امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 3.15 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ موی ایرانی بهتره یا خارجی؟
#1
[عکس: 642611-150x150.jpg]
از آنجایی که پایه و بیس رنگ موی خانمهای ایرانی قطعا با خانمهای اروپایی و غربی بسیار تفاوت داشته و بیشترین فرق آن در مقدار قرمزی است که در پایه ی رنگ موی طبیعی خانمهای ایرانی وجود دارد، اکثر آنها حتی اگر موهای روشنی هم داشته باشند بیس قرمزی را حتی با درصد بسیار کم در مویشان دارند و این تفاوت سبب می شود که برای تغییر رنگ مو و گرفتن قرمزی آن که خیلیها دوست ندارند، گاهی دچار مشکل شوند .

بعضی وقتها حتی دیده شده خانمی که خیلی هم سفید پوست و دارای موهای روشن است برای تغییر رنگ موی خود به زیتونی با مشکل مواجه می شود که این به همان در صد کم قرمزی که اکثر ما در موهایمان داریم بر میگردد و همین امر باعث شده پس از رساندن رنگ به پایه ی دلخواه با یکی ، دو بار شستشو رنگ مو از زیتونی خارج شده و به نارنجی و یا کمی قرمز متمایل گشته و دوباره او را مجبور به تغییر رنگ در مدت زمانی کوتاه کند حتی با دکلره و بیرنگ سازی موها.
بنابراین چون رنگ موهای خارجی بیشتر بر اساس بیس موهای خودشان ساخته می شود شاید گاهی ما را به آن نتیجه ی مطلوب نرساند کما اینکه جدیدا با ماندگاری خیلی کمی هم ساخته می شوند و با یکی دو بار شستشو رنگ اولیه تغییر می کند .
چیزی که بر اساس تجربیات بدست آمده جدای از مهارت ترکیب رنگها برای رسیدن به رنگ مطلوب نوع رنگ مهم بوده که بهتر است برای ما ایرانیان رنگ مویی ایرانی اما با کیفیت خوب و عالی و با اکسیدانی مناسب آن رنگ باشد که اگر ویژگیهای یک رنگ خوب را داشته باشد از نظر قیمت نیز برای همه مقرون به صرفه تر خواهد بود.
رنگ موهای اسپانیایی و ایتالیایی که با نامهای ایرانی نیز بسته بندی و تولید می شوند هم به دلیل نزدیک بودن نژاد و رنگشان به ما برای موهای ایرانی مناسبند اما رنگ موهای ترکیه ای و آلمانی چندان مناسب موهای ما نیستند.

اگر گاهی از مادر و مادر بزرگهایمان در مورد رنگ موهای زمان خودشان سوال کنیم شاید نام رنگ موی افشان قدیم را به زبان بیاورند و از کیفیت مطلوب آن بگویند، اینجاست که اگر رنگ موها ی ایرانی با همان کیفیت قدیم بدست می آمد شاید هیچکس سراغی از رنگهای خارجی نمی گرفت.
کلمات جستجو شده این موضوع:

رنگ مو
رنگ موی خوب
رنگ موی خوب
اسم رنگ مو
رنگ مو خوب
نام رنگ مو
رنگ موخوب
رنگ مو ایرانی
رنگ موی ابرانی با کیفیت عالی
رنگ موی خوب چیه؟
چگونگی گرفتن قرمزی رنگ مو
رنگ موی سر ایرانی با خارجی
رنگ مو
نامهای رنگ مو
فرق اکسیدان ایرانی وخارجی در چیست

گردآوری : پایگاه اطلاع رسانی باتا
پاسخ }
#2
سلام منم موافقم رنگ موی ایرانی بهتره ولی آخه چه مارکی؟


/
سرفرازوبرفرازباشید(1782)
پاسخ }
#3
خانوم گلهای باتجربه میشه کمکم کنید؟؟؟
من تابحال موهامو رنگ نکردم، موهای ما موروثی بعد از رنگ کردن زود سفید میشه، اگه میشه یه مارک خوب رنگ مو معرفی کنید که کمتر روی موهام تاثیر بذاره، ممنون (1782)
[عکس: 1a98fd0t2ye2a.png][/img]
پاسخ }
#4
سلام اگه میخواین از دودی استفاده کنید مارک مارال بقیه هم من از دوبینا استفاده میکنم راضیم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
تشریفات مجالس خدمات عروسی
#5
(۰۹-۰۵-۱۳۹۲, ۱۲:۴۶ ق.ظ)arella نوشته:  سلام اگه میخواین از دودی استفاده کنید مارک مارال بقیه هم من از دوبینا استفاده میکنم راضیم

ببخشید اشتباه شدhihاکتای بود مارکش من اشتباهی گفتم دوبینا
پاسخ }