خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنگ موی گیاهی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 4

رنگ موی گیاهی
سلام
دوست من از رنگ موی گیاهی استفاده می کنه رنگ موهاش عالی می شه .رنگ موی قهوه ای فندقیه عالی. در واقع از مخلوطی از حنا و قهوه و از این جور چیزا ولی اصلا فرمول و ترکیب رنگش رو به من نمی ده .لطفا به من بگین برای یه رنگ گیاهی خوب باید ازچه چیزایی و به چه میزانی استفاده کنمtnxtnx
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۰۹:۱۷ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

اعتبار: 2267

ارسال: #2
RE: رنگ موی گیاهی
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۰۹:۱۷ صبح)شاداب نوشته شده توسط:  سلام
دوست من از رنگ موی گیاهی استفاده می کنه رنگ موهاش عالی می شه .رنگ موی قهوه ای فندقیه عالی. در واقع از مخلوطی از حنا و قهوه و از این جور چیزا ولی اصلا فرمول و ترکیب رنگش رو به من نمی ده .لطفا به من بگین برای یه رنگ گیاهی خوب باید ازچه چیزایی و به چه میزانی استفاده کنمtnxtnx

شاداب جان رنگ موی گیاهی خوبه اما دیگه نمیتونی رنگ روشن بزنی کلی دردسر داره باید دکلره یا ریموور کنی که کلی موهات صدمه میبینه
اما مخلوط حنا وقهوه باعث میشه قهو ه ای خوشرنگی بشه من 6 سال پیش میزدم اما به موهای من نساخت ولی دخترخالم میزنه هنوز وفوق العاده طبیعی وقشنگ مادر بزرگم درست میکنه هرچی قهو ه بیشتر باشه رنگ قهوه ای خوشرنگتری پیدا میکنه همین اما حنا رو باید با آب مخلوط کنی( درحد ماست تقریبا شل ) رو شعله کم هم بزنی یک 10 دقیقه یا 8 دقیقه مرتب هم بزنی بعد قهوه ( مارک خوب ) را قاطی کنی هم بزنی وسریع از رو شعله برداری خنکتر که شد بزنی به موهات هرچی بیشتر بمونه تیره تر میشه
نسبت حنا وقهوه هم باید قهوه بیشتر باشه تا قرمزی حنا رو بگیره
امضای mis gold
[تصویر:  20120220125016_Copy2of005.jpg]

اگه دنیا مردونگی سرش میشد اسمش دخترونه نبود
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۱۱:۲۴ صبح، توسط mis gold.)
۲۹-۱۰-۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #3
(۲۹-۱۰-۱۳۹۰ ۱۲:۴۲ عصر)شاداب نوشته شده توسط:  ممنونم خانوم گل حتما امتحان می کنم ولی منظورت از اینکه با موهات نساخت چته با عث ریزش موهات شد؟
یه سوال دیگه اینکه از نسکافه فوری استفاده کنم یا از دانه قهوه ؟ میشه یکم بیشتر توضیح بدی دختر خالت دقیقا چقد حنا و چقد قهوه استفاده می کنه ؟:bighug:

شاداب جان باید پودر قهوه بریزید نه نسکافه گفتم باید مساوی باشه اما اگه تن قرمزی کم می خواهید باید قهوه را بیشتر بریزید هرچي قهوه بيشتر باشه خوشرنگتر ميشه بله موهام ریزش پیدا کرد ه اما دختر خالم قهوه اش بیشتر میریخت رنگش خیلی خوشرنگتر میشد اصلا هم موهاش نریخت حتما حتما يك مارك خوب قهوه بگير
ببخشيد ديشب خانه خالم بودم با آيدي خالم اومدم بالا گل يخ جواب دادم
امضای mis gold

۳۰-۱۰-۱۳۹۰, ۰۶:۰۹ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام
1- میشه بگید برای من که موهام قهوه ای خیلی تیره است، اگه بخوام قهوه ای روشن بشه باید دقیقا از چه نسبت هایی استفاده کنم؟
2- اینکه میگن استفاده از بابونه یا زنجفیل باعث روشن شدن رنگ قهواه ای میشه درباره ش شنیدید؟
3- نسبت اینها رو هم میدونید؟
4- استفاده از چایی بهتره یا قهوه برای قهوه ای شدن مو؟

خواهش میکنم توضیح کامل بفرمایید. خیلی متشکرم
۱۲-۳-۱۳۹۱, ۱۱:۵۹ صبح
یافتن سپاس نقل قول
مدیر بازنشسته

مدال ها

ارسال: #5
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ عصر)پرستش نوشته شده توسط:  من دیشب حنا و قهوه قاطی کردمو 15 دقیقه گذاشتم رو موهام....ولی فقط 2 % رنگ موهام روشن شد....(مارک قهوه ام عالی بود)...و اینکه حنا رو نجوشوندم.....اشکال کار کجا بوده؟؟از من؟از حنا؟Vahidrk

دوست عزيز 15 دقيقه تايم كمي دوماٌ بايد حنا رو با آب قاطي ميكرديد و روي حرارت ميذاشتيد تا كمي قوام بياد و همينطور قهوه رو بعد با هم مخلوط ميكرديد مثل رنگ عسلي كه نميشه كمي تن قهوه اي ميده كه خيلي طبيعي و خوشرنگ هم زمان كم بوده هم حنا رو درست استفاده نكرديد
امضای mis gold

۱۲-۳-۱۳۹۱, ۰۴:۳۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 17

ارسال: #6
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۴:۳۸ عصر)mis gold نوشته شده توسط:  
(۱۲-۳-۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ عصر)پرستش نوشته شده توسط:  من دیشب حنا و قهوه قاطی کردمو 15 دقیقه گذاشتم رو موهام....ولی فقط 2 % رنگ موهام روشن شد....(مارک قهوه ام عالی بود)...و اینکه حنا رو نجوشوندم.....اشکال کار کجا بوده؟؟از من؟از حنا؟Vahidrk

دوست عزيز 15 دقيقه تايم كمي دوماٌ بايد حنا رو با آب قاطي ميكرديد و روي حرارت ميذاشتيد تا كمي قوام بياد و همينطور قهوه رو بعد با هم مخلوط ميكرديد مثل رنگ عسلي كه نميشه كمي تن قهوه اي ميده كه خيلي طبيعي و خوشرنگ هم زمان كم بوده هم حنا رو درست استفاده نكرديد

من که دوساعت گذاشتم اما دريغ از يه کم تغيييييرفقط چند تار مو سفيدم يه کم زرد شدSwearSwearSwear
امضای مهديه حميدي
دوست هرکس عقل اوست و دشمنش جهل اوست
۲۶-۷-۱۳۹۱, ۰۸:۳۱ صبح
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد