خوش آمدید ورود یا ثبت نام

تبلیغات
Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
Ads Ads

close
Ads

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 2.46
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنگ موی گیاهی

کاربر خانوم گل

*
وضعیت : آفلاین
مدال ها

اعتبار: 1

RE: رنگ موی گیاهی
بلاخره موهامو با رنگ گیاهی که دستورشو از همین تاپیک برداشتم رنگ کردم. از نتیجه کار راضی هستم. اصلا قرمزی رنگ حنا رو موهام ننشسته و بیشتر قهوه ای فندوقی شده. البته همانطور که در پست های قبل نوشتم زمینه موی من بخاطر رنگ شیمیایی که دو ماه پیش گذاشته بودم قهوه ای روشن بوده که به زردی می زده الان قهوه ای خوش رنگی شد که من دوست دارم. برای درست کردن رنگ هم دو قاشق حنا را با دو قاشق بابونه و یک لیوان آب روی شعله ملایم گذاشتم تا کمی جوشید و قوام آمد بعد از خنک شدن آن را در ظرف پلاستیکی ریختم و 12 ساعت در گوشه آشپزخونه ماند. شب دو قاشق قهوه و یک عدد تخم مرغ و کمی آب لیمو را به آن اضافه کردم و روی موهام گذاشتم و بعد با پوشاندن پلاستیک و دولایه روسری گذاشتم تا صبح بماند. برخلاف تصورم اصلا اذیت کننده نبود و برعکس یه جوری خنک و تسکین دهنده بود و صبح که بیدار شدم احساس آرامش و خوبی داشتم. بعد از شستن هم نرم کننده به موهام نزدم و فقط با آب فراوان موهام رو شستم. برعکس همیشه که بدون نرم کننده موهایم زبر می شد این بار این مشکل را نداشتم. روی هم رفته من که راضی بودم و حتما مجددا ماه بعد تکرار خواهم کرد. در انتها تشکر از خانم گل هایی که دستور تهیه و آموزش کار را در این تاپیک گذاشته بودند.
(آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷-۲-۱۳۹۳ ۰۳:۳۳ عصر، توسط kiana911.)
۱۷-۲-۱۳۹۳, ۰۳:۳۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 0

سلام من ی چند باری موهامو با قهوه و حنا رنگ کردم و خوشرنگ شدن اما چند تار مو شفید جلو موهام دارم که نارنجی رنگ شدن به نظرتون چیکار کنم که نارنجی نشه سفیدها و توی چشم نزنه؟
۲۳-۱۰-۱۳۹۳, ۰۶:۵۲ عصر
یافتن سپاس نقل قول

تبلیغات

Bia2Aroosi
کانال خانوم گل'
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام میخواستم نحوه ی استفاده از حنا هندی رو بدونم
من موهام رنگ شده است
روی موهای من میشه حنا هندی گذاشت؟3333316[/b][/font][/size]
۲۶-۱۱-۱۳۹۳, ۰۸:۵۵ صبح
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

سلام منم چند بار پشت سر هم موهامو حنا گذاشتم با قهوه و بابونه وابلیمو و تخم مرغ اما رنگش تقریبا هیچ فرقی نکرد فقط جلو افتاب یکم به حنایی میزنه. البته من رنگ موهای خودم مشکیه فقط پایین موهام که قبلا رنگ شرابی داشت قهوه ای شدن. کسی میدونه اگر قهوه رو با اکسیدان مخلوط کنیم روموهامون بزنیم چی میشه؟ البته منکه قبلا حنا گذاشتم
۲۳-۱۱-۱۳۹۵, ۰۹:۲۸ عصر
یافتن سپاس نقل قول
کاربر خانوم گل

*
مدال ها

اعتبار: 154

ارسال: #53
سلام
کسی تا به حالب با قهوه موها و ابروهاش را رنگ کرده؟واقعا خوشرنگ میشه؟ممنون میشم اگر کسی انجام داده کمک کنه
83
امضای سیلور رز
۲۷-۱۱-۱۳۹۵, ۱۱:۰۱ عصر
یافتن سپاس نقل قول

ّبرگزیده مردمی ششمین جشنواره وب ایران در بخش خانواده و کودک
Top of Page
کپی برداری بدون ذکر منبع مجاز نبوده و تمامی حقوق متعلق به © انجمن خانوم گل می باشد