشپزی و خانوم گل ها
(۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ عصر)فاطی 20 نوشته است:
(۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ عصر)پارانزیم نوشته است:
(۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ عصر)فاطی 20 نوشته است: سلام خانوما میشه تو پیتزا از خمیرهای اماده استفاده کرد ممنون اگه جواب بدین واجبه؟
با اجازه سیما جون و نگین جون بله عزیزم میشه استفاده کرد Flowerysmile

ممنونم عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی کدوم مارکش بهتره؟
خانمی شما بگو ببینم خمیر آماده منظورت خمیر بربری یا تافتون هست یا نه؟
چون من خودمم استفاده میکنم فقط باید خمیر رو که باز میکنی قطرش کمتر باشه.
ولی در کل میشه استفاده کرد.
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
  پاسخ
(۱۰-۱۰-۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ عصر)فاطی 20 نوشته است: عزیزم همون خمیرایی که برای سمبوسه استفاده میشه مثل شیراوران؟
من تا حالا از اونا استفاده نکردم و تجربه ای ندارم .
مرا کسی نساخت ، خدا ساخت . نه آنچنان که کسی می خواست ، که من کس نداشتم . کسم خدا بود ، کس بی کسان.
[تصویر:  20121115213258_11.jpg]
  پاسخ
سلام به دوستان گلمWavesmile
من امشب به درخواست همسري و خواهرجوني ميخوام پيراشكي درست كنم
ميشه آيا خمير كارگاه مهارت رو داخل ماكروويو هم آماده كرد؟
مدل سولارمم پرشين ال جي هست؟
كمك دوست جونا آبروم در خطره شديد
  پاسخ
سلام خانم گلای عزیز Wavesmileچند تا سوال داشتم میشه کمکم کنید ؟؟؟؟
این تعطیلات رفتم شمال حالا ماهی دودی گرفتم خیلی شوره من تاحالا درستش نکردم چیکارش کنم تا شوریش بره ؟؟Dunnof
یه سوال دیگه گوشت مرغابی وغاز گرفتم چه غذاهای باهاش درست کنم به غیر از فسنجون که مزه اش خوب بشه؟؟؟angelic
بازم سوال آب نارنج وانار گرفتم که مزه اش شوره برای چی استفاده کنم ؟؟angelic
  پاسخ
سلام دوستان
من قبلا از پودر کیک رشد استفاده می کردم و راضی بودم ولی این اواخر کیکهام خرد می شه وتو دهن حالت دونه دونه داره لطفا کمکم کنید
یه سوال دیگه:کیک های خونگی که درست میکنم (نه پودر اماده) کمی بوی خامی ارد و تخم مرغ میده مشکل کار کجاست؟ ممنون از کمکتون
  پاسخ
اميدوارم جاى سوالم درست باشه
تميز کردن تخمه هاى طالبى و خربزه از تفاله هاش هميشه برا من درد سره طورى ک هاز خير بو دادنش هميشه مى گذرم مى خوام بپرسم چطچرى بايد تخمه ها رو جدا کنيم و بشوريم که تميز بشه و بتونم بو بدمشون؟؟؟
خدایا خودت این عشقو بی هوا تو دلم کاشتی ...تا اینجای کار پا به پام اومدی ازینجا به بعدشم دستمو رها نکن زندگی قشنگمو به تو می سپرمangelic0

هرانچه بود....هرانچه هست::
www.ghazal70gh.blogfa.com

پاسخ
سلام عزيزم من هميشه دوسه روز گوشه حياط(توخونه بوي بدي داره) تو ظرف ميذاشتم بعدش شستنش ديگه راحته.فوري تميز ميشه.فقط بهش سر بزني كه يه وقت نپوسه.
  پاسخ
من تخم طالبی میریزم توی پلاستیک درش گره میزنم شب تا صبح کنار سینک میمونه بخاطر گرمی هوا می ترشه و به راحتی جدا میشه البته اگر شهر شما خنکه جای گرم بذار بعد که تو سبد زیر اب چنگ زدم مرحله اخر میریزم داخل ظرف اب میریزم اینطور پوکها و کمی مواد ژله ای باقی مانده میاد روی اب که میریزم میره بعد داخل سبد و نمک و نوش جانWavesmile
  پاسخ
(۱۹-۳-۱۳۹۳, ۰۲:۱۳ عصر)mini نوشته است: از قالب سیلیکونی واسه کیک میشه استفاده کرد؟توی فر خراب نمیشه؟

اگه قالب سیلیکونی جنس خوب باشه بله میشه داخل فر گذاشت
اما اگه بی کیفیت باشه امکانش هست که داخل فر آب شه

در ضمن برای پخت کیک قالب سیلیکونی رو نه چرب کنید نه آرد پاشی
بدون اینکه کاریش کنید مایه کیک رو توش بریزید و بپزین.کیک به قالب نمیچسبه و بدون اینکه مشکلی پیش بیاد از قالب جدا میشه
[تصویر:  20140713163852_url.jpgss.jpg]
  پاسخ
(۱۶-۲-۱۳۹۳, ۰۱:۵۳ صبح)فاطی 20 نوشته است: سلام خانوماFlowerysmile
میشه راهنمایی کنید که موقع پختن کباب چوبی تو ماهیتابه چیکار کنم گوشت به سیخ ها نچسبه وراحت جدا بشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با اجازه مدیرای عزیز
باید قبل از استفاده سیخ ها رو توی آب بذارید تا کاملا رطوبت رو بگیره اینجوری نه سیخ میسوزه و نه کباب بهش میچسبه
در کـــــودکــی...
در کـــُـدام بــــــــــــآزی ، راهــــــت نــَــدادنــد ،
کــــــه امـــــروز ، انـــــقَــدر دیـــــوانه وار
تــــشنـــه ی " بــــــــــازی کـَــردن " بــــــــا آدم هــــــــایی ؟
  پاسخ