تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 13 رای - 2.46 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ موی گیاهی
سلام
دوست من از رنگ موی گیاهی استفاده می کنه رنگ موهاش عالی می شه .رنگ موی قهوه ای فندقیه عالی. در واقع از مخلوطی از حنا و قهوه و از این جور چیزا ولی اصلا فرمول و ترکیب رنگش رو به من نمی ده .لطفا به من بگین برای یه رنگ گیاهی خوب باید ازچه چیزایی و به چه میزانی استفاده کنمtnxtnx
پاسخ }
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ ق.ظ)شاداب نوشته:  سلام
دوست من از رنگ موی گیاهی استفاده می کنه رنگ موهاش عالی می شه .رنگ موی قهوه ای فندقیه عالی. در واقع از مخلوطی از حنا و قهوه و از این جور چیزا ولی اصلا فرمول و ترکیب رنگش رو به من نمی ده .لطفا به من بگین برای یه رنگ گیاهی خوب باید ازچه چیزایی و به چه میزانی استفاده کنمtnxtnx

شاداب جان رنگ موی گیاهی خوبه اما دیگه نمیتونی رنگ روشن بزنی کلی دردسر داره باید دکلره یا ریموور کنی که کلی موهات صدمه میبینه
اما مخلوط حنا وقهوه باعث میشه قهو ه ای خوشرنگی بشه من 6 سال پیش میزدم اما به موهای من نساخت ولی دخترخالم میزنه هنوز وفوق العاده طبیعی وقشنگ مادر بزرگم درست میکنه هرچی قهو ه بیشتر باشه رنگ قهوه ای خوشرنگتری پیدا میکنه همین اما حنا رو باید با آب مخلوط کنی( درحد ماست تقریبا شل ) رو شعله کم هم بزنی یک 10 دقیقه یا 8 دقیقه مرتب هم بزنی بعد قهوه ( مارک خوب ) را قاطی کنی هم بزنی وسریع از رو شعله برداری خنکتر که شد بزنی به موهات هرچی بیشتر بمونه تیره تر میشه
نسبت حنا وقهوه هم باید قهوه بیشتر باشه تا قرمزی حنا رو بگیره

[عکس: 20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
پاسخ }
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ)شاداب نوشته:  ممنونم خانوم گل حتما امتحان می کنم ولی منظورت از اینکه با موهات نساخت چته با عث ریزش موهات شد؟
یه سوال دیگه اینکه از نسکافه فوری استفاده کنم یا از دانه قهوه ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی دختر خالت دقیقا چقد حنا و چقد قهوه استفاده می کنه ؟:bighug:

شاداب جان باید پودر قهوه بریزید نه نسکافه گفتم باید مساوی باشه اما اگه تن قرمزی کم می خواهید باید قهوه را بیشتر بریزید هرچي قهوه بيشتر باشه خوشرنگتر ميشه بله موهام ریزش پیدا کرد ه اما دختر خالم قهوه اش بیشتر میریخت رنگش خیلی خوشرنگتر میشد اصلا هم موهاش نریخت حتما حتما يك مارك خوب قهوه بگير
ببخشيد ديشب خانه خالم بودم با آيدي خالم اومدم بالا گل يخ جواب دادم

پاسخ }
سلام
1- میشه بگید برای من که موهام قهوه ای خیلی تیره است، اگه بخوام قهوه ای روشن بشه باید دقیقا از چه نسبت هایی استفاده کنم؟
2- اینکه میگن استفاده از بابونه یا زنجفیل باعث روشن شدن رنگ قهواه ای میشه درباره ش شنیدید؟
3- نسبت اینها رو هم میدونید؟
4- استفاده از چایی بهتره یا قهوه برای قهوه ای شدن مو؟

خواهش میکنم توضیح کامل بفرمایید. خیلی متشکرم
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ)پرستش نوشته:  من دیشب حنا و قهوه قاطی کردمو 15 دقیقه گذاشتم رو موهام....ولی فقط 2 % رنگ موهام روشن شد....(مارک قهوه ام عالی بود)...و اینکه حنا رو نجوشوندم.....اشکال کار کجا بوده؟؟از من؟از حنا؟Vahidrk

دوست عزيز 15 دقيقه تايم كمي دوماٌ بايد حنا رو با آب قاطي ميكرديد و روي حرارت ميذاشتيد تا كمي قوام بياد و همينطور قهوه رو بعد با هم مخلوط ميكرديد مثل رنگ عسلي كه نميشه كمي تن قهوه اي ميده كه خيلي طبيعي و خوشرنگ هم زمان كم بوده هم حنا رو درست استفاده نكرديد

پاسخ }
(۱۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ ب.ظ)mis gold نوشته:  
(۱۲-۰۳-۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ)پرستش نوشته:  من دیشب حنا و قهوه قاطی کردمو 15 دقیقه گذاشتم رو موهام....ولی فقط 2 % رنگ موهام روشن شد....(مارک قهوه ام عالی بود)...و اینکه حنا رو نجوشوندم.....اشکال کار کجا بوده؟؟از من؟از حنا؟Vahidrk

دوست عزيز 15 دقيقه تايم كمي دوماٌ بايد حنا رو با آب قاطي ميكرديد و روي حرارت ميذاشتيد تا كمي قوام بياد و همينطور قهوه رو بعد با هم مخلوط ميكرديد مثل رنگ عسلي كه نميشه كمي تن قهوه اي ميده كه خيلي طبيعي و خوشرنگ هم زمان كم بوده هم حنا رو درست استفاده نكرديد

من که دوساعت گذاشتم اما دريغ از يه کم تغيييييرفقط چند تار مو سفيدم يه کم زرد شدSwearSwearSwear
دوست هرکس عقل اوست و دشمنش جهل اوست
پاسخ }
سلام میشه بگید می شه قهوه رو با اکسیدان مخلوط کنم و برای رنگ کردن موهام ازش استفاده کنم ؟Flowerysmile
در این صورت موهام چه رنگی میشه؟
الان رنگ موهام نصفش قهوه ای و نصفش هم مشکیه.
[عکس: eNortjKzUjIysLQ0NlayBlwwFZsC1w,,42.png]
پاسخ }
Wavesmile دوستای عزیز حنا رو باید بجوشونید بعدم باید یک ساعت بمونه با قهوه
من نشنیدم با اکسیدان با قهوه قاطی کنن بیشتر ما میخوایم اینجا از گیاهی استفاده کنیم نه اینکه باز اکسیدان استفاده کنیم

پاسخ }
گوناگون از وب
loading...

من یه کتاب گیاهی دارم که توش نوشته حنا و قهوه رو میشه با ترکیب مساوی باهم مخلوط کرد روی سر گذاشت.
یا حنا و چایی خشک
من همیشه موهامو حنا میذارم.این سری با قهوه و چایی مخلوط کردم.شب گذاشتم صبح زود بلند شدم رفتم حمام سرمو شستم.خیلی خوشرنگ شده بود.

از یکی هم شنیدم که با آب چغندر وحنا اینکارو کرده و موهاش رنگ شرابی شده تقریبا.البته من ندیدم.فقط این یکی رو شنیدم

بعدهم من از کوچیکی تا حالا همیشه سالی یکی دوبار حنا میکنم.هیچ وقت مامانم حنارو نجوشوند.حنارو با آب مخلوط میکنه تا خمیر بشه بعدهم موهامو دسته دسته میگیره و حنا میزنه تا کاملا حنا موهامو بپوشونه.بعدهم پلاستیک میذاره رو سرم بعدهم یه پارچه یا روسری سر میکنم.بعد7-8ساعت هم میشورم.رنگ میشه عالی.کاملا رنگ موهام تغییر میکنه.منکه خودم اینجوری بدون نجوشوندن راضی ترم.hihhih
تنهـــایـــی همیـــــن اســــت
تکــــرار نا منظــــم من بــــی تـــو…
بــی آنـــکه بــدانـی برای تو نفـــس میکشـــــم...
پاسخ }
میشه حنا با رنگ [/quote]مو. و قهو[quote]ه. 2رو باهم هم گذاشت?موهای من با قهوه رنگش تغییر نمیکنن اخه

خدايا دستم به آسمانت نمي رسد اما تو که دستت به زمين ميرسد.

عزت عزيزيانم را

تا عرش كبريايي خود بلند كن

پاسخ }