خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنگ ماکارونی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 0

رنگ ماکارونی
سلام
یه سوال داشتم
من هر کار می کنم ماکارونی هام خوش رنگ نمی شه دلم میخواد قرمز روشن مایل به نارنجی بشه ولی اصلن هر چی نوع رب رو عوض می کنم یا ترفندهای دیگه ، جواب نمیده /اگه کسی بتونه کمکم کنه خیلی ممنون میشم .http://www.khanoomgol.com/images/smilies02/306.ghttp://www.khanoomgol.com/images/smile03/1%20(111).gifif
امضای boshrabaran
... و خدایی که در این نزدیکی است ...
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۱۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 368

ارسال: #2
RE: رنگ ماکارونی
سلام عزیزم من اول میزارم گوشت کامل با پیاز سرخ بشه بعد ادویه وربشو میزن ربو خیلی میزنم البته نه انقدی که ترش بشه بعد که ربمم سرخ شد یه استکان اب بهش اضافه میکنم تا یه ذره مایم شل بشه تو این مرحله اگه دیدی کم رنگه بازم رب بزن اگه ابش زیاد بود بزار روگاز وقتی ام خواستی دم کنی روش زعفرون بریز موقع سرو قاطی کن ماکارونیای من خیلی خوشرنگ میشن
البته ربم خیلی مهمه اتا خوشاب روزین خیلی خوبن
امضای mahboube goli
[تصویر:  20150206140110_ghgjm.jpg]
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۳۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از mahboube goli به دلیل این ارسال سپاس کرده.
mozhgan57
کاربر خانوم گل

*
مدال ها
مدال برنده مسابقه آشپزی

اعتبار: 1

RE: رنگ ماکارونی
عزيزم من اين شكلي درست مي كنم و خيلي خوشرنگ ميشه
به نظر من نوع رب خيلي مهمه. من كه چندين ساله از رب بزرگمهر استفاده ميكنم و خيلي راضي هستم. باكسشو ميگيرم از بس خوبه.
اول كه پياز و تفت دادم گوشت و ميريزم و بعد فلفل دلمه اي و قارچ و . بعد دو تا 3 قاشق غذاخوري رب ميزنم. منتها اينجا بايد بزاري رب توي ماهيتابه حسابي سرخ بشه. هر چي رب توي ماهيتابه سرخ بشه خوش رنگ تر ميشه. بعد نصف ليوان آب ميريزم كه بپزه. راستي واسه ماكاروني بايد هم روغن زياد بزني و هم زردچوبه و آويشن و دارچين فراوون. تا يه طعم و رنگ عالي بهت بده.
من توي قابلمه اي كه آب واسه پخت ماكاروني ميجوشه نمك و زردچوبه هم ميزنم كه عالي ميشه.
يه بار امتحان كنFlowerysmile
۱۲-۱۰-۱۳۹۳, ۱۰:۴۳ صبح
یافتن سپاس نقل قول
1 کاربر از asal2000 به دلیل این ارسال سپاس کرده.
ftm2

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد