• 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رموز ارتباط با خانواده همسر
#1
 عروس رويايي براي خانواده همسرتان باشيد
خودتان را عزيز كنيد
ميخواهيد عزيز شويد بايد همواره از هوش خود استفاده كنيد، گاهي وقت خريد كردن هديه كوچكي براي مادر يا خواهر شوهرتان بخريد و به او مثلا بگوييد : به محض ديدن رنگ اين روسري ياد شما افتادم و تصور كردم درصورتي كه شما اين روسري را سر بكنيد چقدر زيبا ميشوي.
 رموز ارتباط با خانواده همسر:
دخالت نکنید!: بله! درست خواندید! بعضی ها درباره مسائل خانواده همسر در ظاهر و باطن دخالت می کنند و بعد راه را برای دخالت متقابل باز نگه می دارند. مثلا می گویند نظرت در مورد این خواستگار جدید چیست؟ این جور وقت ها وسوسه نشوید و بگویید: «هر جور که خودتان صلاح می دانید».

 ارتباط با خانواده همسر در نبود شوهر
زمانی که همسرتان در خانه نیست، به صورت تلفنی و یا حضوری با خانواده همسرتان ارتباط برقرار كنيد و جویای حال آن ها شويد.این باعث می شود که خانواده همسر بپذیرند که برادر و یا پسر آن ها دراین ارتباط واسطه نبوده و خود عروسشان تمایل دارد که با آن ها ارتباط برقرار کند.
آن كلمه ي اضافي جادويي را فراموش نكنيد :جان،گلم،..
مادر گلم، بيتا جان...

 خودتان را عزيز كنيد
ميخواهيد عزيز شويد بايد همواره از هوش خود استفاده كنيد، گاهي وقت خريد كردن هديه كوچكي براي مادر يا خواهر شوهرتان بخريد و به او مثلا بگوييد : به محض ديدن رنگ اين روسري ياد شما افتادم و تصور كردم درصورتي كه شما اين روسري را سر بكنيد چقدر زيبا ميشوي.

 براي مادرشوهرتان نقش بازی بكنيد و در یک فرآیند تدریجی، دوست خوبی برای او بشوید.

یک مسابقه با همسرتان برگزار کنید که در آن قرار است گوی سبقت در محبت ورزی به مادرش را از او بربایید. قول می دهیم نتیجه خوبی تا پایان زندگی تان نصیب شما می شود.

بدی ها را فراموش کنید و هرگز نزد همسرتان از نکات منفی ارتباطتان با خانواده اش صحبت نکنید. اگر مسئله ای شما را آزرده کرده، با آرامش و در کنار نکات مثبت بیانش کنید.

 درك كنید كه چه مقدار رابطه با مادرشوهر لازم است و از آن بیشتر به زندگی‌تان لطمه‌ می‌زند . یك كلمه رمز مثل (نه) داشته باشید وقتی كه احساس كردید دیگر این ملاقات كافی است آنرا مرز نگه دارید.
مرز‌هایی برای روابط‌تان تعیین كنید . مثلا روزهای تعطیل . آخر هفته‌ها . ملاقات‌ها .

 هر کسی رگ خوابی دارد. هوشمندی یک زن به پیدا کردن این رگًخواب در همسر وخانواده ی اوست . به بهترین راه ورود به قلب آقا پسرها یی که در فرهنگ ما بزرگ شده اند،ارتباطی صمیمانه با خانواده ی آن هاست . شما با شکایت های وقت و بی وقت
خود از مهر مادری کم نمی کنید .آن چیزی که از دست می دهید ارج و منزلت تان در نگاه همسرتان است


 در بحث های خانوادگی همسرتان شرکت نکنید و از اظهارنظر کردن جدا خودداری کنید.
همين يك نكته ساده بسياري از مشكلات را حل ميكند و جلوي ايجاد مسايل بعدي را ميگيرد.

 رازهايتان را برملا نكنيد
با همسرتان توافق کنید که چه چیزهایی را نباید به خانواده همسرتان بگویید. یادتان باشد که هر خانواده جدیدی رازهای خودش را دارد و برملا شدن این رازها هم استقلال خانواده جدید را زیر سوال می برد و هم راه را برای دخالت خانواده ها باز می کند.

 با سياست و تعقل از جواب دادن به سوالاتي كه مربوط به حريم شخصي شماست شانه خالي كنيد


نباید ذهنیت‌های خودمان را وارد دریافت خبر کنیم. مثلا نباید اگر فردی که با او مخالف هستیم، سخنی گفت زود آن را رد کنیم، باید به خود سخن توجه کنیم نه به گوینده آن.
 مراقبت از بچه هایتان را به خانواده همسرتان نسپارید: شاید سخت ترین مورد بین همسر و خانواده همسر بچه ها هستند. نگهداری فرزندتان توسط خانواده همسر یک اشتباه بزرگ است.
. خانواده همسر پدربزرگ و مادربزرگ هستند نه یک مراقب. اگر پدربزرگ و مادربزرگ ها در نقش یک مراقب باشند آنها می توانند تمام رفتارهای شخصی خودشان را وارد تربیت بچه شما بکنند. در این صورت بچه ها دو سری پدر و مادر خواهند داشت و خانواده همسر هم حق دخالت بیشتری در تربیت و شکل گیری شخصیت فرزند شما دارند.


 لطفا ساده لوح نباشيد
. نباید ذهنیت‌های خودمان را وارد دریافت خبر کنیم. مثلا نباید اگر فردی که با او مخالف هستیم، سخنی گفت زود آن را رد کنیم، باید به خود سخن توجه کنیم نه به گوینده آن.

 اگر شما آن فردی هستید که مادرشوهرتان دوست دارد وقتش را با وی در آشپزخانه بگذرانید تا هم به او کمک کرده و هم احساس تنهایی نکند، گهگاهی همراهی کنید اما زیاده روی نکنید تا این عمل به وظیفه همیشگی تان تبدیل نشود. شاید فقط آخر هفته ها!

 سعی کنید تا حد امکان در حضور مادرشوهرتان عصبانی نشوید. با رعایت ادب، نظرتان را در مورد موضوع مورد بحث اعلام کنید، اما صدای تان را بلند نکنید. پیش از آنکه کار به جاهای باریک برسد، با ادب و فروتنی بحث را خاتمه دهید.

 دخالت نکنید!: بله! درست خواندید! بعضی ها درباره مسائل خانواده همسر در ظاهر و باطن دخالت می کنند و بعد راه را برای دخالت متقابل باز نگه می دارند. مثلا می گویند نظرت در مورد این خواستگار جدید چیست؟ این جور وقت ها وسوسه نشوید و بگویید: «هر جور که خودتان صلاح می دانید».

روتوش و ادیت عکس های سلفی و خانوادگی
طراحی آلبوم تولد،جهزیه،سیسمونی
طراحی کارت عروسی و دفتر بله برون
dancy
  پاسخ


موضوعات مرتبط با این موضوع…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مردان خانواده دوست را بشناسید! nazgol64 1 871 ۳۰-۱۰-۱۳۹۳, ۰۸:۳۴ صبح
آخرین ارسال: مرضی سادات
  همسر مهم‌تر است یا پدر‌ و‌ مادر؟! setareh05 0 805 ۲۷-۱-۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: setareh05
Agt_login اگر با خانواده همسر مشکل دارید mis gold 0 1,024 ۲۹-۹-۱۳۹۰, ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mis gold
  حمله به همسر ممنوع rahro 0 1,020 ۲۱-۶-۱۳۹۰, ۰۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: rahro
  55 قدم برای نزدیک تر شدن به همسر atefeh 0 2,753 ۲۷-۵-۱۳۹۰, ۰۵:۱۳ عصر
آخرین ارسال: atefeh
Package_favorite آیا شما همسر صادقی هستید؟ Darya 0 923 ۲۶-۲-۱۳۹۰, ۰۱:۰۲ عصر
آخرین ارسال: Darya