تبلیغات
تشریفات مجالس خدمات عروسی

امتیاز موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رنگ کردن کمد دیواری و در اتاق
با سلام خدمت همه خانوم گلهای عزیز
کمد دیواری و درهای چوبی اتاقهامون 4 سالی هست که نصبشون کردیم ولی هنوز رنگ ندارن. درها سفیدن و کثیف شدن و رنگ کمدها هم ظاهر زیاد جالبی نداره از خانوم گلهای عزیز خواهش می کنم کسی که ایده ایی برای تغییر ظاهر درها و کمد دیواری داره یا خودش در این زمینه کاری انجام داده به من هم آموزش بده. فعلا توانایی مالی و وقت گرفتن رنگ آمیز و رنگ کردنشون رو ندارم
با تشکر
پاسخ }
سلام
میتونی از برچسب ام دی اف که همه رنگ و همه مدل داره استفاده کنی
پاسخ }
سلام میتونی از این برچسب ها که دیگه الا همه جا هست و برای دیوار استفاده می کنن استفاده کنی و با هم ادغام کنی بری کمد و در اتاق خواب. من می خواب برای در اتاق نی نی DreamyeyesfDreamyeyesfاستفاده کنم
83 فقط خدا می داند و بس
پاسخ }
با تشکر از شما دوستان
ولی برچسبها مقاومت چندانی ندارن و بعد از مدتی گوشه های برچسب کنده می شه
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
ما هم می خوایم کمد دیواری هامونو رنگ کنیم خیلی قدیمی سازند دلم می خواد مدل های جدید رو ببینم کاش کسی بود منو هم راهنمایی می کرد Dunnof
پاسخ }
سلام دوستان
منم میخوام هم کمدو دراور و جا کفشی رو که خودشون رنگ دارن رو رنگ کنم
هم در کمد دیواری رو که بی رنگه
میدونید با چه رنگی میتونیم رنگشون کنیم؟
من هیچ اطلاعاتی ندارم
ممنون میشم کمکم کنید
hihhihhihWavesmileWavesmileWavesmileWavesmile
پاسخ }
سلام دوستان کابینتهای فلزی که سادة نباشن از اون قدیمی های آجری رو میشة برچسب طرح ام دی اف زد؟
پاسخ }
سلام ميخوام بدونم آيا راهي هست كه رنگ كمد MDFرو بدون زدن برچسب تغيير داد
پاسخ }
گوناگون از وب
loading...
(۱۸-۰۹-۱۳۹۳, ۱۰:۲۲ ب.ظ)sara 20i نوشته:  سلام دوستان کابینتهای فلزی که سادة نباشن از اون قدیمی های آجری رو میشة برچسب طرح ام دی اف زد؟
آره عزیزم منم خونه قبلیمون کابینت هام فلزی بود ولی طرحشو دوست نداشتم برچسب طرح چوب رولی خریدم و زدم روش . خیلی تمیز و یک دست و زیبا شد.
فقط موقع انتخاب برچسب طرحه چوبتو شولوغ و پر از خط انخاب کنی برجسته گی های کابینتتو نشون نمیده.
[عکس: 20150929085228_1.jpg]
پاسخ }
(۲۱-۰۴-۱۳۹۳, ۱۲:۴۵ ق.ظ)آلیس جون***** نوشته:  ما هم می خوایم کمد دیواری هامونو رنگ کنیم خیلی قدیمی سازند دلم می خواد مدل های جدید رو ببینم کاش کسی بود منو هم راهنمایی می کرد Dunnof

گلم خونه مادرم دره کمد دیواری هاشونو رنگ اکرلیک گرفتن با رول رنگ کردن خیلی خوب و یکدست شد و هم بو نداشت هم رنگش شاد بود یه صورتی کم رنگ خوشگل و هم اینکه زود خشک شد تونستن یه روزه دو دست رنگشون کنن و کثیف کاریم نداره . رنگ اکریلیک برای رنگ کردن درب کمد دیواری و درب اتاق گزینه اوله .
[عکس: 20150929085228_1.jpg]
پاسخ }